18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Brasilien - Brasilien Serie A

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Corinthians Corinthians  6 4 1 1 10-6 +4 13 VVTVVU
2 Palmeiras Palmeiras  7 3 3 1 12-5 +7 12 UUVUVV
3 Atletico MG Atletico MG  7 3 3 1 11-7 +4 12 VUUTUV
4 Botafogo RJ Botafogo RJ  7 3 3 1 11-8 +3 12 VUUVVU
5 Santos Santos  7 3 2 2 10-5 +5 11 VVTVTU
6 Sao Paulo Sao Paulo  6 3 2 1 11-7 +4 11 VTUVUV
7 Coritiba Coritiba  7 3 1 3 11-10 +1 10 TUVTVT
8 America MG America MG  7 3 1 3 8-8 0 10 VTVVTU
9 Avai FC Avai FC  6 3 1 2 7-8 -1 10 VTVUVT
10 Internacional Internacional  7 2 4 1 7-7 0 10 VVUUUU
11 Red Bull Bragantino Red Bull Bragantino  7 2 3 2 9-7 +2 9 VUVTUT
12 Flamengo Flamengo  7 2 3 2 7-6 +1 9 VUTTUV
13 Fluminense Fluminense  6 2 2 2 6-6 0 8 UVTTUV
14 Goias Goias  7 2 2 3 7-10 -3 8 UTUVVT
15 Cuiaba Cuiaba  7 2 2 3 6-9 -3 8 TVUTTU
16 Athletico Paranaense Athletico Paranaense  6 2 0 4 3-8 -5 6 TTVTVT
17 Atletico GO Atletico GO  7 1 3 3 5-10 -5 6 TUUTTV
18 Juventude Juventude  7 1 3 3 7-13 -6 6 TTUUVT
19 Ceara Fortaleza Ceara Fortaleza  6 1 2 3 6-9 -3 5 VTTTUU
20 Fortaleza Fortaleza  5 0 1 4 3-8 -5 1 TTTUT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Corinthians Corinthians 6 2,67 100% 67% 67% 33% 50% 17%
Palmeiras Palmeiras 7 2,43 86% 86% 43% 14% 57% 14%
Atletico MG Atletico MG 7 2,57 100% 86% 43% 29% 43% 0%
Botafogo RJ Botafogo RJ 7 2,71 100% 86% 43% 43% 14% 0%
Santos Santos 7 2,14 71% 57% 57% 14% 43% 43%
Sao Paulo Sao Paulo 6 3,00 100% 100% 67% 33% 17% 0%
Coritiba Coritiba 7 3,00 100% 86% 71% 29% 29% 14%
America MG America MG 7 2,29 100% 57% 43% 14% 14% 43%
Avai FC Avai FC 6 2,50 83% 67% 67% 17% 33% 33%
Internacional Internacional 7 2,00 86% 71% 29% 14% 29% 29%
Red Bull Bragantino Red Bull Bragantino 7 2,29 100% 71% 29% 29% 29% 29%
Flamengo Flamengo 7 1,86 86% 43% 29% 29% 29% 43%
Fluminense Fluminense 6 2,00 83% 50% 33% 17% 33% 33%
Goias Goias 7 2,43 100% 57% 43% 29% 29% 29%
Cuiaba Cuiaba 7 2,14 100% 57% 29% 14% 29% 14%
Athletico Paranaense Athletico Paranaense 6 1,83 100% 33% 33% 17% 33% 50%
Atletico GO Atletico GO 7 2,14 100% 86% 14% 14% 14% 43%
Juventude Juventude 7 2,86 100% 86% 57% 29% 0% 29%
Ceara Fortaleza Ceara Fortaleza 6 2,50 83% 50% 50% 50% 17% 50%
Fortaleza Fortaleza 5 2,20 100% 60% 40% 20% 0% 40%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideSkud forbi målSkud på mål
Internacional Internacional 53,00%10,3312,670,337,674,33
Palmeiras Palmeiras 48,75%9,0012,753,006,755,75
Corinthians Corinthians 55,00%8,0018,001,004,003,50
Fortaleza Fortaleza 59,50%8,0019,002,005,504,00
Coritiba Coritiba 54,67%7,3311,332,675,338,00
Sao Paulo Sao Paulo 61,33%7,0012,331,677,006,67
Flamengo Flamengo 56,25%6,7514,753,008,006,00
Atletico MG Atletico MG 59,25%6,7510,751,757,506,25
Juventude Juventude 52,25%6,0019,002,756,004,25
Red Bull Bragantino Red Bull Bragantino 46,50%5,7512,251,505,003,50
Fluminense Fluminense 62,00%5,6713,671,676,004,67
Ceara Fortaleza Ceara Fortaleza 53,67%5,6715,003,005,674,33
Atletico GO Atletico GO 53,75%5,2511,001,508,003,75
Avai FC Avai FC 55,25%5,0018,000,756,504,25
America MG America MG 44,33%4,6719,003,006,005,33
Botafogo RJ Botafogo RJ 59,67%4,3311,331,675,004,67
Santos Santos 43,00%4,2515,251,756,006,25
Athletico Paranaense Athletico Paranaense 41,67%4,0014,331,335,004,67
Cuiaba Cuiaba 44,00%3,3313,001,334,003,00
Goias Goias 29,33%2,3317,000,002,674,33
Feedback