Søndag 28. april 2024 |
18:10 |
Brown de Adrogue - Colon |
20:00 |
Deportivo Moron - Aldosivi |
20:00 |
Guillermo Brown - Arsenal Sarandi |
20:30 |
CA Alvarado - CA San Miguel |
20:30 |
San Telmo - Deportivo Madryn |
20:30 |
Temperley - Estudiantes de Rio Cuarto |
21:00 |
Gimnasia Jujuy - Deportivo Maipu |
21:00 |
San Martin San Juan - Atletico Rafaela |
21:30 |
Atletico Guemes - Ferro Carril Oeste |
21:30 |
CA Chaco For Ever - CA Defensores Unidos |
21:30 |
Gimnasia Mendoza - Gimnasia y Tiro |
Mandag 29. april 2024 |
00:10 |
All Boys - Chacarita Juniors |
02:10 |
Racing de Cordoba - Quilmes |
Lørdag 4. maj 2024 |
22:00 |
Aldosivi - Temperley |
22:00 |
Almirante Brown - CA Defensores de Belgrano |
22:00 |
Arsenal Sarandi - Agropecuario |
22:00 |
Atlanta - CA Chaco For Ever |
22:00 |
CA Defensores Unidos - San Telmo |
22:00 |
CA San Miguel - Atletico Guemes |
22:00 |
CA Talleres RDE - Racing de Cordoba |
22:00 |
Chacarita Juniors - Tristan Suarez |
22:00 |
Club Atlético Estudiantes - Patronato de Parana |
22:00 |
Club Atletico Mitre - Deportivo Moron |
22:00 |
Colon - Almagro |
22:00 |
Deportivo Madryn - Atletico Rafaela |
22:00 |
Estudiantes de Rio Cuarto - Brown de Adrogue |
22:00 |
Ferro Carril Oeste - Gimnasia Jujuy |
22:00 |
Gimnasia Mendoza - Deportivo Maipu |
22:00 |
Gimnasia y Tiro - Nueva Chicago |
22:00 |
Quilmes - CA Alvarado |
22:00 |
San Martin de Tucuman - All Boys |
22:00 |
San Martin San Juan - Guillermo Brown |
Lørdag 11. maj 2024 |
22:00 |
Agropecuario - San Martin San Juan |
22:00 |
All Boys - Arsenal Sarandi |
22:00 |
Almagro - Estudiantes de Rio Cuarto |
22:00 |
Atletico Guemes - Quilmes |
22:00 |
Atletico Rafaela - CA Defensores Unidos |
22:00 |
Brown de Adrogue - Aldosivi |
22:00 |
CA Alvarado - CA Talleres RDE |
22:00 |
CA Chaco For Ever - Almirante Brown |
22:00 |
CA Defensores de Belgrano - Colon |
22:00 |
Deportivo Maipu - Ferro Carril Oeste |
22:00 |
Deportivo Moron - Gimnasia y Tiro |
22:00 |
Gimnasia Jujuy - CA San Miguel |
22:00 |
Guillermo Brown - Deportivo Madryn |
22:00 |
Nueva Chicago - Gimnasia Mendoza |
22:00 |
Patronato de Parana - Chacarita Juniors |
22:00 |
Racing de Cordoba - Club Atlético Estudiantes |
22:00 |
San Telmo - Atlanta |
22:00 |
Temperley - Club Atletico Mitre |
22:00 |
Tristan Suarez - San Martin de Tucuman |