Søndag 28. april 2024 |
14:30 |
Ischia Isolaverde - Ostia Mare |
15:00 |
ACD Nardo - USD Palmese 1914 |
15:00 |
Acireale - Locri |
15:00 |
AC Legnano - Union ASD Casatese |
15:00 |
AC Ponte San Pietro - Villa D'Alme |
15:00 |
Alba Calcio - Derthona |
15:00 |
Anziolavinio - Cavese |
15:00 |
ASD Calcio Chieri 1955 - P.D.H.A.E. |
15:00 |
ASD Fanfulla - Lentigione |
15:00 |
ASD Trastevere - Nocerina |
15:00 |
Asti - Alcione |
15:00 |
Atletico Castegnato - Treviso |
15:00 |
Atletico Uri - Flaminia |
15:00 |
Avezzano - Alma Juventus Fano |
15:00 |
Barletta - Citta di Fasano |
15:00 |
Bassano - Mestre |
15:00 |
Bitonto - Team Altamura |
15:00 |
Borgo San Donnino - Ravenna |
15:00 |
Brusaporto - ASD Varesina |
15:00 |
Caldiero Terme - Virtus CiseranoBergamo |
15:00 |
Campodarsego - Adriese |
15:00 |
Cassino - Budoni |
15:00 |
Cenaia 1969 - Ghivizzano Borgoamozzano |
15:00 |
Certaldo - Aglianese |
15:00 |
Chieti - Campobasso |
15:00 |
Chions - Clodiense |
15:00 |
Citta di Varese - Voghera |
15:00 |
Clivense - Castellanzese |
15:00 |
Club Milano - Tritium |
15:00 |
Crema - Folgore Caratese |
15:00 |
Cynthialbalonga - Gladiator |
15:00 |
Desenzano - Arconatese |
15:00 |
Dolomiti Bellunesi - Portogruaro |
15:00 |
Figline - Mobilieri Ponsacco |
15:00 |
Forlì - Mezzolara |
15:00 |
Forsempronese - Sora |
15:00 |
Gallipoli - Angri |
15:00 |
Gelbison Cilento - Gravina |
15:00 |
Gioiese - Trapani |
15:00 |
Grosseto - Orvietana |
15:00 |
Imolese Calcio - AC Carpi |
15:00 |
Licata - Castrovillari |
15:00 |
Livorno - Trestina |
15:00 |
Luparense - Este |
15:00 |
Manfredonia - Casarano |
15:00 |
Matera - Martina |
15:00 |
Montebelluna - Cjarlins Muzane |
15:00 |
Monterotondo - Matese |
15:00 |
Mori - Virtus Bolzano |
15:00 |
Paganese - Santa Maria Cilento |
15:00 |
Piacenza - Real Calepina |
15:00 |
Portici - Vibonese |
15:00 |
Prato - Victor San Marino |
15:00 |
Progresso - Sammaurese |
15:00 |
Pro Palazzolo - Caravaggio |
15:00 |
RG Ticino - Lavagnese |
15:00 |
Romana FC - Sarrabus Ogliastra |
15:00 |
Rotonda - AS Fidelis Andria |
15:00 |
Sambenedettese - Roma City |
15:00 |
Sangiovannese - Poggibonsi |
15:00 |
San Luca - Real Casalnuovo |
15:00 |
San Marzano - Boreale |
15:00 |
Sanremese - Pinerolo |
15:00 |
Sant'Agata - ASD Ragusa Calcio |
15:00 |
SCD Ligorna - Chisola |
15:00 |
Seravezza - Pianese |
15:00 |
SG City Nova - Sant'Angelo |
15:00 |
Siracusa Calcio - Akragas |
15:00 |
SN Notaresco - Atletico Ascoli |
15:00 |
Tau Calcio Altopascio - San Donato |
15:00 |
Termoli Calcio - L'Aquila |
15:00 |
UC Montecchio Maggiore - Breno |
15:00 |
United Riccione - Senigallia |
15:00 |
US Albenga - Bra |
15:00 |
US Fezzanese - ASDC Gozzano |
15:00 |
US Gavorrano - Real Forte Querceta |
15:00 |
Vado - Borgosesia |
15:00 |
Vastogirardi - Tivoli Calcio |
15:00 |
Vivi Altotevere Sansepolcro - Aquila Montevarchi |
16:00 |
LFA Reggio Calabria - Sancataldese |
Søndag 5. maj 2024 |
15:00 |
AC Carpi - Certaldo |
15:00 |
Adriese - Atletico Castegnato |
15:00 |
Aglianese - Forlì |
15:00 |
Akragas - Portici |
15:00 |
Alcione - Vado |
15:00 |
Alma Juventus Fano - Monterotondo |
15:00 |
Angri - Barletta |
15:00 |
Aquila Montevarchi - Grosseto |
15:00 |
Arconatese - Clivense |
15:00 |
ASDC Gozzano - Citta di Varese |
15:00 |
ASD Varesina - Piacenza |
15:00 |
AS Fidelis Andria - Gelbison Cilento |
15:00 |
Atletico Ascoli - United Riccione |
15:00 |
Boreale - Cynthialbalonga |
15:00 |
Borgosesia - ASD Calcio Chieri 1955 |
15:00 |
Bra - Asti |
15:00 |
Breno - Chions |
15:00 |
Budoni - Anziolavinio |
15:00 |
Campobasso - Termoli Calcio |
15:00 |
Canicatti - San Luca |
15:00 |
Caravaggio - Desenzano |
15:00 |
Casarano - Bitonto |
15:00 |
Castellanzese - Brusaporto |
15:00 |
Castrovillari - Gioiese |
15:00 |
Cavese - San Marzano |
15:00 |
Chisola - US Fezzanese |
15:00 |
Citta di Fasano - Paganese |
15:00 |
Cjarlins Muzane - Luparense |
15:00 |
Clodiense - Montebelluna |
15:00 |
Corticella - Prato |
15:00 |
Derthona - SCD Ligorna |
15:00 |
Este - Bassano |
15:00 |
Flaminia - Latte Dolce |
15:00 |
Folgore Caratese - Club Milano |
15:00 |
Ghivizzano Borgoamozzano - US Gavorrano |
15:00 |
Gladiator - ASD Trastevere |
15:00 |
Gravina - Manfredonia |
15:00 |
Igea Virtus - LFA Reggio Calabria |
15:00 |
L'Aquila - SN Notaresco |
15:00 |
Lavagnese - US Albenga |
15:00 |
Martina - Gallipoli |
15:00 |
Matese - Chieti |
15:00 |
Mestre - Dolomiti Bellunesi |
15:00 |
Mezzolara - Progresso |
15:00 |
Mobilieri Ponsacco - Cenaia 1969 |
15:00 |
NF Ardea Calcio - Romana FC |
15:00 |
Nocerina - Ischia Isolaverde |
15:00 |
Orvietana - Livorno |
15:00 |
Ostia Mare - Atletico Uri |
15:00 |
P.D.H.A.E. - Sanremese |
15:00 |
Pianese - Tau Calcio Altopascio |
15:00 |
Pinerolo - Alba Calcio |
15:00 |
Poggibonsi - Figline |
15:00 |
Portogruaro - Mori |
15:00 |
Ravenna - Imolese Calcio |
15:00 |
Real Calepina - AC Ponte San Pietro |
15:00 |
Real Casalnuovo - Siracusa Calcio |
15:00 |
Real Forte Querceta - Seravezza |
15:00 |
Roma City - Vastogirardi |
15:00 |
Sammaurese - SG City Nova |
15:00 |
Sancataldese - Acireale |
15:00 |
San Donato - Vivi Altotevere Sansepolcro |
15:00 |
Santa Maria Cilento - ACD Nardo |
15:00 |
Sant'Angelo - ASD Fanfulla |
15:00 |
Sarrabus Ogliastra - Cassino |
15:00 |
Senigallia - Sambenedettese |
15:00 |
Sora - Avezzano |
15:00 |
Team Altamura - Matera |
15:00 |
Tivoli Calcio - Forsempronese |
15:00 |
Trapani - Sant'Agata |
15:00 |
Trestina - Sangiovannese |
15:00 |
Treviso - UC Montecchio Maggiore |
15:00 |
Tritium - Pro Palazzolo |
15:00 |
Union ASD Casatese - Crema |
15:00 |
USD Palmese 1914 - Rotonda |
15:00 |
Vibonese - Licata |
15:00 |
Victor San Marino - Borgo San Donnino |
15:00 |
Villa D'Alme - Caldiero Terme |
15:00 |
Virtus Bolzano - Campodarsego |
15:00 |
Virtus CiseranoBergamo - AC Legnano |
15:00 |
Voghera - RG Ticino |