Fredag 3. maj 2024 |
15:00 |
Amkar-Perm - Dinamo Barnaul |
15:00 |
Biolog Novokubansk - Nart Cherkessk |
Lørdag 4. maj 2024 |
08:00 |
Irtysh - Dynamo Briansk |
10:00 |
Ural II - Lada Togliatti |
12:00 |
Krylya Sovetov Samara II - NoSta |
13:00 |
Dinamo Kirov - Volna Nizhny Novgorod |
13:30 |
Spartak Kostroma - Kaluga |
14:00 |
Dinamo Stavropol - FC Alania Vladikavkaz II |
14:00 |
Uralets TS Nizhny Tagil - FK Nizhny Novgorod II |
14:00 |
Zvezda Sankt Petersborg - Torpedo Vladimir |
15:00 |
Astrakhan - FC Stroitel |
15:00 |
Avangard Kursk - Volga Ulyanovsk |
15:00 |
FC Kuban-Holding - Rubin Yalta |
15:00 |
Mashuk-KMV - Tekstilshchik |
15:00 |
Pobeda Khasavyurt - Angusht Nazran |
15:00 |
Spartak Nalchik - Legion Makhachkala |
15:30 |
Akron Togliatti 2 - FC Orenburg II |
16:00 |
FC Rostov II - Forte Taganrog |
16:00 |
Khimik Dzerzhinsk - FK Torpedo Miass |
16:00 |
Sevastopol - Druzhba |
16:00 |
Spartak Tambov - SKA-Khabarovsk II |
Søndag 5. maj 2024 |
04:00 |
Sakhalin - FC Ryazan |
11:00 |
FC Novosibirsk - Veles Moscow |
11:00 |
FC Ufa - Rodina 2 |
11:00 |
Spartak Moskva II - Chertanovo Moscow |
12:00 |
Khimki 2 - Strogino Moscow |
13:00 |
Arsenal Tula II - FK Salyut-Belgorod |
13:00 |
Kompozit - Kvant Obninsk |
13:00 |
Leon Saturn Ramenskoye - Dinamo Moscow II |
13:00 |
Zenit Penza - FC Orel |
13:00 |
Zenit Sankt Petersborg 2 - Dynamo Saint Petersburg |
14:00 |
Dinamo Vologda - Irkutsk |
14:00 |
FC Krasnodar II - Metallurg Lipetsk |
14:00 |
Kolomna - FC Kosmos Dolgoprudny |
14:00 |
Rodina-M - FK Yenisey Krasnoyarsk |
15:00 |
Luki-Energiya - Znamya Truda |
15:30 |
Baltika-BFU Kaliningrad - Tver FC |
16:00 |
Rubin Kazan 2 - Sokol Kazan |
16:30 |
Chayka - Murom |
17:00 |
FC Rotor Volgograd - FC Chelyabinsk |
Onsdag 8. maj 2024 |
15:00 |
Kaluga - Dynamo Briansk |
15:30 |
Angusht Nazran - Dynamo Makhachkala 2 |
Lørdag 11. maj 2024 |
13:00 |
Tekstilshchik - Khimik Dzerzhinsk |
13:00 |
Volga Ulyanovsk - Spartak Kostroma |
14:00 |
Dynamo Saint Petersburg - Spartak Moskva II |
14:00 |
Lada Togliatti - Akron Togliatti 2 |
14:00 |
NoSta - Rubin Kazan 2 |
14:00 |
Rodina 2 - FC Krasnodar II |
15:00 |
Forte Taganrog - Astrakhan |
15:30 |
Angusht Nazran - Sevastopol |
16:00 |
Druzhba - Biolog Novokubansk |
16:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - FC Rostov II |
16:00 |
FC Orenburg II - Uralets TS Nizhny Tagil |
16:00 |
FC Stroitel - FC Kuban-Holding |
16:00 |
FK Nizhny Novgorod II - Amkar-Perm |
16:00 |
Krylya Sovetov Samara II - Dinamo Barnaul |
16:00 |
Nart Cherkessk - Spartak Nalchik |
16:00 |
Rubin Yalta - Dinamo Stavropol |
16:00 |
Volna Nizhny Novgorod - Ural II |
17:00 |
Dynamo Briansk - Avangard Kursk |
17:00 |
FC Chelyabinsk - Chayka |
17:00 |
FK Torpedo Miass - Irtysh |
17:00 |
Kaluga - Mashuk-KMV |
17:00 |
Metallurg Lipetsk - FC Rotor Volgograd |
17:00 |
Murom - FC Novosibirsk |
17:00 |
Veles Moscow - FC Ufa |
Søndag 12. maj 2024 |
05:00 |
Dinamo Vladivostok - Khimki 2 |
05:00 |
SKA-Khabarovsk II - Zenit Penza |
12:00 |
Strogino Moscow - Kompozit |
14:00 |
Dinamo Vologda - Leon Saturn Ramenskoye |
16:00 |
Baltika-BFU Kaliningrad - Luki-Energiya |
16:00 |
Chertanovo Moscow - Irkutsk |
16:00 |
FC Alania Vladikavkaz II - Pobeda Khasavyurt |
16:00 |
FC Orel - Arsenal Tula II |
16:00 |
FC Ryazan - Kolomna |
16:00 |
FK Yenisey Krasnoyarsk - Zvezda Sankt Petersborg |
16:00 |
Kvant Obninsk - Spartak Tambov |
16:00 |
Sakhalin - FK Salyut-Belgorod |
16:00 |
Sokol Kazan - Dinamo Kirov |
16:00 |
Torpedo Vladimir - Zenit Sankt Petersborg 2 |
16:00 |
Tver FC - Dinamo Moscow II |
16:00 |
Znamya Truda - Rodina-M |
Onsdag 15. maj 2024 |
16:00 |
Astrakhan - Legion Makhachkala |
16:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - Druzhba |
17:00 |
Avangard Kursk - FK Torpedo Miass |
17:00 |
Chayka - Metallurg Lipetsk |
17:00 |
FC Chelyabinsk - FC Novosibirsk |
17:00 |
FC Rotor Volgograd - FC Krasnodar II |
17:00 |
FC Ufa - Murom |
17:00 |
Irtysh - Tekstilshchik |
17:00 |
Khimik Dzerzhinsk - Mashuk-KMV |
17:00 |
Spartak Kostroma - Dynamo Briansk |
17:00 |
Veles Moscow - Rodina 2 |
17:00 |
Volga Ulyanovsk - Kaluga |