Onsdag 1. maj 2024 |
17:00 |
Nacka FF - IK Sleipner |
Torsdag 2. maj 2024 |
19:00 |
Varbergs GIF FK - Landvetter IS |
Fredag 3. maj 2024 |
19:00 |
FBK Balkan - IF Lödde |
19:00 |
IFK Hässleholm - Hässleholms IF |
19:00 |
Räppe GOIF - Nosaby IF |
19:00 |
Smedby AIS - Mjölby AI/FF |
19:15 |
Herrestads AIF - Vänersborgs FK |
19:30 |
Vänersborgs FK - Ahlafors IF |
Lørdag 4. maj 2024 |
12:30 |
FC Gute - Falu |
13:00 |
Enskede IK - Arameiska-Syrianska IF |
13:00 |
Frösö IF - IFK Luleå |
13:00 |
IF Sylvia - Nacka FF |
13:00 |
IK Tord - Västra Frölunda |
13:00 |
Kiruna FF - Team TG FF |
13:00 |
Stenungsunds IF - IFK Skövde FK |
13:30 |
Sävedalens IF - Laholms FK |
14:00 |
Bergnäsets AIK - Gottne IF |
14:00 |
Husqvarna FF - Öckerö IF |
14:00 |
IFK Eskilstuna - BK Ljungsbro |
14:00 |
IFK Kumla - BK Forward |
14:00 |
IFK Simrishamn - FK Karlskrona |
14:00 |
Motala AIF FK - Grebbestads IF |
14:00 |
Nyköpings BIS - Syrianska |
14:00 |
Skellefteå - Bodens BK |
14:00 |
Skiljebo SK - Kungsängens IF |
14:00 |
Ytterhogdals IK - Täfteå IK |
14:00 |
Älgarna-Härnösand IF - Umeå FC Akademi |
14:00 |
Österåker United FK - FC Järfälla |
14:00 |
Åtvidaberg - IFK Haninge BRB |
16:00 |
FC Arlanda - Dalkurd FF |
16:00 |
FOC Farsta - Sandvikens AIK FK |
16:00 |
IFK Karlshamn - Österlen FF |
16:00 |
IFK Östersund - Lucksta |
16:00 |
Kristianstad FC - Högaborgs BK |
17:00 |
Enköping - Hudiksvalls FF |
Søndag 5. maj 2024 |
13:00 |
IK Franke - Viggbyholms IK FF |
13:00 |
Lindome GIF - Hittarps IK |
14:00 |
IK Gauthiod - Säffle SK |
14:00 |
Lidköpings FK - IK Kongahälla |
15:00 |
Huddinge IF - IK Sleipner |
15:00 |
IFK Trelleborg FK - IFK Berga |
16:00 |
Bergdalens IK - Qviding FIF |
16:00 |
Jonsereds IF - BK Astrio |
Torsdag 9. maj 2024 |
14:00 |
Ahlafors IF - IFK Kumla |
14:00 |
IFK Skövde FK - Motala AIF FK |
14:00 |
Säffle SK - IK Kongahälla |
Fredag 10. maj 2024 |
19:00 |
Hässleholms IF - IFK Karlshamn |
19:00 |
Landvetter IS - Jonsereds IF |
19:00 |
Nosaby IF - FBK Balkan |
19:00 |
Öckerö IF - Lindome GIF |
19:30 |
FK Karlskrona - IFK Hässleholm |
19:30 |
Kungsängens IF - Österåker United FK |
19:30 |
Nacka FF - Nyköpings BIS |
Lørdag 11. maj 2024 |
12:00 |
Dalkurd FF - FC Gute |
12:00 |
Hittarps IK - Sävedalens IF |
12:00 |
Täfteå IK - Kiruna FF |
13:00 |
BK Ljungsbro - IF Sylvia |
13:00 |
FC Järfälla - FOC Farsta |
13:00 |
Högaborgs BK - IFK Berga |
13:00 |
IFK Luleå - Gottne IF |
13:00 |
IF Lödde - IFK Simrishamn |
13:00 |
IK Tord - Bergdalens IK |
13:00 |
Skellefteå - Frösö IF |
13:00 |
Stenungsunds IF - Lidköpings FK |
13:00 |
Syrianska - Huddinge IF |
13:00 |
Viggbyholms IK FF - Skiljebo SK |
14:00 |
BK Astrio - Qviding FIF |
14:00 |
Bodens BK - Ytterhogdals IK |
14:00 |
Grebbestads IF - Vänersborgs FK |
16:00 |
IFK Haninge BRB - Enskede IK |
16:00 |
Team TG FF - Lucksta |
16:00 |
Umeå FC Akademi - IFK Östersund |
16:00 |
Älgarna-Härnösand IF - Bergnäsets AIK |
Søndag 12. maj 2024 |
13:00 |
BK Forward - Herrestads AIF |
13:00 |
Österlen FF - Kristianstad FC |
14:00 |
Hudiksvalls FF - IK Franke |
14:00 |
Laholms FK - Varbergs GIF FK |
14:00 |
Räppe GOIF - IFK Trelleborg FK |
14:00 |
Sandvikens AIK FK - FC Arlanda |
14:00 |
Västra Frölunda - Husqvarna FF |
15:00 |
Arameiska-Syrianska IF - Smedby AIS |
15:00 |
Falu - Enköping |
15:00 |
Mjölby AI/FF - IFK Eskilstuna |
16:00 |
Vänersborgs FK - IK Gauthiod |