18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold England - England Championship

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Blackburn Blackburn  2 2 0 0 4-0 +4 6 VV
2 Sunderland Sunderland  2 1 1 0 4-3 +1 4 UV
3 Burnley Burnley  2 1 1 0 2-1 +1 4 VU
4 Watford Watford  2 1 1 0 2-1 +1 4 VU
5 Birmingham Birmingham  2 1 1 0 2-1 +1 4 UV
6 Hull Hull  2 1 1 0 2-1 +1 4 VU
7 Sheffield U. Sheffield U.  2 1 0 1 2-1 +1 3 TV
8 Queens P.R. Queens P.R.  2 1 0 1 3-3 0 3 TV
9 Millwall Millwall  2 1 0 1 2-2 0 3 VT
10 Reading Reading  2 1 0 1 2-2 0 3 TV
11 Cardiff Cardiff  2 1 0 1 2-2 0 3 VT
12 Stoke Stoke  2 1 0 1 2-2 0 3 TV
13 Blackpool Blackpool  2 1 0 1 1-2 -1 3 VT
14 West Bromwich Albion West Bromwich Albion  2 0 2 0 2-2 0 2 UU
15 Luton Luton  2 0 2 0 1-1 0 2 UU
16 Wigan Wigan  2 0 2 0 1-1 0 2 UU
17 Preston Preston  2 0 2 0 0-0 0 2 UU
18 Coventry Coventry  1 0 1 0 1-1 0 1 U
19 Rotherham Rotherham  1 0 1 0 1-1 0 1 U
20 Middlesbrough Middlesbrough  2 0 1 1 3-4 -1 1 UT
21 Norwich Norwich  2 0 1 1 1-2 -1 1 TU
22 Swansea Swansea  2 0 1 1 1-4 -3 1 UT
23 Bristol City Bristol City  2 0 0 2 3-5 -2 0 TT
24 Huddersfield Huddersfield  2 0 0 2 1-3 -2 0 TT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Blackburn Blackburn 2 2,00 100% 50% 50% 0% 100% 0%
Sunderland Sunderland 2 3,50 100% 100% 50% 50% 0% 0%
Burnley Burnley 2 1,50 100% 50% 0% 0% 50% 0%
Watford Watford 2 1,50 100% 50% 0% 0% 50% 0%
Birmingham Birmingham 2 1,50 50% 50% 50% 0% 50% 50%
Hull Hull 2 1,50 50% 50% 50% 0% 50% 50%
Sheffield U. Sheffield U. 2 1,50 100% 50% 0% 0% 50% 50%
Queens P.R. Queens P.R. 2 3,00 100% 50% 50% 50% 0% 50%
Millwall Millwall 2 2,00 100% 100% 0% 0% 50% 50%
Reading Reading 2 2,00 100% 50% 50% 0% 0% 50%
Cardiff Cardiff 2 2,00 100% 50% 50% 0% 50% 0%
Stoke Stoke 2 2,00 100% 100% 0% 0% 50% 50%
Blackpool Blackpool 2 1,50 100% 50% 0% 0% 50% 50%
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 2 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 0%
Luton Luton 2 1,00 50% 50% 0% 0% 50% 50%
Wigan Wigan 2 1,00 50% 50% 0% 0% 50% 50%
Preston Preston 2 0,00 0% 0% 0% 0% 100% 100%
Coventry Coventry 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 0%
Rotherham Rotherham 1 2,00 100% 100% 0% 0% 0% 0%
Middlesbrough Middlesbrough 2 3,50 100% 100% 50% 50% 0% 0%
Norwich Norwich 2 1,50 100% 50% 0% 0% 0% 50%
Swansea Swansea 2 2,50 100% 100% 50% 0% 0% 50%
Bristol City Bristol City 2 4,00 100% 100% 100% 50% 0% 0%
Huddersfield Huddersfield 2 2,00 100% 50% 50% 0% 0% 50%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
West Bromwich Albion West Bromwich Albion 69,00%12,007,002,002,000,008,007,00
Burnley Burnley 71,00%11,0010,001,002,000,007,001,00
Luton Luton 53,00%9,007,003,000,000,006,004,00
Norwich Norwich 70,00%9,006,002,000,000,0011,004,00
Millwall Millwall 43,00%8,0014,003,001,000,004,005,00
Bristol City Bristol City 59,00%8,0010,002,002,000,006,005,00
Wigan Wigan 51,00%7,009,000,002,000,009,005,00
Blackburn Blackburn 50,00%6,0015,003,001,000,003,004,00
Birmingham Birmingham 39,00%6,0010,001,001,000,005,006,00
Hull Hull 55,00%6,0011,002,000,000,004,004,00
Watford Watford 53,00%5,0013,000,004,000,004,004,00
Queens P.R. Queens P.R. 41,00%5,0012,001,002,000,003,005,00
Rotherham Rotherham 26,00%5,0012,001,001,000,000,008,00
Stoke Stoke 48,00%5,0010,001,002,000,006,007,00
Swansea Swansea 71,00%5,008,001,003,000,002,005,00
Sunderland Sunderland 38,00%4,0016,001,004,000,002,005,00
Preston Preston 63,00%4,0013,002,001,000,009,006,00
Middlesbrough Middlesbrough 62,00%4,007,002,002,000,008,002,00
Blackpool Blackpool 48,00%3,0012,000,001,000,002,005,00
Sheffield U. Sheffield U. 53,00%3,0012,000,003,000,009,006,00
Cardiff Cardiff 45,00%1,0016,001,006,001,001,002,00
Huddersfield Huddersfield 31,00%1,0013,001,001,000,001,000,00
Reading Reading 39,00%1,0017,003,003,000,002,002,00

Vinder-odds for England Championship

Feedback