18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Frankrig - Frankrig Ligue 1

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Paris SG Paris SG  15 13 2 0 43-9 +34 41 UVVVVV
2 Lens Lens  15 11 3 1 26-10 +16 36 TVVVVV
3 Rennes Rennes  15 9 4 2 31-14 +17 31 VVVVUV
4 Marseille Marseille  15 9 3 3 26-13 +13 30 TTTUVV
5 Lorient Lorient  15 8 4 3 26-21 +5 28 VUUTTU
6 Monaco Monaco  15 8 3 4 29-21 +8 27 VUTVVT
7 Lille Lille  15 8 2 5 27-23 +4 26 VVVTUV
8 Lyon Lyon  15 6 3 6 23-18 +5 21 UTVVTU
9 Nice Nice  15 5 5 5 15-17 -2 20 VUUVVU
10 Clermont Foot Clermont Foot  15 5 4 6 19-23 -4 19 VUTUUT
11 Reims Reims  15 3 8 4 16-21 -5 17 UUVUVU
12 Toulouse Toulouse  15 4 4 7 20-27 -7 16 UVUTTT
13 Troyes Troyes  15 3 5 7 26-31 -5 14 TUUTUT
14 Montpellier Montpellier  15 4 2 9 24-29 -5 14 TTTTUU
15 Nantes Nantes  15 2 7 6 17-24 -7 13 TVUUTU
16 Brest Brest  15 3 4 8 16-28 -12 13 TTVUTV
17 Auxerre Auxerre  15 3 4 8 14-31 -17 13 TUTVUT
18 AC Ajaccio AC Ajaccio  15 3 3 9 14-24 -10 12 VUTTVU
19 Strasbourg Strasbourg  15 1 8 6 17-26 -9 11 VTUUTU
20 Angers Angers  15 2 2 11 15-34 -19 8 TTTTTT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Paris SG Paris SG 15 3,47 93% 73% 67% 33% 60% 7%
Lens Lens 15 2,40 87% 53% 47% 20% 47% 20%
Rennes Rennes 15 3,00 100% 93% 67% 27% 20% 7%
Marseille Marseille 15 2,60 100% 73% 53% 20% 33% 13%
Lorient Lorient 15 3,13 93% 80% 73% 40% 20% 7%
Monaco Monaco 15 3,33 100% 93% 53% 33% 33% 0%
Lille Lille 15 3,33 100% 80% 67% 33% 20% 7%
Lyon Lyon 15 2,73 100% 73% 53% 27% 13% 20%
Nice Nice 15 2,13 100% 67% 33% 7% 13% 27%
Clermont Foot Clermont Foot 15 2,80 93% 80% 53% 33% 20% 20%
Reims Reims 15 2,47 80% 67% 40% 27% 27% 33%
Toulouse Toulouse 15 3,13 100% 93% 67% 33% 13% 27%
Troyes Troyes 15 3,80 100% 93% 73% 60% 0% 13%
Montpellier Montpellier 15 3,53 100% 93% 67% 33% 13% 20%
Nantes Nantes 15 2,73 87% 80% 53% 33% 13% 33%
Brest Brest 15 2,93 93% 73% 53% 40% 7% 33%
Auxerre Auxerre 15 3,00 100% 87% 60% 33% 13% 20%
AC Ajaccio AC Ajaccio 15 2,53 93% 67% 53% 27% 13% 40%
Strasbourg Strasbourg 15 2,87 93% 87% 53% 33% 7% 20%
Angers Angers 15 3,27 93% 80% 73% 47% 13% 33%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkKontra-angrebFrisparkOffsideIndkastGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Marseille Marseille 56,38%7,381,2515,631,6320,882,250,134,504,38
Troyes Troyes 45,57%6,142,5710,862,4315,002,290,146,294,43
Brest Brest 53,29%6,000,7113,572,0019,711,860,144,863,57
Lens Lens 58,50%5,883,3814,880,8816,501,500,006,885,38
Paris SG Paris SG 59,86%5,713,5711,292,2910,431,710,005,716,86
Montpellier Montpellier 45,75%5,501,6310,882,0019,131,750,633,504,50
Lyon Lyon 57,50%5,382,1310,381,8819,001,130,134,135,88
Reims Reims 40,86%5,294,2913,001,8614,862,570,436,005,57
Nice Nice 55,29%5,291,008,142,1417,861,290,144,294,71
Lille Lille 55,25%4,883,1314,001,5016,882,250,134,886,25
Nantes Nantes 46,71%4,433,0012,431,1417,000,860,145,004,00
Monaco Monaco 43,63%4,383,5012,501,3814,001,880,503,005,13
Toulouse Toulouse 46,50%4,251,8812,501,7514,751,630,255,256,00
Rennes Rennes 55,00%4,253,0012,001,3820,631,750,385,256,25
Angers Angers 46,88%4,001,8812,381,5016,381,630,134,634,63
Clermont Foot Clermont Foot 49,57%4,000,439,572,0015,291,710,004,573,57
Auxerre Auxerre 45,57%3,713,0010,571,2916,431,710,435,433,57
AC Ajaccio AC Ajaccio 44,86%3,291,5713,571,7123,142,290,144,433,14
Strasbourg Strasbourg 50,00%3,132,7513,381,2519,131,380,255,133,63
Lorient Lorient 41,86%3,004,579,860,8613,291,140,143,715,14

Vinder-odds for Frankrig Ligue 1

Feedback