Fredag 26. april 2024 |
13:00 |
Mindil Aces - Darwin Hearts FC |
Lørdag 27. april 2024 |
06:30 |
Lambton Jaffas FC - Valentine Phoenix |
07:00 |
Avondale FC - Green Gully Cavaliers |
07:00 |
Dandenong Thunder SC - St Albans Saints |
07:00 |
Manningham United Blues - Dandenong City |
07:00 |
Moreland City FC - Altona Magic |
07:00 |
O'Connor Knights - Yoogali Soccer Club |
07:00 |
Tigers FC - Canberra Olympic |
07:30 |
Adelaide Raiders - Para Hills Knights |
08:00 |
Lake Macquarie - Edgeworth Eagles |
08:30 |
Hellenic - Garuda FC |
08:30 |
Maitland - Cooks Hill United FC |
09:00 |
Port Melbourne Sharks SC - South Melbourne |
09:30 |
Adelaide Comets - Modbury Jets |
10:30 |
Adelaide Olympic - North Eastern Metro Stars |
11:00 |
Hills United FC - St George City |
11:00 |
Hume City FC - Heidelberg United |
11:00 |
Marconi Stallions - St George FC |
11:30 |
Moreton City Excelsior - Gold Coast Knights |
12:30 |
Casuarina - Port Darwin |
Søndag 28. april 2024 |
06:30 |
Charlestown Azzurri - Broadmeadow Magic |
06:30 |
Newcastle Olympic - New Lambton FC |
07:00 |
Brisbane City - Peninsula Power |
07:00 |
Central Coast Mariners FC Youth - Sutherland Sharks |
07:00 |
Gungahlin United - Monaro Panthers |
07:00 |
Rockdale Ilinden - Wollongong Wolves |
07:00 |
Sunshine Coast Wanderers - Rochedale Rovers |
07:00 |
Sydney Olympic - Blacktown City FC |
07:00 |
Tuggeranong United - FFA Centre of Excellence |
07:00 |
Western Sydney Wanderers FC Youth - APIA Leichhardt FC |
09:00 |
Brisbane Roar FC Youth - Olympic FC |
09:00 |
Gold Coast United FC - Lions FC |
Tirsdag 30. april 2024 |
12:00 |
Maitland - Lambton Jaffas FC |
Onsdag 1. maj 2024 |
11:15 |
Sydney FC Youth - St George City |
12:00 |
Cooks Hill United FC - New Lambton FC |
12:00 |
Lake Macquarie - Adamstown Rosebud FC |
Fredag 3. maj 2024 |
11:00 |
Casuarina - University Azzurri FC |
11:30 |
Dandenong Thunder SC - Melbourne Knights |
12:00 |
Campbelltown City - Adelaide Raiders |
12:30 |
Altona Magic - Hume City FC |
13:00 |
Garuda FC - Mindil Aces |
Lørdag 4. maj 2024 |
05:00 |
Green Gully Cavaliers - St Albans Saints |
06:00 |
South Hobart - Riverside Olympic |
06:30 |
Clarence Zebras - Glenorchy Knights |
06:30 |
Maitland - Charlestown Azzurri |
06:30 |
New Lambton FC - Lambton Jaffas FC |
07:00 |
Canberra Olympic - Tuggeranong United |
07:30 |
Modbury Jets - FK Beograd |
07:30 |
Para Hills Knights - Adelaide Olympic |
08:00 |
South Melbourne - Avondale FC |
08:30 |
Cooks Hill United FC - Edgeworth Eagles |
08:30 |
Darwin Hearts FC - Darwin Olympic |
08:30 |
Kingborough Lions - Devonport City |
08:30 |
Launceston United - Launceston City |
08:30 |
Newcastle Olympic - Adamstown Rosebud FC |
08:30 |
Sutherland Sharks - Rockdale Ilinden |
09:00 |
Floreat Athena - Balcatta |
09:00 |
Fremantle City FC - Perth Glory Youth |
09:00 |
Heidelberg United - Manningham United Blues |
09:00 |
Inglewood United - Armadale |
09:00 |
Olympic Kingsway - Perth |
09:00 |
Port Melbourne Sharks SC - Dandenong City |
09:00 |
Stirling Macedonia FC - Perth RedStar FC |
09:00 |
Western Knights - Bayswater City |
09:30 |
Adelaide United Youth - Adelaide Comets |
09:30 |
APIA Leichhardt FC - Sydney FC Youth |
09:30 |
North Eastern Metro Stars - South Adelaide |
09:30 |
Valentine Phoenix - Broadmeadow Magic |
09:45 |
Monaro Panthers - Tigers FC |
10:30 |
St George FC - Sydney Olympic |
11:00 |
Blacktown City FC - Spirit FC |
11:00 |
Marconi Stallions - Hills United FC |
11:15 |
St George City - Manly United |
12:00 |
Croydon Kings - Adelaide City |
12:30 |
Port Darwin - Hellenic |
Søndag 5. maj 2024 |
06:30 |
Weston Workers - Lake Macquarie |
07:00 |
FFA Centre of Excellence - O'Connor Knights |
07:00 |
Gungahlin United - Yoogali Soccer Club |
07:00 |
Sydney United 58 - Western Sydney Wanderers FC Youth |
07:00 |
Wollongong Wolves - Central Coast Mariners FC Youth |
Mandag 6. maj 2024 |
12:30 |
Oakleigh Cannons - Moreland City FC |
Onsdag 8. maj 2024 |
12:30 |
Gold Coast United FC - Moreton City Excelsior |
Fredag 10. maj 2024 |
11:00 |
Casuarina - Mindil Aces |
11:30 |
Manly United - Sydney United 58 |
11:30 |
Melbourne Knights - Green Gully Cavaliers |
11:45 |
Dandenong City - Heidelberg United |
12:00 |
Adelaide City - North Eastern Metro Stars |
12:00 |
Broadmeadow Magic - New Lambton FC |
12:00 |
South Adelaide - Adelaide Olympic |
13:00 |
Port Darwin - Darwin Olympic |