Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Canadierne gør det stadigvæk godt hjemme
itf kvinder - Canada - indendørs hard
- Chance (1-2)
- 50-50%
- Betvalue
- 1105%
- Spilbar ned til odds
- 2,00
- Rigtig/forkert
- 0-2
- Begge tabte til Belgraver og Marino i de sidste 2 turneringer. Brace gjorde det dog bedst begge gange hvis det kan være et mål for noget.
- Koevermans har vundet meget tætte kampe i denne uge. Trods jeg ser hende være bedst, så synes jeg ikke form og land de spiller i taler hollandsk vej.
- Begge kan køre rent og begge kan være gode til at bryde. Synes ikke markedet er helt fair imod Brace her.
- Stats på indendørs står i Koevermans favør.
- Ser flere krummer i Koevermans og et større potentiale.
- Brace fik en walkover hvilket er godt, for det er hende som står fysisk som den mest skrøbelige.
Bet365 2,10 - Unibet 2,02 - Nordicbet og Vbet 2,01 - Betfair 2,00 - Bwin 1,95.
Min tro på canadierne er ikke blevet mindre, efter det er blevet til sølv i uge 1 og guld i uge 2. Denne gang er der også 4 af dem fordelt i hver deres kvartfinale. Det ser svært ud for dem i den øverste halvdel, men i den nederste hvor Brace befinder sig er der ok sansyndligt, at enten hende eller Cross står i finalen på søndag. Jeg tror at Brace gør sit for at avancere her.
God kamp.
Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.
Tilføj kommentar