Match center
Vundet
Arthur Ashe Stadium
Spiltip af filihankatten
den
23 visninger
2
Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Kald mig farvet
US Open - USA - hard
- Chance (1-2)
- 52-48%
- Betvalue
- 1103,2%
- Spilbar ned til odds
- 2,08
- Rigtig/forkert
- 0-2
Betting tip
- Stabilt GS år for Navarro som snart sender hende i top 10. Netop GS har aldrig været det bedste match med Badosa.
- Hvis det et den Badosa der spillede mod Ruse der møder op taber hun. Ser det lidt random på hvad man skal forvente fra hende, hvor jeg er mere sikker på hvilken udgave Navarro kommer i.
- Man skal få brudt Badosa og gjort hende usikker, hvilket jeg godt kan se Navarro kan gøre. I amerikanerens gode perioder hiver hun mange partier hjem på kort tid.
- Badosa er ved at ligner sit gamle jeg.
- Navarro holder sjældent dampen oppe en helt kamp, og her er det vigtigt at få sat prop i med det samme. Ikke altid hun har kunne gøre det.
- Hvor der næsten ikke er forskel på 1 og 2 serv fra Navarro, så er dette et decideret våben for Badosa.
Oddsmarked
Børsen 2,20 - Betfair 2,15 - Bet365 og DS og Vbet og Bwin 2,10 - Nordicbet og ComeOn 2,08.
Det er 2 GS i træk at Coco måtte forlade ballet før tid pga. Navarro, og dette kan også et eller andet selvom Coco ikke stråler for tiden. Det er nu Navarro skal lave sit svendestykke, og har det egentlig fint med at det er Badosa som er modstanderen. Navarro er iskold og fokuseret, og med lidt hjemmemagi kan en semi godt være i sigte.
God kamp.
Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.
Tilføj kommentar