18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Brasilien - Serie A

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Atletico MG Atletico MG  27 18 5 4 44-20 +24 59 VUVVTV
2 Fortaleza Fortaleza  28 14 6 8 38-30 +8 48 TVTVVV
3 Flamengo Flamengo  25 14 4 7 47-24 +23 46 VUVVUT
4 Palmeiras Palmeiras  27 14 4 9 40-33 +7 46 UTTUVV
5 Red Bull Bragantino Red Bull Bragantino  28 11 13 4 44-32 +12 46 UVVUUV
6 Internacional Internacional  28 10 11 7 37-30 +7 41 UVVTUU
7 Corinthians Corinthians  28 10 11 7 30-26 +4 41 UVTVTU
8 Fluminense Fluminense  27 10 9 8 28-28 0 39 VTUTVV
9 America MG America MG  28 8 11 9 27-29 -2 35 VVUTUV
10 Atletico GO 0-0Atletico GO  27 8 11 8 22-24 -2 35 UVTUTV
11 Cuiaba Cuiaba  28 7 14 7 27-28 -1 35 TUUVUT
12 Athletico Paranaense Athletico Paranaense  27 10 4 13 32-36 -4 34 TVTUTT
13 Sao Paulo Sao Paulo  28 7 13 8 22-27 -5 34 UUUUVT
14 Ceara Fortaleza Ceara Fortaleza  27 6 14 7 25-29 -4 32 UTUUTU
15 Bahia Bahia  27 8 7 12 31-38 -7 31 TTVUUV
16 Juventude Juventude  28 6 11 11 27-36 -9 29 UTUTTU
17 Santos FC Santos FC  27 6 11 10 23-34 -11 29 TUVTUT
18 Gremio 0-0Gremio  26 7 6 13 23-30 -7 27 TTUTTV
19 Sport Recife Sport Recife  27 6 9 12 14-22 -8 27 TVVVTU
20 Chapecoense AF Chapecoense AF  28 1 10 17 24-49 -25 13 UUTUTT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Atletico MG Atletico MG 27 2,37 96% 74% 48% 15% 44% 7%
Fortaleza Fortaleza 28 2,43 89% 64% 46% 21% 43% 25%
Flamengo Flamengo 25 2,84 96% 80% 56% 36% 36% 20%
Palmeiras Palmeiras 27 2,70 93% 78% 56% 26% 33% 19%
Red Bull Bragantino Red Bull Bragantino 28 2,71 93% 75% 54% 32% 29% 11%
Internacional Internacional 28 2,39 86% 61% 39% 29% 36% 29%
Corinthians Corinthians 28 2,00 89% 57% 36% 18% 29% 25%
Fluminense Fluminense 27 2,07 89% 56% 33% 19% 30% 33%
America MG America MG 28 2,00 89% 71% 18% 11% 32% 36%
Cuiaba Cuiaba 28 1,96 75% 57% 39% 21% 36% 43%
Athletico Paranaense Athletico Paranaense 27 2,52 96% 74% 56% 15% 19% 37%
Atletico GO Atletico GO 26 1,77 81% 58% 31% 4% 42% 35%
Sao Paulo Sao Paulo 28 1,75 79% 57% 25% 7% 36% 39%
Ceara Fortaleza Ceara Fortaleza 27 2,00 70% 63% 37% 26% 41% 37%
Bahia Bahia 27 2,56 85% 70% 44% 22% 33% 44%
Juventude Juventude 28 2,25 93% 75% 39% 14% 25% 25%
Santos FC Santos FC 27 2,11 78% 63% 41% 26% 37% 48%
Sport Recife Sport Recife 27 1,33 74% 30% 22% 7% 41% 63%
Gremio Gremio 25 2,12 92% 52% 32% 20% 28% 44%
Chapecoense AF Chapecoense AF 28 2,61 93% 79% 50% 21% 7% 36%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Ceara Fortaleza Ceara Fortaleza 52,80%8,2015,801,202,800,008,006,20
Gremio Gremio 60,67%8,0020,000,331,670,008,007,00
Atletico GO Atletico GO 51,00%7,3310,001,331,670,005,003,33
Sao Paulo Sao Paulo 54,83%7,3317,832,502,170,005,833,33
America MG America MG 52,67%7,3311,673,001,330,008,674,33
Palmeiras Palmeiras 60,00%7,0015,333,671,670,008,674,00
Bahia Bahia 46,50%7,0017,251,252,250,005,005,50
Athletico Paranaense Athletico Paranaense 56,40%6,8016,200,602,000,009,404,80
Fortaleza Fortaleza 52,50%6,7512,251,751,250,256,505,25
Atletico MG Atletico MG 56,60%6,4013,601,001,800,007,006,20
Santos FC Santos FC 54,00%6,0012,001,002,500,505,505,50
Red Bull Bragantino Red Bull Bragantino 41,00%6,0012,250,751,250,256,254,25
Chapecoense AF Chapecoense AF 42,50%5,8315,671,502,000,004,833,17
Flamengo Flamengo 67,00%5,5014,501,002,000,005,753,75
Corinthians Corinthians 59,40%5,409,800,801,200,004,405,00
Internacional Internacional 51,33%5,1718,171,672,830,333,506,50
Juventude Juventude 52,67%4,6718,000,673,330,005,335,67
Sport Recife Sport Recife 45,50%4,5014,501,002,750,006,754,75
Fluminense Fluminense 44,50%4,2515,251,753,000,004,754,00
Cuiaba Cuiaba 47,20%2,8013,400,802,400,205,405,00

Vinder-odds for Serie A

Feedback