18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Spanien - LaLiga

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Real Sociedad Real Sociedad  11 7 3 1 22-5 +17 24 VVVVVU
2 Atletico Madrid Atletico Madrid  9 7 2 0 19-2 +17 23 VVVVVV
3 Villarreal Villarreal  11 5 5 1 15-11 +4 20 VUVVUU
4 Real Madrid Real Madrid  10 5 2 3 16-12 +4 17 TVVTUT
5 Sevilla Sevilla  9 5 1 3 12-8 +4 16 TTTVVV
6 Cadiz Cadiz  11 4 3 4 9-12 -3 15 VUVTTU
7 Barcelona Barcelona  9 4 2 3 19-9 +10 14 TTUVTV
8 Granada Granada  10 4 2 4 11-17 -6 14 VVUTTT
9 Athletic Bilbao Athletic Bilbao  11 4 1 6 12-12 0 13 TVTVUT
10 Getafe Getafe  10 3 4 3 9-10 -1 13 VTUTUU
10 Elche Elche  9 3 4 2 9-10 -1 13 VVTUUU
12 Eibar Eibar  11 3 4 4 8-9 -1 13 UVTUUV
13 Deportivo Alaves Deportivo Alaves  11 3 4 4 11-13 -2 13 TVUUUV
14 Celta Vigo Celta Vigo  12 3 4 5 13-20 -7 13 UTUTVV
15 Valencia Valencia  11 3 3 5 17-17 0 12 TTUVUT
16 Real Betis Real Betis  11 4 0 7 12-23 -11 12 TTVTTT
17 Osasuna Osasuna  10 3 2 5 8-13 -5 11 UVTTUT
18 Real Valladolid Real Valladolid  11 2 4 5 11-16 -5 10 UTTVVU
19 Levante Levante  10 1 5 4 10-15 -5 8 TUUUUU
20 SD Huesca SD Huesca  11 0 7 4 8-17 -9 7 UTTUUT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Real Sociedad Real Sociedad 11 2,45 91% 73% 45% 18% 55% 18%
Atletico Madrid Atletico Madrid 9 2,33 78% 56% 33% 33% 78% 22%
Villarreal Villarreal 11 2,36 82% 82% 45% 27% 27% 27%
Real Madrid Real Madrid 10 2,80 90% 70% 50% 40% 30% 20%
Sevilla Sevilla 9 2,22 100% 44% 33% 22% 33% 22%
Cadiz Cadiz 11 1,91 91% 64% 18% 18% 45% 36%
Barcelona Barcelona 9 3,11 100% 78% 56% 44% 33% 22%
Granada Granada 10 2,80 100% 80% 40% 30% 30% 10%
Athletic Bilbao Athletic Bilbao 11 2,18 100% 73% 36% 9% 18% 45%
Elche Elche 9 2,11 89% 78% 33% 11% 33% 22%
Getafe Getafe 10 1,90 80% 50% 40% 20% 50% 40%
Eibar Eibar 11 1,55 73% 55% 27% 0% 45% 45%
Deportivo Alaves Deportivo Alaves 11 2,18 91% 73% 36% 18% 27% 27%
Celta Vigo Celta Vigo 12 2,75 92% 92% 42% 25% 17% 33%
Valencia Valencia 11 3,09 100% 82% 64% 36% 9% 18%
Real Betis Real Betis 11 3,18 100% 91% 55% 36% 27% 45%
Osasuna Osasuna 10 2,10 90% 60% 30% 30% 40% 40%
Real Valladolid Real Valladolid 11 2,45 100% 91% 36% 18% 0% 36%
Levante Levante 10 2,50 100% 90% 20% 20% 0% 30%
SD Huesca SD Huesca 11 2,27 82% 73% 27% 27% 18% 36%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkKontra-angrebFrisparkOffsideIndkastGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Barcelona Barcelona 58,80%7,000,809,401,0012,201,400,005,207,80
Real Madrid Real Madrid 64,25%6,502,0010,503,0021,001,500,007,255,50
Real Sociedad Real Sociedad 53,67%6,330,8315,001,8320,502,500,174,675,00
Athletic Bilbao Athletic Bilbao 51,80%6,200,6013,202,4027,002,600,005,804,80
Levante Levante 55,75%6,001,2513,003,5020,251,500,006,255,00
Atletico Madrid Atletico Madrid 51,20%5,601,4013,402,8014,802,200,004,805,40
Celta Vigo Celta Vigo 53,00%5,401,0016,801,6013,403,400,406,205,80
Sevilla Sevilla 64,00%5,251,5012,252,2524,252,250,006,754,25
Real Betis Real Betis 55,60%5,201,0013,201,6021,202,800,205,405,00
Eibar Eibar 57,00%4,500,6713,171,6728,331,830,335,504,00
Villarreal Villarreal 57,00%4,171,3311,173,6715,671,170,174,675,17
Getafe Getafe 42,67%4,002,1717,672,3327,503,500,003,673,17
Osasuna Osasuna 44,00%3,600,8015,601,2020,002,200,004,804,40
Granada Granada 48,60%3,401,2011,402,8024,402,600,204,403,40
Real Valladolid Real Valladolid 45,17%3,170,5016,332,5022,172,330,173,673,33
SD Huesca SD Huesca 50,80%3,001,2015,002,4021,802,200,004,003,40
Cadiz Cadiz 35,00%3,001,2013,601,2018,202,400,004,402,60
Deportivo Alaves Deportivo Alaves 41,00%2,501,8316,673,3318,832,000,333,672,67
Valencia Valencia 42,17%2,331,0012,333,0014,502,500,172,334,00
Elche Elche 45,20%1,201,6013,001,4016,402,800,202,201,60

Vinder-odds for LaLiga

Feedback