Lørdag 11. maj 2024 |
LIVE |
Dock Sud - Deportivo Armenio |
19:00 |
El Linqueno - Defensores de Pronunciamiento |
19:30 |
Douglas Haig - Defensores de Belgrano de Villa Ramallo |
19:30 |
San Martin Mendoza - Argentino Monte Maiz |
20:00 |
Ciudad de Bolivar - Sportivo Atenas |
20:00 |
Deportivo Santamarina - Circulo Deportivo |
20:00 |
Germinal - Club Cipolletti |
20:00 |
Kimberley - Sansinena BB |
20:00 |
Sol de Mayo - Olimpo |
20:30 |
CD UAI Urquiza - CA Fenix |
20:30 |
Colegiales - Argentino de Quilmes |
20:30 |
Huracan Las Heras - Ferro Carril Oeste General Pico |
20:30 |
Independiente Chivilcoy - Sportivo Las Parejas |
20:30 |
Juventud Unida Universitario - Sportivo Estudiantes |
20:30 |
Sportivo Italiano - Argentino de Merlo |
20:30 |
Villa Mitre - Deportivo Rincon |
20:30 |
Villa San Carlos - CS Deportivo Liniers |
21:00 |
Crucero del Norte - Sol de America Formosa |
21:30 |
San Martin de Formosa - Central Norte |
Søndag 12. maj 2024 |
01:00 |
Gimnasia y Esgrima de Concepcion - 9 de Julio Rafaela |
20:30 |
Acassuso - Los Andes |
20:30 |
Deportivo Merlo - Villa Dalmine |
20:30 |
Flandria - Comunicaciones |
20:30 |
San Martin Burzaco - CA Ferrocarril Midland |
Mandag 13. maj 2024 |
20:30 |
Sacachispas FC - Laferrere |
Onsdag 15. maj 2024 |
18:00 |
Argentino Monte Maiz - CASD Camioneros |
19:00 |
Ferro Carril Oeste General Pico - San Martin Mendoza |
20:00 |
Olimpo - Kimberley |
20:15 |
Sol de America Formosa - Juventud Antoniana |
20:30 |
Boca Unidos - San Martin de Formosa |
20:30 |
Circulo Deportivo - Villa Mitre |
20:30 |
Sansinena BB - Deportivo Santamarina |
21:00 |
Deportivo Rincon - Germinal |
21:00 |
Gutierrez SC - Juventud Unida Universitario |
21:00 |
Sportivo Estudiantes - Ciudad de Bolivar |
Torsdag 16. maj 2024 |
00:30 |
Sportivo Las Parejas - Douglas Haig |
01:00 |
Club Cipolletti - Sol de Mayo |
01:00 |
Defensores de Belgrano de Villa Ramallo - Sportivo Belgrano |
01:00 |
Sportivo Atenas - Huracan Las Heras |
01:00 |
Union de Sunchales - Sarmiento de Resistencia |
01:30 |
9 de Julio Rafaela - Independiente Chivilcoy |
01:30 |
Defensores de Pronunciamiento - Gimnasia y Esgrima de Concepcion |
02:15 |
Central Norte - Sarmiento de La Banda |
Lørdag 18. maj 2024 |
22:00 |
Argentino de Merlo - Villa San Carlos |
22:00 |
Argentino de Quilmes - CD UAI Urquiza |
22:00 |
CA Fenix - San Martin Burzaco |
22:00 |
CA Ferrocarril Midland - Acassuso |
22:00 |
Canuelas - Sacachispas FC |
22:00 |
Comunicaciones - Dock Sud |
22:00 |
CS Deportivo Liniers - Flandria |
22:00 |
Deportivo Armenio - Colegiales |
22:00 |
Laferrere - Deportivo Merlo |
22:00 |
Los Andes - Excursionistas |
22:00 |
Villa Dalmine - Sportivo Italiano |
Søndag 19. maj 2024 |
20:30 |
9 de Julio Rafaela - Douglas Haig |
20:30 |
Argentino Monte Maiz - Juventud Unida Universitario |
20:30 |
Boca Unidos - Sarmiento de La Banda |
20:30 |
Circulo Deportivo - Germinal |
20:30 |
Club Cipolletti - Kimberley |
20:30 |
Crucero del Norte - Juventud Antoniana |
20:30 |
Defensores de Pronunciamiento - Independiente Chivilcoy |
20:30 |
Deportivo Rincon - Sol de Mayo |
20:30 |
Deportivo Santamarina - Villa Mitre |
20:30 |
El Linqueno - Gimnasia y Esgrima de Concepcion |
20:30 |
Gutierrez SC - Ciudad de Bolivar |
20:30 |
Olimpo - Sansinena BB |
20:30 |
San Martin Mendoza - CASD Camioneros |
20:30 |
Sol de America Formosa - Sarmiento de Resistencia |
20:30 |
Sportivo Atenas - Ferro Carril Oeste General Pico |
20:30 |
Sportivo Estudiantes - Huracan Las Heras |
20:30 |
Sportivo Las Parejas - Sportivo Belgrano |
20:30 |
Union de Sunchales - San Martin de Formosa |
Onsdag 22. maj 2024 |
20:30 |
Argentino de Quilmes - Comunicaciones |