18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold USA - USA Major League Soccer

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Los Angeles FC Los Angeles FC  23 16 3 4 48-24 +24 51 TVVVVV
2 Austin FC Austin FC  24 13 6 5 50-31 +19 45 VVUTVU
3 Philadelphia Union Philadelphia Union  24 12 9 3 41-18 +23 45 VVVVVT
4 New York City FC New York City FC  23 12 6 5 43-24 +19 42 VVVVUT
5 Montreal Impact Montreal Impact  24 12 4 8 40-39 +1 40 TVVUVU
6 New York Red Bulls New York Red Bulls  24 10 7 7 38-30 +8 37 VUTVTU
7 FC Dallas FC Dallas  25 9 9 7 34-27 +7 36 TUVVTU
8 Minnesota United Minnesota United  24 10 5 9 38-34 +4 35 VUVVUT
9 Real Salt Lake Real Salt Lake  24 9 7 8 31-33 -2 34 UTVTUT
10 Columbus Crew Columbus Crew  23 8 9 6 31-26 +5 33 VUVUTV
11 Nashville SC Nashville SC  25 8 9 8 33-34 -1 33 VTUUUT
12 Portland Timbers Portland Timbers  25 7 12 6 41-37 +4 33 VUVUUU
13 Seattle Sounders FC Seattle Sounders FC  24 10 2 12 31-29 +2 32 TTVTVT
14 FC Cincinnati FC Cincinnati  24 8 8 8 40-43 -3 32 UUTUUV
15 LA Galaxy LA Galaxy  23 9 3 11 32-32 0 30 TTTVTT
16 Colorado Rapids Colorado Rapids  23 8 6 9 34-36 -2 30 UUVTVV
17 Chicago Fire FC Chicago Fire FC  24 8 6 10 27-30 -3 30 TVVVUV
18 Orlando City Orlando City  24 8 6 10 27-36 -9 30 VUUTTT
19 Inter Miami CF Inter Miami CF  24 8 6 10 29-39 -10 30 TVTUVU
20 Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps  24 8 6 10 27-39 -12 30 TUUTUV
21 New England Revolution New England Revolution  23 7 9 7 35-34 +1 30 UTTUUV
22 Charlotte FC Charlotte FC  24 9 2 13 30-34 -4 29 VVTTVT
23 Atlanta United Atlanta United  23 7 7 9 31-34 -3 28 TVUTUV
24 Toronto FC Toronto FC  24 7 5 12 34-42 -8 26 UTTVUV
25 Houston Dynamo FC Houston Dynamo FC  24 7 4 13 29-39 -10 25 UTVTTT
26 San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes  24 5 9 10 39-49 -10 24 VTTUTU
27 Sporting Kansas City Sporting Kansas City  25 6 5 14 23-44 -21 23 VUTTTV
28 DC United DC United  23 6 4 13 28-47 -19 22 UTTVTU
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Los Angeles FC Los Angeles FC 23 3,13 100% 96% 61% 35% 26% 9%
Austin FC Austin FC 24 3,38 100% 79% 67% 46% 29% 8%
Philadelphia Union Philadelphia Union 24 2,46 92% 79% 38% 17% 42% 13%
New York City FC New York City FC 23 2,91 87% 65% 43% 30% 52% 22%
Montreal Impact Montreal Impact 24 3,29 96% 88% 75% 29% 13% 17%
New York Red Bulls New York Red Bulls 24 2,83 92% 75% 42% 25% 25% 29%
FC Dallas FC Dallas 25 2,44 92% 72% 44% 32% 24% 24%
Minnesota United Minnesota United 24 3,00 100% 79% 54% 29% 17% 17%
Real Salt Lake Real Salt Lake 24 2,67 88% 71% 58% 29% 33% 29%
Columbus Crew Columbus Crew 23 2,48 83% 74% 48% 26% 30% 39%
Nashville SC Nashville SC 25 2,68 96% 80% 48% 28% 20% 16%
Portland Timbers Portland Timbers 25 3,12 92% 88% 52% 32% 20% 16%
Seattle Sounders FC Seattle Sounders FC 24 2,50 100% 67% 50% 17% 21% 33%
FC Cincinnati FC Cincinnati 24 3,46 96% 83% 58% 42% 17% 21%
LA Galaxy LA Galaxy 23 2,78 96% 65% 48% 39% 30% 26%
Colorado Rapids Colorado Rapids 23 3,04 96% 87% 52% 30% 30% 17%
Chicago Fire FC Chicago Fire FC 24 2,38 79% 58% 46% 29% 42% 38%
Orlando City Orlando City 24 2,63 96% 71% 46% 21% 29% 21%
Inter Miami CF Inter Miami CF 24 2,83 92% 75% 50% 33% 21% 33%
Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps 24 2,75 92% 75% 63% 33% 29% 21%
New England Revolution New England Revolution 23 3,00 87% 78% 65% 43% 26% 17%
Charlotte FC Charlotte FC 24 2,67 96% 79% 58% 21% 25% 29%
Atlanta United Atlanta United 23 2,83 91% 83% 70% 26% 17% 26%
Toronto FC Toronto FC 24 3,17 96% 83% 63% 33% 8% 33%
Houston Dynamo FC Houston Dynamo FC 24 2,83 92% 83% 67% 21% 21% 29%
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes 24 3,67 96% 83% 71% 54% 8% 25%
Sporting Kansas City Sporting Kansas City 25 2,68 92% 72% 52% 24% 16% 40%
DC United DC United 23 3,26 96% 83% 65% 39% 17% 39%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Los Angeles FC Los Angeles FC 53,92%7,8314,171,582,000,006,426,67
LA Galaxy LA Galaxy 53,92%7,5813,331,001,920,175,585,83
Atlanta United Atlanta United 58,00%6,929,252,171,830,176,336,00
San Jose Earthquakes San Jose Earthquakes 59,50%6,6710,921,171,750,086,175,42
New York City FC New York City FC 58,75%6,2513,081,832,420,087,086,67
New York Red Bulls New York Red Bulls 46,45%6,1815,361,912,270,005,915,00
Minnesota United Minnesota United 48,08%6,1711,832,002,090,005,675,08
FC Dallas FC Dallas 51,50%6,0811,581,751,920,006,584,75
Real Salt Lake Real Salt Lake 49,08%6,089,252,082,080,006,674,92
Montreal Impact Montreal Impact 56,08%5,9212,421,172,250,085,334,58
New England Revolution New England Revolution 55,36%5,8210,731,361,820,095,274,18
Nashville SC Nashville SC 50,00%5,7310,732,552,000,005,455,45
Houston Dynamo FC Houston Dynamo FC 51,83%5,6710,502,002,830,254,834,33
Columbus Crew Columbus Crew 54,75%5,429,921,831,750,006,084,67
DC United DC United 48,15%5,3814,151,542,460,084,003,85
Seattle Sounders FC Seattle Sounders FC 53,58%5,258,581,831,920,175,504,92
Austin FC Austin FC 60,09%5,1813,001,181,730,006,915,18
Toronto FC Toronto FC 53,25%5,179,831,331,750,004,334,42
Chicago Fire FC Chicago Fire FC 49,83%5,1715,082,832,670,254,833,75
Inter Miami CF Inter Miami CF 49,83%5,0811,671,832,670,085,334,92
Philadelphia Union Philadelphia Union 45,00%5,0013,001,331,670,004,506,25
Charlotte FC Charlotte FC 56,75%5,0011,330,831,420,004,925,08
Colorado Rapids Colorado Rapids 48,33%4,9212,001,752,330,086,084,67
FC Cincinnati FC Cincinnati 50,25%4,8312,001,422,420,175,086,17
Vancouver Whitecaps Vancouver Whitecaps 42,42%4,5811,331,251,920,005,004,00
Sporting Kansas City Sporting Kansas City 53,00%4,5011,830,752,080,335,084,00
Orlando City Orlando City 57,17%4,4211,501,082,170,086,253,75
Portland Timbers Portland Timbers 51,23%4,3113,690,853,000,315,694,46

Vinder-odds for USA Major League Soccer

Feedback