Torsdag 9. maj 2024 |
14:00 |
Ahlafors IF - IFK Kumla |
14:00 |
IFK Skövde FK - Motala AIF FK |
14:00 |
Säffle SK - IK Kongahälla |
Fredag 10. maj 2024 |
19:00 |
Hässleholms IF - IFK Karlshamn |
19:00 |
Landvetter IS - Jonsereds IF |
19:00 |
Nosaby IF - FBK Balkan |
19:00 |
Öckerö IF - Lindome GIF |
19:30 |
FK Karlskrona - IFK Hässleholm |
19:30 |
Kungsängens IF - Österåker United FK |
19:30 |
Nacka FF - Nyköpings BIS |
Lørdag 11. maj 2024 |
12:00 |
Dalkurd FF - FC Gute |
12:00 |
Hittarps IK - Sävedalens IF |
12:00 |
Täfteå IK - Kiruna FF |
13:00 |
BK Ljungsbro - IF Sylvia |
13:00 |
FC Järfälla - FOC Farsta |
13:00 |
Högaborgs BK - IFK Berga |
13:00 |
IFK Luleå - Gottne IF |
13:00 |
IF Lödde - IFK Simrishamn |
13:00 |
IK Tord - Bergdalens IK |
13:00 |
Skellefteå - Frösö IF |
13:00 |
Stenungsunds IF - Lidköpings FK |
13:00 |
Syrianska - Huddinge IF |
13:00 |
Viggbyholms IK FF - Skiljebo SK |
14:00 |
BK Astrio - Qviding FIF |
14:00 |
Bodens BK - Ytterhogdals IK |
14:00 |
Grebbestads IF - Vänersborgs FK |
16:00 |
IFK Haninge BRB - Enskede IK |
16:00 |
Team TG FF - Lucksta |
16:00 |
Umeå FC Akademi - IFK Östersund |
16:00 |
Älgarna-Härnösand IF - Bergnäsets AIK |
Søndag 12. maj 2024 |
13:00 |
BK Forward - Herrestads AIF |
13:00 |
Österlen FF - Kristianstad FC |
14:00 |
Hudiksvalls FF - IK Franke |
14:00 |
Laholms FK - Varbergs GIF FK |
14:00 |
Räppe GOIF - IFK Trelleborg FK |
14:00 |
Sandvikens AIK FK - FC Arlanda |
14:00 |
Västra Frölunda - Husqvarna FF |
15:00 |
Arameiska-Syrianska IF - Smedby AIS |
15:00 |
Falu - Enköping |
15:00 |
Mjölby AI/FF - IFK Eskilstuna |
16:00 |
Vänersborgs FK - IK Gauthiod |
Tirsdag 14. maj 2024 |
19:30 |
IK Sleipner - Åtvidaberg |
20:00 |
Nacka FF - Syrianska |
Torsdag 16. maj 2024 |
19:00 |
Varbergs GIF FK - Hittarps IK |
Fredag 17. maj 2024 |
19:00 |
Herrestads AIF - Ahlafors IF |
19:00 |
IFK Hässleholm - IF Lödde |
19:00 |
IFK Karlshamn - FK Karlskrona |
19:00 |
Lindome GIF - Västra Frölunda |
19:30 |
IK Kongahälla - Vänersborgs FK |
19:30 |
Vänersborgs FK - IFK Skövde FK |
20:00 |
FOC Farsta - Österåker United FK |
Lørdag 18. maj 2024 |
12:00 |
Kiruna FF - Skellefteå |
12:00 |
Qviding FIF - Landvetter IS |
13:00 |
FC Gute - Sandvikens AIK FK |
13:00 |
Huddinge IF - Nacka FF |
13:00 |
IFK Östersund - Bodens BK |
13:00 |
Lucksta - IFK Luleå |
13:30 |
Sävedalens IF - Öckerö IF |
14:00 |
Frösö IF - Älgarna-Härnösand IF |
14:00 |
Husqvarna FF - IK Tord |
14:00 |
IFK Kumla - Grebbestads IF |
14:00 |
IFK Simrishamn - Nosaby IF |
14:00 |
Motala AIF FK - Stenungsunds IF |
14:00 |
Skiljebo SK - Hudiksvalls FF |
15:00 |
Gottne IF - Täfteå IK |
15:00 |
IFK Berga - Österlen FF |
15:00 |
Jonsereds IF - Laholms FK |
15:00 |
Ytterhogdals IK - Team TG FF |
16:00 |
Enskede IK - IK Sleipner |
16:00 |
FC Arlanda - FC Järfälla |
16:00 |
IK Franke - Falu |
16:00 |
IK Gauthiod - BK Forward |
16:00 |
Nyköpings BIS - BK Ljungsbro |
17:00 |
Enköping - Dalkurd FF |
Søndag 19. maj 2024 |
13:00 |
Bergnäsets AIK - Umeå FC Akademi |
13:00 |
FBK Balkan - Räppe GOIF |
13:00 |
Viggbyholms IK FF - Kungsängens IF |
14:00 |
Bergdalens IK - BK Astrio |
14:00 |
Lidköpings FK - Säffle SK |
14:00 |
Åtvidaberg - Syrianska |
15:00 |
Arameiska-Syrianska IF - Mjölby AI/FF |
16:00 |
Kristianstad FC - Hässleholms IF |
16:00 |
Smedby AIS - IFK Haninge BRB |