18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

1. division 2024 - Odds, optakt og guide - kampprogram, kalender og TV-oversigt

Opdateret
N Nicolai J.
Tekstforfatter og indholdsredaktør hos BetXpert med en forkærlighed for den engelske Premier League. Har spillet fodbold, håndbold, tennis og bordtennis og arbejdet indenfor spilbranchen siden 2017.
Vis mere
Vis mindre

NordicBet Liga kampe

Dato/tid Resultater TV / By
04/08 19:00 Hillerød

0-1

Hobro IK

Farum

04/08 19:00 AC Horsens

2-0

HB Køge

Horsens

05/08 14:00 Vendsyssel FF

2-1

Helsingør IF

Hjoerring

05/08 15:00 B 93

1-1

Kolding IF

Koebenhavn

06/08 13:00 Næstved

1-4

SønderjyskE

Naestved

06/08 15:00 AaB

4-0

Fredericia

Aalborg

11/08 18:30 Fredericia

3-2

Hillerød

Fredericia

11/08 19:00 HB Køge

1-7

B 93

Koege

11/08 19:00 Helsingør IF

1-1

AaB

Helsingoer

12/08 13:30 SønderjyskE

5-0

AC Horsens

Haderslev

13/08 13:00 Næstved

1-2

Kolding IF

Naestved

13/08 15:00 Hobro IK

0-1

Vendsyssel FF

Hobro

18/08 18:30 AaB

1-1

Næstved

Aalborg

18/08 19:00 B 93

0-5

Fredericia

Koebenhavn

18/08 19:00 Kolding IF

1-3

SønderjyskE

Kolding

18/08 19:00 AC Horsens

3-1

Helsingør IF

Horsens

19/08 13:00 Hillerød

2-0

Vendsyssel FF

Farum

20/08 13:00 HB Køge

0-2

Hobro IK

Koege

22/08 19:00 Fredericia

2-0

AC Horsens

Fredericia

22/08 19:00 Næstved

0-1

B 93

Naestved

23/08 19:00 Helsingør IF

1-6

Hillerød

Helsingoer

23/08 19:00 SønderjyskE

4-0

HB Køge

Haderslev

23/08 19:00 Vendsyssel FF

2-1

Kolding IF

Hjoerring

24/08 19:00 Hobro IK

1-2

AaB

Hobro

25/08 19:00 AC Horsens

3-0

Næstved

Horsens

26/08 13:00 B 93

0-5

Vendsyssel FF

Koebenhavn

26/08 14:00 Kolding IF

4-0

Helsingør IF

Kolding

27/08 13:00 HB Køge

0-0

Fredericia

Koege

27/08 15:00 AaB

3-0

Hillerød

Aalborg

28/08 18:30 Hobro IK

1-2

SønderjyskE

Hobro

01/09 19:00 Hillerød

2-2

SønderjyskE

Farum

01/09 19:00 AC Horsens

0-0

B 93

Horsens

01/09 19:00 Vendsyssel FF

0-2

Fredericia

Hjoerring

03/09 14:00 Helsingør IF

1-3

Hobro IK

Helsingoer

03/09 15:00 AaB

3-1

Kolding IF

Aalborg

04/09 19:00 Næstved

3-3

HB Køge

Naestved

14/09 19:00 HB Køge

0-1

Kolding IF

Koege

15/09 19:00 Hobro IK

0-1

AC Horsens

Hobro

15/09 19:00 SønderjyskE

1-1

AaB

Haderslev

15/09 19:00 Hillerød

0-1

B 93

Farum

17/09 14:00 Fredericia

0-0

Helsingør IF

Fredericia

17/09 15:00 Vendsyssel FF

1-1

Næstved

Hjoerring

22/09 19:00 AaB

2-0

HB Køge

Aalborg

22/09 19:00 Kolding IF

1-2

Fredericia

Kolding

22/09 19:00 B 93

1-2

Hobro IK

Koebenhavn

23/09 13:00 AC Horsens

3-1

Vendsyssel FF

Horsens

24/09 13:00 Næstved

2-2

Hillerød

Naestved

24/09 14:00 Helsingør IF

3-4

SønderjyskE

Helsingoer

29/09 19:00 Hillerød

0-0

AC Horsens

Farum

29/09 19:00 Vendsyssel FF

1-3

AaB

Hjoerring

30/09 14:00 SønderjyskE

4-0

B 93

Haderslev

01/10 13:00 HB Køge

1-0

Helsingør IF

Koege

01/10 14:00 Fredericia

4-1

Næstved

Fredericia

01/10 17:00 Hobro IK

2-3

Kolding IF

Hobro

06/10 18:30 Fredericia

1-2

SønderjyskE

Fredericia

06/10 19:00 AC Horsens

1-4

AaB

Horsens

06/10 19:00 B 93

0-3

Hillerød

Koebenhavn

07/10 15:00 Kolding IF

3-1

HB Køge

Kolding

08/10 13:00 Næstved

1-0

Hobro IK

Naestved

09/10 19:00 Helsingør IF

0-1

Vendsyssel FF

Helsingoer

19/10 19:00 Vendsyssel FF

2-1

AC Horsens

Hjoerring

20/10 19:00 SønderjyskE

4-0

Kolding IF

Haderslev

20/10 19:00 Hillerød

1-1

Fredericia

Farum

20/10 19:00 Hobro IK

1-0

Helsingør IF

Hobro

22/10 15:00 AaB

2-1

B 93

Aalborg

22/10 16:00 HB Køge

3-2

Næstved

Koege

27/10 19:00 B 93

0-4

SønderjyskE

Koebenhavn

27/10 19:00 AC Horsens

1-3

Hillerød

Horsens

27/10 19:00 Hobro IK

2-1

HB Køge

Hobro

28/10 13:00 Kolding IF

0-1

AaB

Kolding

28/10 18:00 Helsingør IF

3-3

Fredericia

Helsingoer

29/10 13:00 Næstved

1-1

Vendsyssel FF

Naestved

03/11 19:00 SønderjyskE

1-0

Hobro IK

Haderslev

03/11 19:00 HB Køge

1-4

AC Horsens

Koege

04/11 14:00 Vendsyssel FF

1-0

B 93

Hjoerring

05/11 14:00 Fredericia

1-0

Kolding IF

Fredericia

05/11 15:00 AaB

2-2

Helsingør IF

Aalborg

06/11 19:00 Hillerød

1-0

Næstved

Farum

10/11 19:00 B 93

2-0

Helsingør IF

Koebenhavn

10/11 19:00 AC Horsens

1-1

Fredericia

Horsens

10/11 19:00 HB Køge

1-4

SønderjyskE

Koege

12/11 13:00 Næstved

1-1

AaB

Naestved

12/11 14:00 Kolding IF

0-1

Vendsyssel FF

Kolding

13/11 19:00 Hobro IK

0-0

Hillerød

Hobro

23/11 19:00 Fredericia

0-4

B 93

Fredericia

24/11 19:00 SønderjyskE

4-1

Næstved

Haderslev

24/11 19:00 Helsingør IF

1-2

AC Horsens

Helsingoer

25/11 15:30 Hillerød

1-3

Kolding IF

Farum

26/11 14:00 Vendsyssel FF

2-0

HB Køge

Hjoerring

26/11 15:00 AaB

1-2

Hobro IK

Aalborg

01/12 18:30 Fredericia

0-0

Vendsyssel FF

Fredericia

01/12 19:00 AC Horsens

0-1

Hobro IK

Horsens

02/12 13:00 SønderjyskE

0-2

Hillerød

Haderslev

03/12 15:00 HB Køge

1-2

AaB

Koege

05/12 18:30 Næstved

2-2

Helsingør IF

Naestved

05/12 18:30 Kolding IF

0-1

B 93

Kolding

23/02 19:00 AC Horsens

1-2

Kolding IF

Horsens

23/02 19:00 Vendsyssel FF

4-4

Hillerød

Hjoerring

23/02 19:00 Helsingør IF

0-1

HB Køge

Helsingoer

24/02 13:00 AaB

2-2

SønderjyskE

Aalborg

24/02 15:00 B 93

0-0

Næstved

Vanloese

25/02 15:00 Hobro IK

0-2

Fredericia

Hobro

01/03 18:30 Fredericia

2-3

AaB

Fredericia

01/03 19:00 Hillerød

4-2

Helsingør IF

Farum

02/03 13:00 Kolding IF

3-1

Hobro IK

Kolding

02/03 15:00 SønderjyskE

0-3

Vendsyssel FF

Haderslev

02/03 15:00 B 93

3-1

HB Køge

Vanloese

03/03 13:00 Næstved

1-1

AC Horsens

Slagelse

08/03 18:30 HB Køge

0-4

Hillerød

Koege

08/03 18:30 Hobro IK

1-1

B 93

Hobro

08/03 19:00 Helsingør IF

1-1

Kolding IF

Helsingoer

09/03 13:00 Næstved

0-0

Fredericia

Slagelse

09/03 17:00 AC Horsens

1-4

SønderjyskE

Horsens

10/03 15:00 AaB

4-3

Vendsyssel FF

Aalborg

16/03 13:00 SønderjyskE

2-0

Helsingør IF

Haderslev

16/03 13:00 Fredericia

2-2

HB Køge

Fredericia

16/03 13:00 B 93

3-2

AC Horsens

Koebenhavn

16/03 13:00 Vendsyssel FF

1-1

Hobro IK

Hjoerring

16/03 13:00 Hillerød

1-2

AaB

Farum

16/03 13:00 Kolding IF

3-3

Næstved

Kolding

1. Division Oprykningsspil kampe

Dato/tid Resultater TV / By
30/03 16:30 AaB

1-0

SønderjyskE

Aalborg

01/04 15:00 Hobro IK

1-1

Kolding IF

Hobro

02/04 18:30 Fredericia

3-1

Vendsyssel FF

Fredericia

06/04 13:30 Kolding IF

4-0

Fredericia

Kolding

06/04 14:00 SønderjyskE

2-0

Hobro IK

Haderslev

07/04 15:00 Vendsyssel FF

2-2

AaB

Hjoerring

12/04 18:30 Hobro IK

2-1

AaB

Hobro

13/04 13:00 Kolding IF

0-0

Vendsyssel FF

Kolding

14/04 14:00 Fredericia

0-2

SønderjyskE

Fredericia

18/04 18:00 SønderjyskE

0-0

Vendsyssel FF

Haderslev

20/04 14:00 Hobro IK

1-2

Fredericia

Hobro

21/04 15:00 AaB

3-3

Kolding IF

Aalborg

25/04 18:00 Fredericia

2-1

AaB

Fredericia

26/04 19:00 Kolding IF

0-3

SønderjyskE

Kolding

28/04 15:00 Vendsyssel FF

3-1

Hobro IK

Hjoerring

02/05 18:00 SønderjyskE

2-1

Fredericia

Haderslev

03/05 19:00 Vendsyssel FF

2-4

Kolding IF

Hjoerring

05/05 15:00 AaB

2-3

Hobro IK

Aalborg

11/05 14:00 SønderjyskE

1-0

AaB

Haderslev

12/05 14:00 Fredericia

0-1

Kolding IF

Fredericia

13/05 19:00 Hobro IK

4-1

Vendsyssel FF

Hobro

17/05 19:00 AaB

1-0

Fredericia

Aalborg

17/05 19:00 Vendsyssel FF

0-0

SønderjyskE

Hjoerring

17/05 19:00 Kolding IF

2-1

Hobro IK

Kolding

24/05 19:00 Vendsyssel FF

1-4

Fredericia

Hjoerring

24/05 19:00 Hobro IK

2-2

SønderjyskE

Hobro

24/05 19:00 Kolding IF

2-3

AaB

Kolding

02/06 15:00 SønderjyskE

1-1

Kolding IF

Haderslev

02/06 15:00 Fredericia

0-1

Hobro IK

Fredericia

02/06 15:00 AaB

4-1

Vendsyssel FF

Aalborg

1. Division Kvalifikationsspil kampe

Dato/tid Resultater TV / By
31/03 14:00 Helsingør IF

1-3

Næstved

Helsingoer

01/04 14:00 Hillerød

4-0

B 93

Farum

01/04 15:00 HB Køge

5-0

AC Horsens

Koege

05/04 19:00 AC Horsens

1-0

Hillerød

Horsens

05/04 19:00 B 93

2-2

Helsingør IF

Koebenhavn

07/04 13:00 Næstved

2-1

HB Køge

Slagelse

12/04 18:30 HB Køge

5-3

B 93

Koege

12/04 18:30 Næstved

0-2

AC Horsens

Slagelse

13/04 18:30 Helsingør IF

2-2

Hillerød

Helsingoer

19/04 19:00 AC Horsens

1-1

Helsingør IF

Horsens

19/04 19:00 Hillerød

1-1

HB Køge

Farum

19/04 19:00 B 93

2-0

Næstved

Koebenhavn

26/04 19:00 B 93

0-1

AC Horsens

Koebenhavn

26/04 19:00 Hillerød

0-0

Næstved

Farum

28/04 14:00 Helsingør IF

0-0

HB Køge

Helsingoer

03/05 18:30 Næstved

1-0

B 93

Slagelse

05/05 14:00 Helsingør IF

0-1

AC Horsens

Helsingoer

05/05 16:00 HB Køge

1-1

Hillerød

Koege

10/05 19:00 AC Horsens

1-0

Næstved

Horsens

10/05 19:00 Hillerød

3-2

Helsingør IF

Farum

10/05 19:00 B 93

7-1

HB Køge

Koebenhavn

18/05 17:00 AC Horsens

1-1

B 93

Horsens

20/05 13:00 Næstved

1-3

Hillerød

Slagelse

20/05 15:00 HB Køge

3-1

Helsingør IF

Koege

24/05 19:00 Hillerød

2-0

AC Horsens

Farum

26/05 14:00 HB Køge

1-0

Næstved

Koege

26/05 14:00 Helsingør IF

0-3

B 93

Helsingoer

01/06 15:00 AC Horsens

1-1

HB Køge

Horsens

01/06 15:00 Næstved

1-0

Helsingør IF

Slagelse

01/06 15:00 B 93

1-3

Hillerød

Koebenhavn

NordicBet Liga kampe

Dato/tid Resultater TV / By
19/07 19:00 Vendsyssel FF-Roskilde Boldklub

Hjoerring

19/07 19:00 B 93-Kolding IF

Koebenhavn

19/07 19:00 Hvidovre-HB Køge

Hvidovre

20/07 16:00 Esbjerg fB-OB

Esbjerg

21/07 15:00 AC Horsens-Fredericia

Horsens

21/07 16:00 Hillerød-Hobro IK

Farum

26/07 19:00 HB Køge-OB

Koege

26/07 19:00 AC Horsens-Hillerød

Horsens

26/07 19:00 Hobro IK-Esbjerg fB

Hobro

26/07 19:00 Kolding IF-Hvidovre

Kolding

27/07 13:00 Roskilde Boldklub-B 93

Roskilde

27/07 14:00 Fredericia-Vendsyssel FF

Fredericia

02/08 19:00 Hillerød-Roskilde Boldklub

Farum

02/08 19:00 B 93-Vendsyssel FF

Koebenhavn

02/08 19:00 Kolding IF-Fredericia

Kolding

02/08 19:00 Hobro IK-HB Køge

Hobro

03/08 13:00 OB-Hvidovre

Odense

04/08 14:00 Esbjerg fB-AC Horsens

Esbjerg

09/08 19:00 Hvidovre-B 93

Hvidovre

10/08 14:00 Vendsyssel FF-Kolding IF

Hjoerring

10/08 14:00 Roskilde Boldklub-Hobro IK

Roskilde

10/08 17:00 OB-Hillerød

Odense

11/08 13:00 HB Køge-AC Horsens

Koege

11/08 15:00 Fredericia-Esbjerg fB

Fredericia

16/08 19:00 B 93-OB

Koebenhavn

16/08 19:00 Fredericia-Roskilde Boldklub

Fredericia

16/08 19:00 AC Horsens-Kolding IF

Horsens

16/08 19:00 Hillerød-HB Køge

Farum

17/08 13:00 Hobro IK-Hvidovre

Hobro

17/08 15:00 Esbjerg fB-Vendsyssel FF

Esbjerg

20/08 18:00 Roskilde Boldklub-AC Horsens

Roskilde

20/08 18:30 HB Køge-B 93

Koege

20/08 19:00 Hvidovre-Hillerød

Hvidovre

21/08 18:30 OB-Fredericia

Odense

21/08 18:30 Kolding IF-Esbjerg fB

Kolding

21/08 19:00 Vendsyssel FF-Hobro IK

Hjoerring

23/08 19:00 B 93-Hillerød

Koebenhavn

24/08 13:00 Esbjerg fB-HB Køge

Esbjerg

24/08 17:00 AC Horsens-Vendsyssel FF

Horsens

24/08 19:00 Kolding IF-Roskilde Boldklub

Kolding

25/08 14:00 Hobro IK-OB

Hobro

25/08 15:00 Fredericia-Hvidovre

Fredericia

30/08 19:00 Hvidovre-AC Horsens

Hvidovre

30/08 19:00 OB-Vendsyssel FF

Odense

30/08 19:00 Roskilde Boldklub-Esbjerg fB

Roskilde

30/08 19:00 Hillerød-Kolding IF

Farum

01/09 13:00 HB Køge-Fredericia

Koege

02/09 19:00 B 93-Hobro IK

Koebenhavn

15/09 19:00 Vendsyssel FF-Hillerød

Hjoerring

15/09 19:00 Esbjerg fB-B 93

Esbjerg

15/09 19:00 AC Horsens-OB

Horsens

15/09 19:00 Kolding IF-HB Køge

Kolding

15/09 19:00 Roskilde Boldklub-Hvidovre

Roskilde

15/09 19:00 Fredericia-Hobro IK

Fredericia

22/09 19:00 Hvidovre-Esbjerg fB

Hvidovre

22/09 19:00 HB Køge-Vendsyssel FF

Koege

22/09 19:00 OB-Roskilde Boldklub

Odense

22/09 19:00 Hillerød-Fredericia

Farum

22/09 19:00 Hobro IK-Kolding IF

Hobro

22/09 19:00 B 93-AC Horsens

Koebenhavn

29/09 19:00 AC Horsens-Hobro IK

Horsens

29/09 19:00 Roskilde Boldklub-HB Køge

Roskilde

29/09 19:00 Esbjerg fB-Hillerød

Esbjerg

29/09 19:00 Vendsyssel FF-Hvidovre

Hjoerring

29/09 19:00 Fredericia-B 93

Fredericia

29/09 19:00 Kolding IF-OB

Kolding

06/10 19:00 OB-HB Køge

Odense

06/10 19:00 B 93-Esbjerg fB

Koebenhavn

06/10 19:00 Hobro IK-Roskilde Boldklub

Hobro

06/10 19:00 Hvidovre-Kolding IF

Hvidovre

06/10 19:00 Fredericia-AC Horsens

Fredericia

06/10 19:00 Hillerød-Vendsyssel FF

Farum

20/10 19:00 HB Køge-Hobro IK

Koege

20/10 19:00 Vendsyssel FF-B 93

Hjoerring

20/10 19:00 Esbjerg fB-Fredericia

Esbjerg

20/10 19:00 Kolding IF-Hillerød

Kolding

20/10 19:00 Roskilde Boldklub-OB

Roskilde

20/10 19:00 AC Horsens-Hvidovre

Horsens

27/10 19:00 HB Køge-Kolding IF

Koege

27/10 19:00 B 93-Roskilde Boldklub

Koebenhavn

27/10 19:00 OB-Esbjerg fB

Odense

27/10 19:00 Hillerød-AC Horsens

Farum

27/10 19:00 Hobro IK-Fredericia

Hobro

27/10 19:00 Hvidovre-Vendsyssel FF

Hvidovre

Feedback