Fredag 3. maj 2024 |
19:00 |
Allerheiligen - Vorwärts Steyr |
19:00 |
SC Neusiedl am See 1919 - FC Marchfeld Donauauen |
19:00 |
SC Weiz - Ried II |
19:00 |
SPG HOGO Wels - LASK II |
19:00 |
Union Gurten - USC Wallern |
19:00 |
Vöcklamarkt - Voitsberg |
19:30 |
Deutschlandsberger SC - Bad Gleichenberg |
19:30 |
Favoritner AC - SC Wiener Viktoria |
19:30 |
Kremser SC - SCU Ardagger |
19:30 |
TWL Elektra - ASV Drassburg |
19:30 |
Wiener SC - Rapid Wien II |
Lørdag 4. maj 2024 |
14:30 |
Reichenau - SV Wals Grunau |
15:30 |
SR Donaufeld - Østrig |
15:30 |
SV Austria Salzburg - Hohenems |
16:00 |
FC Mauerwerk - SV Leobendorf |
17:00 |
Dornbirner SV - SK Bischofshofen |
17:00 |
SC Imst - Röfix Röthis |
17:00 |
St. Johann - Rankweil |
19:00 |
SV St. Anna - SC Gleisdorf |
Søndag 5. maj 2024 |
10:30 |
ASK Klagenfurt - Wolfsberger AC II |
15:00 |
Altach Juniors - SPG Silz/Mötz |
15:00 |
FC Wolfurt - Kufstein |
Tirsdag 7. maj 2024 |
19:00 |
SC Weiz - SV St. Anna |
Onsdag 8. maj 2024 |
19:30 |
USC Wallern - SPG HOGO Wels |
Torsdag 9. maj 2024 |
16:00 |
SK Bischofshofen - Pinzgau Saalfelden |
17:30 |
SV Leobendorf - SC Neusiedl am See 1919 |
Fredag 10. maj 2024 |
19:00 |
FC Marchfeld Donauauen - Favoritner AC |
19:00 |
LASK II - SC Weiz |
19:00 |
SC Gleisdorf - Union Gurten |
19:00 |
Schwaz - SPG Silz/Mötz |
19:00 |
Voitsberg - Allerheiligen |
19:00 |
Vorwärts Steyr - Deutschlandsberger SC |
19:30 |
FCM Traiskirchen - Kremser SC |
19:30 |
Rapid Wien II - FC Mauerwerk |
19:30 |
SCU Ardagger - SR Donaufeld |
19:30 |
Wiener SC - TWL Elektra |
19:30 |
Østrig - ASV Drassburg |
Lørdag 11. maj 2024 |
14:00 |
Kufstein - Reichenau |
15:00 |
Ried II - ASK Klagenfurt |
15:00 |
SV Wals Grunau - Dornbirner SV |
15:30 |
Wolfsberger AC II - Vöcklamarkt |
16:00 |
SC Wiener Viktoria - Oberwart |
17:00 |
Hohenems - St. Johann |
17:00 |
SV Austria Salzburg - Altach Juniors |
19:00 |
Bad Gleichenberg - SV St. Anna |
Søndag 12. maj 2024 |
16:00 |
Röfix Röthis - FC Wolfurt |
17:00 |
Rankweil - SC Imst |