Vundet
w35 - Cluj-Napoca - grus
Spiltip af filihankatten
den
27 visninger
1
Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Tror på den undertippede her
itf kvinder - Rumænien - grus
- Chance (1-2)
- 51-49%
- Betvalue
- 2105,4%
- Spilbar ned til odds
- 2,04
- Rigtig/forkert
- 0-2
Betting tip
- Cirez fik sin 3 timers kamp i går. Selvom hun gik dybt i Marokko sidste måned, så synes jeg hun hele året har været under vanlig standard.
- Hver gang en spiller slår Tig, så slår jeg altid øjnene ekstra op. Det gjorde Craciun i denne uge, og kørte videre med dobbelt æg til sin modstander i går.
- Craciun er hjemme i Rumænien, hvilket når man specifik har med hende at gøre skal give ekstra procenter.
- Cirez er en slider og sådan en type vurderer jeg ikke passer perfekt til Craciun.
- Craciun er en spiller man ikke kan stole på. Top og bund er en stor gråzone for hende.
- Rumænieren har allerede trukket sig flere gange i år med skade.
Oddsmarked
Kambi 2,15 - Betfair 2,10 - Betinia 2,08 - Bwin 2,05 - Nordicbet 2,03 - Bet365 2,00. Der har været stigning henover natten.
Det er lidt en coinflip kamp for mig, og derfor synes odds 2,15 at være fin at stå med. Et eller andet sted ser jeg på forhånd at kampen ligger i Cirez's hænder, men hvis hendes kamp i går er sigende for aktuel niveau, så tror jeg godt at hun kan komme ud på den forkerte side af en tæt dyst.
God kamp.
Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.
Tilføj kommentar