18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Holland - Holland Æresdivisionen

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Feyenoord Feyenoord  1 1 0 0 5-2 +3 3 V
2 PSV Eindhoven PSV Eindhoven  1 1 0 0 4-1 +3 3 V
3 AZ Alkmaar AZ Alkmaar  1 1 0 0 2-0 +2 3 V
4 Excelsior Excelsior  1 1 0 0 2-0 +2 3 V
5 Ajax Ajax  1 1 0 0 3-2 +1 3 V
6 FC Twente FC Twente  1 1 0 0 1-0 +1 3 V
7 FC Groningen FC Groningen  1 0 1 0 2-2 0 1 U
8 FC Utrecht FC Utrecht  1 0 1 0 2-2 0 1 U
9 FC Volendam FC Volendam  1 0 1 0 2-2 0 1 U
10 RKC Waalwijk RKC Waalwijk  1 0 1 0 2-2 0 1 U
11 SC Heerenveen SC Heerenveen  1 0 1 0 0-0 0 1 U
12 Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam  1 0 1 0 0-0 0 1 U
13 Fortuna Sittard Fortuna Sittard  1 0 0 1 2-3 -1 0 T
14 Nijmegen Nijmegen  1 0 0 1 0-1 -1 0 T
15 Cambuur Cambuur  1 0 0 1 0-2 -2 0 T
16 Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles  1 0 0 1 0-2 -2 0 T
17 Vitesse Vitesse  1 0 0 1 2-5 -3 0 T
18 FC Emmen FC Emmen  1 0 0 1 1-4 -3 0 T
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Feyenoord Feyenoord 1 7,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 1 5,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 1 2,00 100% 100% 0% 0% 100% 0%
Excelsior Excelsior 1 2,00 100% 100% 0% 0% 100% 0%
Ajax Ajax 1 5,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
FC Twente FC Twente 1 1,00 100% 0% 0% 0% 100% 0%
FC Groningen FC Groningen 1 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
FC Utrecht FC Utrecht 1 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
FC Volendam FC Volendam 1 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 1 4,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
SC Heerenveen SC Heerenveen 1 0,00 0% 0% 0% 0% 100% 100%
Sparta Rotterdam Sparta Rotterdam 1 0,00 0% 0% 0% 0% 100% 100%
Fortuna Sittard Fortuna Sittard 1 5,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
Nijmegen Nijmegen 1 1,00 100% 0% 0% 0% 0% 100%
Cambuur Cambuur 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 100%
Go Ahead Eagles Go Ahead Eagles 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 100%
Vitesse Vitesse 1 7,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%
FC Emmen FC Emmen 1 5,00 100% 100% 100% 100% 0% 0%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkKontra-angrebFrisparkOffsideIndkastGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Cambuur Cambuur 72,00%10,000,0010,002,0023,001,000,0014,0010,00
FC Groningen FC Groningen 58,00%7,001,006,004,0023,000,000,009,006,00
AZ Alkmaar AZ Alkmaar 65,00%7,001,008,005,0032,001,000,006,008,00
Nijmegen Nijmegen 40,00%6,001,009,002,0030,001,000,005,004,00
Vitesse Vitesse 48,00%5,000,009,003,0013,002,000,005,003,00
PSV Eindhoven PSV Eindhoven 62,00%3,005,006,001,0014,000,000,003,006,00
SC Heerenveen SC Heerenveen 49,00%3,000,005,000,0026,001,000,003,002,00
Fortuna Sittard Fortuna Sittard 29,00%3,004,0015,003,0013,003,000,008,002,00
RKC Waalwijk RKC Waalwijk 38,00%3,001,008,001,0019,001,000,003,003,00

Vinder-odds for Holland Æresdivisionen

Feedback