Søndag 5. maj 2024 |
05:00 |
Melbourne City FC Youth - Eastern Lions SC |
Mandag 6. maj 2024 |
12:15 |
Bulleen Lions - Western United FC Youth |
12:15 |
Melbourne Victory FC Youth - Kingston City |
12:30 |
Brunswick City - Preston Lions |
Onsdag 8. maj 2024 |
11:00 |
Macarthur Rams - Inter Lions FC |
Fredag 10. maj 2024 |
12:15 |
Bentleigh Greens - Brunswick City |
12:30 |
Eastern Suburbs - St George Willawong FC |
12:30 |
Preston Lions - Langwarrin SC |
12:45 |
West Torrens Birkalla - Fulham United FC |
Lørdag 11. maj 2024 |
07:00 |
Eastern Lions SC - Werribee City |
07:00 |
Northbridge FC Bulls - Mt Druitt Town Rangers |
07:00 |
North Geelong Warriors - Melbourne City FC Youth |
07:30 |
Cumberland United - Adelaide Victory |
07:30 |
Salisbury United - Playford City Patriots |
07:30 |
West Adelaide - Vipers FC |
07:30 |
Western Strikers - Sturt Lions |
08:30 |
Hakoah Sydney City East - Northern Tigers |
10:00 |
Brisbane Strikers - Caboolture Sports |
10:00 |
Ipswich FC - Broadbeach United |
10:00 |
Mitchelton - Southside Eagles |
11:00 |
Bankstown City Lions - Blacktown Spartans |
11:00 |
Bonnyrigg White Eagles - UNSW FC |
11:00 |
Dulwich Hill FC - Bankstown Berries |
11:00 |
Dunbar Rovers FC - Nepean FC |
11:00 |
Moreton City Excelsior II - Logan Lightning |
11:00 |
SD Raiders FC - Rydalmere |
11:30 |
Adelaide Cobras - Adelaide Blue Eagles |
Søndag 12. maj 2024 |
08:00 |
Western United FC Youth - Melbourne Victory FC Youth |
10:30 |
Capalaba - SWQ Thunder |
Mandag 13. maj 2024 |
12:15 |
Bulleen Lions - Northcote City |
12:15 |
Kingston City - Caroline Springs George Cross |
Fredag 17. maj 2024 |
12:00 |
Nepean FC - Rydalmere |
12:00 |
Southside Eagles - Capalaba |
12:15 |
Bentleigh Greens - Langwarrin SC |
12:30 |
Preston Lions - Bulleen Lions |
Lørdag 18. maj 2024 |
07:00 |
Eastern Lions SC - Brunswick City |
07:00 |
Melbourne City FC Youth - Caroline Springs George Cross |
07:00 |
North Geelong Warriors - Werribee City |
07:30 |
Adelaide Blue Eagles - Cumberland United |
07:30 |
Adelaide Victory - West Adelaide |
07:30 |
Fulham United FC - Salisbury United |
07:30 |
Playford City Patriots - Western Strikers |
07:30 |
Sturt Lions - Adelaide Cobras |
08:00 |
Vipers FC - West Torrens Birkalla |
08:30 |
Hakoah Sydney City East - Northbridge FC Bulls |
10:00 |
Caboolture Sports - Ipswich FC |
10:00 |
SWQ Thunder - Eastern Suburbs |
11:00 |
Bankstown Berries - Bonnyrigg White Eagles |
11:00 |
Blacktown Spartans - Inter Lions FC |
11:00 |
Dulwich Hill FC - UNSW FC |
11:00 |
Dunbar Rovers FC - Mt Druitt Town Rangers |
11:00 |
Macarthur Rams - Bankstown City Lions |
11:00 |
SD Raiders FC - Northern Tigers |
11:15 |
Broadbeach United - Moreton City Excelsior II |