Lørdag 27. april 2024 |
07:00 |
Eastern Lions SC - Caroline Springs George Cross |
07:00 |
Melbourne Victory FC Youth - Bulleen Lions |
07:00 |
Northbridge FC Bulls - Rydalmere |
07:00 |
North Geelong Warriors - Kingston City |
07:30 |
Salisbury United - Adelaide Blue Eagles |
07:30 |
West Adelaide - Playford City Patriots |
07:30 |
Western Strikers - Cumberland United |
08:00 |
Vipers FC - Fulham United FC |
08:45 |
Mitchelton - Moreton City Excelsior II |
10:00 |
Caboolture Sports - Eastern Suburbs |
10:00 |
Southside Eagles - SWQ Thunder |
11:00 |
Bankstown Berries - Dunbar Rovers FC |
11:00 |
Blacktown Spartans - Mt Druitt Town Rangers |
11:00 |
Bonnyrigg White Eagles - SD Raiders FC |
11:00 |
Inter Lions FC - Dulwich Hill FC |
11:00 |
Logan Lightning - Ipswich FC |
11:00 |
Macarthur Rams - Northern Tigers |
11:00 |
UNSW FC - Hakoah Sydney City East |
11:30 |
Adelaide Cobras - Adelaide Victory |
Søndag 28. april 2024 |
08:00 |
Western United FC Youth - Langwarrin SC |
08:45 |
St George Willawong FC - Capalaba |
10:15 |
Broadbeach United - Brisbane Strikers |
Fredag 3. maj 2024 |
12:00 |
Nepean FC - Bankstown Berries |
12:15 |
Werribee City - Bentleigh Greens |
Lørdag 4. maj 2024 |
07:00 |
Langwarrin SC - Northcote City |
07:30 |
Adelaide Blue Eagles - Western Strikers |
07:30 |
Adelaide Victory - Vipers FC |
07:30 |
Cumberland United - Adelaide Cobras |
07:30 |
Fulham United FC - West Adelaide |
07:30 |
Playford City Patriots - West Torrens Birkalla |
07:30 |
Sturt Lions - Salisbury United |
09:30 |
Caroline Springs George Cross - North Geelong Warriors |
11:00 |
Bankstown City Lions - Bonnyrigg White Eagles |
11:00 |
Blacktown Spartans - Macarthur Rams |
11:00 |
Inter Lions FC - SD Raiders FC |
11:00 |
Mt Druitt Town Rangers - Hakoah Sydney City East |
11:00 |
Northern Tigers - Dunbar Rovers FC |
11:00 |
Rydalmere - Dulwich Hill FC |
11:00 |
UNSW FC - Northbridge FC Bulls |
Søndag 5. maj 2024 |
07:00 |
Melbourne City FC Youth - Eastern Lions SC |
Mandag 6. maj 2024 |
12:15 |
Bulleen Lions - Western United FC Youth |
12:15 |
Melbourne Victory FC Youth - Kingston City |
12:30 |
Brunswick City - Preston Lions |
Onsdag 8. maj 2024 |
11:00 |
Macarthur Rams - Inter Lions FC |
Fredag 10. maj 2024 |
12:15 |
Bentleigh Greens - Brunswick City |
12:30 |
Eastern Suburbs - St George Willawong FC |
12:30 |
Preston Lions - Langwarrin SC |
12:45 |
West Torrens Birkalla - Fulham United FC |
Lørdag 11. maj 2024 |
07:00 |
Eastern Lions SC - Werribee City |
07:00 |
Northbridge FC Bulls - Mt Druitt Town Rangers |
07:00 |
North Geelong Warriors - Melbourne City FC Youth |
07:30 |
Cumberland United - Adelaide Victory |
07:30 |
Salisbury United - Playford City Patriots |
07:30 |
West Adelaide - Vipers FC |
07:30 |
Western Strikers - Sturt Lions |
08:30 |
Hakoah Sydney City East - Northern Tigers |