Fredag 26. april 2024 |
19:00 |
Bodens BK - Kiruna FF |
19:00 |
IFK Skövde FK - Lidköpings FK |
19:00 |
Landvetter IS - Sävedalens IF |
19:15 |
Säffle SK - Herrestads AIF |
19:30 |
IK Kongahälla - IK Gauthiod |
19:30 |
IK Sleipner - Nyköpings BIS |
19:30 |
Nacka FF - IFK Eskilstuna |
Lørdag 27. april 2024 |
12:30 |
Hudiksvalls FF - FC Gute |
13:00 |
BK Forward - Vänersborgs FK |
13:00 |
FK Karlskrona - FBK Balkan |
13:00 |
Högaborgs BK - IFK Karlshamn |
13:00 |
IFK Luleå - Bergnäsets AIK |
13:00 |
Syrianska - IF Sylvia |
13:00 |
Umeå FC Akademi - Skellefteå |
14:00 |
Ahlafors IF - Motala AIF FK |
14:00 |
BK Astrio - Varbergs GIF FK |
14:00 |
Grebbestads IF - Stenungsunds IF |
14:00 |
Hässleholms IF - IFK Simrishamn |
14:00 |
IF Lödde - Räppe GOIF |
14:00 |
Laholms FK - Lindome GIF |
14:00 |
Täfteå IK - Älgarna-Härnösand IF |
14:00 |
Öckerö IF - IK Tord |
15:00 |
Arameiska-Syrianska IF - Åtvidaberg |
15:00 |
Falu - FC Arlanda |
15:00 |
Mjölby AI/FF - BK Ljungsbro |
15:00 |
Smedby AIS - Enskede IK |
16:00 |
IFK Haninge BRB - Huddinge IF |
16:00 |
Kungsängens IF - FC Järfälla |
16:30 |
Gottne IF - IFK Östersund |
17:00 |
Qviding FIF - Jonsereds IF |
Søndag 28. april 2024 |
12:00 |
Sandvikens AIK FK - Österåker United FK |
13:00 |
Dalkurd FF - FOC Farsta |
13:00 |
Hittarps IK - Husqvarna FF |
13:00 |
Viggbyholms IK FF - Enköping |
13:00 |
Västra Frölunda - Bergdalens IK |
13:00 |
Österlen FF - IFK Hässleholm |
14:00 |
IFK Berga - Kristianstad FC |
14:00 |
Nosaby IF - IFK Trelleborg FK |
14:00 |
Skiljebo SK - IK Franke |
16:00 |
Team TG FF - Frösö IF |
16:00 |
Vänersborgs FK - IFK Kumla |
17:30 |
Lucksta - Ytterhogdals IK |
Onsdag 1. maj 2024 |
17:00 |
Nacka FF - IK Sleipner |
Torsdag 2. maj 2024 |
19:00 |
Varbergs GIF FK - Landvetter IS |
Fredag 3. maj 2024 |
19:00 |
FBK Balkan - IF Lödde |
19:00 |
IFK Hässleholm - Hässleholms IF |
19:00 |
Räppe GOIF - Nosaby IF |
19:00 |
Smedby AIS - Mjölby AI/FF |
19:15 |
Herrestads AIF - Vänersborgs FK |
19:30 |
Vänersborgs FK - Ahlafors IF |
Lørdag 4. maj 2024 |
12:00 |
IF Sylvia - Nacka FF |
12:30 |
FC Gute - Falu |
13:00 |
Enskede IK - Arameiska-Syrianska IF |
13:00 |
Frösö IF - IFK Luleå |
13:00 |
IK Tord - Västra Frölunda |
13:00 |
Kiruna FF - Team TG FF |
13:00 |
Stenungsunds IF - IFK Skövde FK |
13:30 |
Sävedalens IF - Laholms FK |
14:00 |
Bergnäsets AIK - Gottne IF |
14:00 |
Husqvarna FF - Öckerö IF |
14:00 |
IFK Eskilstuna - BK Ljungsbro |
14:00 |
IFK Kumla - BK Forward |
14:00 |
IFK Simrishamn - FK Karlskrona |
14:00 |
Motala AIF FK - Grebbestads IF |
14:00 |
Nyköpings BIS - Syrianska |
14:00 |
Skellefteå - Bodens BK |
14:00 |
Skiljebo SK - Kungsängens IF |
14:00 |
Ytterhogdals IK - Täfteå IK |
14:00 |
Älgarna-Härnösand IF - Umeå FC Akademi |
14:00 |
Österåker United FK - FC Järfälla |
14:00 |
Åtvidaberg - IFK Haninge BRB |
16:00 |
FC Arlanda - Dalkurd FF |
16:00 |
FOC Farsta - Sandvikens AIK FK |
16:00 |
IFK Karlshamn - Österlen FF |
16:00 |
IFK Östersund - Lucksta |
16:00 |
Kristianstad FC - Högaborgs BK |
17:00 |
Enköping - Hudiksvalls FF |
Søndag 5. maj 2024 |
13:00 |
IK Franke - Viggbyholms IK FF |
13:00 |
Lindome GIF - Hittarps IK |
14:00 |
IK Gauthiod - Säffle SK |
14:00 |
Lidköpings FK - IK Kongahälla |
15:00 |
Huddinge IF - IK Sleipner |
15:00 |
IFK Trelleborg FK - IFK Berga |
16:00 |
Bergdalens IK - Qviding FIF |
16:00 |
Jonsereds IF - BK Astrio |
Torsdag 9. maj 2024 |
14:00 |
Ahlafors IF - IFK Kumla |
14:00 |
IFK Skövde FK - Motala AIF FK |
14:00 |
Säffle SK - IK Kongahälla |