Onsdag 8. maj 2024 |
11:00 |
Jakub Mensik - Yannick Hanfmann |
11:00 |
Luciano Darderi - Denis Shapovalov |
11:00 |
Nuno Borges - Pedro Martinez |
11:00 |
Yoshihito Nishioka - Sebastian Ofner |
11:00 |
Zhizhen Zhang - Daniel Galán |
12:30 |
Alexander Shevchenko - Fabian Marozsán |
12:30 |
Maximilian Marterer - Flavio Cobolli |
12:30 |
Pavel Kotov - Alex Michelsen |
14:00 |
Diego Sebastian Schwartzman - Aleksandar Vukic |
14:00 |
Thiago Moura Monteiro - Gaël Monfils |
15:30 |
Arthur Rinderknech - Francesco Passaro |
15:30 |
Christopher Eubanks - Terence Atmane |
15:30 |
Miomir Kecmanovic - Brandon Nakashima |
17:00 |
Corentin Moutet - Roman Safiullin |
17:00 |
Matteo Gigante - Giulio Zeppieri |
19:00 |
Daniel Evans - Fabio Fognini |
Torsdag 9. maj 2024 |
10:00 |
Alex de Minaur/Alexei Popyrin-Kevin Krawietz/Tim Puetz |
10:00 |
Ariel Behar/Adam Pavlasek-Hugo Nys/Jan Zielinski |
10:00 |
Austin Krajicek/Neal Skupski-Marcelo Melo/Alexander Zverev |
10:00 |
Daniel Altmaier - Luca Nardi |
10:00 |
Dominik Köpfer - Andrea Vavassori |
10:00 |
Dusan Lajovic - Lorenzo Sonego |
10:00 |
Emil Ruusuvuori - Marcos Giron |
10:00 |
Felix Auger-Aliassime/Frances Tiafoe-Alexander Bublik/Ben Shelton |
10:00 |
Flavio Cobolli/Lorenzo Musetti-Simone Bolelli/Andrea Vavassori |
10:00 |
Jack Draper - Borna Coric |
10:00 |
Jacopo Bilardo/Giorgio Ricca-Sander Gille/Joran Vliegen |
10:00 |
Jan-Lennard Struff - Pedro Cachin |
10:00 |
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer-Jamie Murray/Michael Venus |
10:00 |
Mackenzie McDonald - Aslan Karatsev |
10:00 |
Marcel Granollers/Horacio Zeballos-Alejandro Davidovich Fokina/Arthur Fils |
10:00 |
Marcelo Arevalo/Mate Pavic-Sadio Doumbia/Fabien Reboul |
10:00 |
Matteo Arnaldi/Francesco Passaro-Rohan Bopanna/Matthew Ebden |
10:00 |
Rafael Matos/Andres Molteni-Adrian Mannarino/Pedro Martinez |
10:00 |
Rinky Hijikata - Jaume Antoni Munar |
10:00 |
Roberto Carballés - Christopher O'Connell |
10:00 |
Santiago Gonzalez/Edouard Roger-Vasselin-Nathaniel Lammons/Jackson Withrow |
10:00 |
Sebastian Baez/Thiago Seyboth Wild-Tallon Griekspoor/Hubert Hurkacz |
10:00 |
Sebastian Korda/Jordan Thompson-Rajeev Ram/Joe Salisbury |
10:00 |
Stefano Napolitano - Matteo Berrettini |
10:00 |
Taylor Fritz/Tommy Paul-Francisco Cerundolo/Tomas Etcheverry |
10:00 |
Tomás Machác - Matteo Arnaldi |
10:00 |
Wesley Koolhof/Nikola Mektic-Robin Haase/Stefanos Tsitsipas |
12:00 |
Alexandre Müller - Márton Fucsovics |
12:00 |
Alexei Popyrin - Hamad Medjedovic |
12:00 |
Nicolas Moreno De Alboran - Botic Van De Zandschulp |
12:00 |
Thiago Seyboth Wild - Grégoire Barrère |
12:00 |
Zizou Bergs - Rafael Nadal |