18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Frankrig - Ligue 1

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain  10 9 0 1 24-10 +14 27 VVVVTV
2 Lens Lens  10 5 3 2 16-11 +5 18 VVTVVT
3 Marseille Marseille  9 5 2 2 18-11 +7 17 VVUTTV
4 Angers Angers  11 4 5 2 17-13 +4 17 TUUVTU
5 Nantes Nantes  11 5 2 4 16-12 +4 17 VVTVUV
6 Nice Nice  9 5 2 2 17-5 +12 16 VUTVVT
7 Lyon Lyon  10 4 4 2 16-13 +3 16 VTVUUV
8 Rennes Rennes  10 4 3 3 15-9 +6 15 TTVUVV
9 Lille 1-1Lille  11 4 3 4 14-16 -2 15 TTVVVT
10 Strasbourg Strasbourg  10 4 2 4 18-15 +3 14 TVVTUV
11 Monaco Monaco  10 4 2 4 14-13 +1 14 TUVVVT
12 Lorient Lorient  10 3 5 2 11-13 -2 14 VUVUUT
13 Montpellier Montpellier  10 3 4 3 17-16 +1 13 VUUTUV
14 Clermont Foot Clermont Foot  11 3 4 4 14-22 -8 13 UTTUVT
15 Reims Reims  10 2 5 3 11-12 -1 11 VUTVTU
16 Troyes Troyes  10 2 3 5 9-14 -5 9 VUTUTV
17 Bordeaux Bordeaux  10 1 5 4 12-21 -9 8 TVUUTU
18 Brest 1-1Brest  11 0 6 5 12-20 -8 6 UUTTTU
19 Metz Metz  10 1 3 6 11-22 -11 6 TTTVTT
20 Saint-Etienne Saint-Etienne  11 0 5 6 11-25 -14 5 TTTUTU
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 10 3,40 100% 100% 70% 30% 30% 10%
Lens Lens 10 2,70 100% 70% 40% 40% 30% 20%
Marseille Marseille 9 3,22 89% 89% 56% 56% 33% 22%
Angers Angers 11 2,73 91% 91% 45% 27% 36% 9%
Nantes Nantes 11 2,55 100% 82% 36% 27% 18% 27%
Nice Nice 9 2,44 89% 67% 56% 33% 56% 33%
Lyon Lyon 10 2,90 100% 90% 50% 30% 20% 10%
Rennes Rennes 10 2,40 100% 90% 20% 10% 40% 30%
Strasbourg Strasbourg 10 3,30 100% 90% 60% 40% 20% 10%
Monaco Monaco 10 2,70 100% 90% 50% 30% 10% 40%
Lille Lille 10 2,80 100% 80% 60% 20% 10% 30%
Lorient Lorient 10 2,40 90% 70% 40% 30% 30% 10%
Montpellier Montpellier 10 3,30 100% 90% 50% 40% 20% 10%
Clermont Foot Clermont Foot 11 3,27 100% 91% 55% 45% 27% 18%
Reims Reims 10 2,30 80% 80% 30% 20% 30% 40%
Troyes Troyes 10 2,30 100% 90% 30% 10% 20% 20%
Bordeaux Bordeaux 10 3,30 100% 100% 60% 40% 0% 30%
Metz Metz 10 3,30 100% 100% 70% 30% 0% 40%
Brest Brest 10 3,00 100% 100% 50% 30% 0% 0%
Saint-Etienne Saint-Etienne 11 3,27 100% 100% 64% 45% 0% 18%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkKontra-angrebFrisparkOffsideIndkastGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Monaco Monaco 64,20%7,401,6012,402,8020,401,600,206,003,20
Angers Angers 52,00%7,002,8012,000,8014,601,200,005,004,00
Paris Saint-Germain Paris Saint-Germain 59,60%6,401,2010,002,4014,401,000,005,405,00
Lens Lens 56,00%6,201,4011,801,2019,802,000,205,806,40
Lyon Lyon 61,00%6,001,508,671,5019,001,330,176,836,50
Clermont Foot Clermont Foot 56,20%5,800,608,201,2018,801,200,205,604,60
Saint-Etienne Saint-Etienne 55,33%5,671,5011,172,6723,831,000,005,505,33
Montpellier Montpellier 50,00%5,001,3310,331,0021,501,000,175,675,67
Strasbourg Strasbourg 53,33%5,002,8316,171,1723,172,500,173,334,50
Brest Brest 47,40%5,002,4013,402,0023,602,200,003,604,40
Marseille Marseille 64,20%5,001,806,801,4019,401,000,207,204,40
Reims Reims 44,50%4,751,2512,252,7521,751,500,004,755,00
Nantes Nantes 43,33%4,672,1711,331,3321,831,670,174,505,50
Nice Nice 56,00%4,501,2513,001,5013,251,750,005,755,25
Lille Lille 48,75%4,502,7512,752,5021,252,500,006,253,75
Rennes Rennes 54,80%4,401,6012,801,0022,601,200,005,204,40
Troyes Troyes 41,60%4,200,809,801,6017,002,200,204,603,80
Bordeaux Bordeaux 51,00%4,000,6011,201,4023,001,800,004,203,60
Metz Metz 43,80%3,601,6014,001,6014,603,000,404,202,80
Lorient Lorient 38,25%3,002,5015,251,5021,252,000,252,252,75
Feedback