Lørdag 4. maj 2024 |
20:00 |
Ferro Carril Oeste General Pico - Argentino Monte Maiz |
20:30 |
Argentino de Quilmes - Dock Sud |
20:30 |
Canuelas - Acassuso |
20:30 |
Comunicaciones - Villa San Carlos |
21:00 |
Deportivo Rincon - Deportivo Santamarina |
22:00 |
CA Ferrocarril Midland - CD UAI Urquiza |
22:00 |
Union de Sunchales - Crucero del Norte |
Søndag 5. maj 2024 |
01:30 |
Boca Unidos - Juventud Antoniana |
03:00 |
Sarmiento de La Banda - San Martin de Formosa |
16:00 |
9 de Julio Rafaela - El Linqueno |
16:00 |
Kimberley - Sol de Mayo |
17:30 |
Deportivo Armenio - Flandria |
20:00 |
Gutierrez SC - San Martin Mendoza |
20:30 |
CS Deportivo Liniers - Sportivo Italiano |
20:30 |
Deportivo Merlo - Sacachispas FC |
20:30 |
Laferrere - Excursionistas |
20:30 |
Olimpo - Germinal |
20:30 |
Sansinena BB - Circulo Deportivo |
20:30 |
Villa Dalmine - Argentino de Merlo |
21:00 |
Club Cipolletti - Villa Mitre |
21:00 |
Huracan Las Heras - Ciudad de Bolivar |
23:00 |
Sportivo Las Parejas - Gimnasia y Esgrima de Concepcion |
Mandag 6. maj 2024 |
00:00 |
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Independiente Chivilcoy |
20:30 |
CA Fenix - Colegiales |
Tirsdag 7. maj 2024 |
01:35 |
Sportivo Belgrano - Douglas Haig |
Lørdag 11. maj 2024 |
01:05 |
Excursionistas - Canuelas |
20:30 |
Acassuso - Los Andes |
20:30 |
CASD Camioneros - Gutierrez SC |
20:30 |
CD UAI Urquiza - CA Fenix |
20:30 |
Ciudad de Bolivar - Sportivo Atenas |
20:30 |
Colegiales - Argentino de Quilmes |
20:30 |
Crucero del Norte - Sol de America Formosa |
20:30 |
Deportivo Santamarina - Circulo Deportivo |
20:30 |
Douglas Haig - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo |
20:30 |
El Linqueno - Defensores de Pronunciamiento |
20:30 |
Germinal - Club Cipolletti |
20:30 |
Gimnasia y Esgrima de Concepcion - 9 de Julio Rafaela |
20:30 |
Huracan Las Heras - Ferro Carril Oeste General Pico |
20:30 |
Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas |
20:30 |
Juventud Antoniana - Union de Sunchales |
20:30 |
Juventud Unida Universitario - Sportivo Estudiantes |
20:30 |
Kimberley - Sansinena BB |
20:30 |
San Martin de Formosa - Central Norte |
20:30 |
San Martin Mendoza - Argentino Monte Maiz |
20:30 |
Sarmiento de Resistencia - Boca Unidos |
20:30 |
Sol de Mayo - Olimpo |
20:30 |
Sportivo Italiano - Argentino de Merlo |
20:30 |
Villa Mitre - Deportivo Rincon |
20:30 |
Villa San Carlos - CS Deportivo Liniers |
Søndag 12. maj 2024 |
20:30 |
Deportivo Merlo - Villa Dalmine |
20:30 |
Flandria - Comunicaciones |
20:30 |
San Martin Burzaco - CA Ferrocarril Midland |
Mandag 13. maj 2024 |
20:30 |
Dock Sud - Deportivo Armenio |
20:30 |
Sacachispas FC - Laferrere |
Onsdag 15. maj 2024 |
20:30 |
9 de Julio Rafaela - Independiente Chivilcoy |
20:30 |
Argentino Monte Maiz - CASD Camioneros |
20:30 |
Boca Unidos - San Martin de Formosa |
20:30 |
Central Norte - Sarmiento de La Banda |
20:30 |
Circulo Deportivo - Villa Mitre |
20:30 |
Club Cipolletti - Sol de Mayo |
20:30 |
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Sportivo Belgrano |
20:30 |
Defensores de Pronunciamiento - Gimnasia y Esgrima de Concepcion |
20:30 |
Deportivo Rincon - Germinal |
20:30 |
Ferro Carril Oeste General Pico - San Martin Mendoza |
20:30 |
Gutierrez SC - Juventud Unida Universitario |
20:30 |
Olimpo - Kimberley |
20:30 |
Sansinena BB - Deportivo Santamarina |
20:30 |
Sol de America Formosa - Juventud Antoniana |
20:30 |
Sportivo Atenas - Huracan Las Heras |
20:30 |
Sportivo Estudiantes - Ciudad de Bolivar |
20:30 |
Sportivo Las Parejas - Douglas Haig |
20:30 |
Union de Sunchales - Sarmiento de Resistencia |