18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Tyrkiet - Spor Toto Super Lig

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Trabzonspor Trabzonspor  37 23 12 2 68-33 +35 81 UUVUUV
2 Fenerbahce Fenerbahce  37 20 10 7 68-38 +30 70 VVVVUU
3 Konyaspor Konyaspor  37 20 7 10 65-44 +21 67 TVVTTV
4 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir  37 18 8 11 53-35 +18 62 VUVVUU
5 Alanyaspor Alanyaspor  37 18 7 12 66-58 +8 61 TTTVVV
6 Besiktas Besiktas  37 15 13 9 55-47 +8 58 VUTVUV
7 Antalyaspor Antalyaspor  37 16 10 11 53-46 +7 58 VVUUVV
8 Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük  37 16 9 12 47-51 -4 57 VUVVVU
9 Adana Demirspor 1-1Adana Demirspor  37 14 11 12 52-45 +7 53 UVTTTT
10 Kasimpasa Kasimpasa  37 14 8 15 63-55 +8 50 TVVTVT
11 Hatayspor Hatayspor  37 14 8 15 52-59 -7 50 TUTTUT
12 Sivasspor 1-1Sivasspor  37 12 13 12 49-49 0 49 UTUVVT
13 Galatasaray 1-1Galatasaray  37 13 10 14 48-51 -3 49 VTVVTU
14 Kayserispor Kayserispor  37 12 11 14 53-59 -6 47 VUUTUV
15 Giresunspor Giresunspor  37 12 9 16 40-43 -3 45 VUTVUU
16 Gaziantep FK Gaziantep FK  37 11 10 16 46-56 -10 43 UTUTUT
17 Rizespor 1-1Rizespor  37 10 7 20 44-68 -24 37 TVUTVV
18 Altay Altay  37 9 7 21 37-53 -16 34 TUTVUT
19 Goztepe Goztepe  37 7 7 23 40-70 -30 28 TTUTTT
20 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor  37 5 5 27 27-66 -39 20 TTTTTT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Trabzonspor Trabzonspor 37 2,73 95% 81% 54% 27% 32% 5%
Fenerbahce Fenerbahce 37 2,86 97% 92% 54% 24% 30% 8%
Konyaspor Konyaspor 37 2,95 95% 73% 59% 35% 35% 11%
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 37 2,38 92% 73% 51% 16% 32% 22%
Alanyaspor Alanyaspor 37 3,35 100% 86% 59% 38% 24% 16%
Besiktas Besiktas 37 2,76 92% 76% 54% 30% 27% 22%
Antalyaspor Antalyaspor 37 2,68 89% 76% 54% 30% 27% 27%
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük 37 2,65 89% 73% 51% 32% 30% 32%
Adana Demirspor Adana Demirspor 36 2,64 92% 78% 50% 33% 25% 31%
Kasimpasa Kasimpasa 37 3,19 97% 92% 62% 43% 22% 16%
Hatayspor Hatayspor 37 3,00 95% 84% 57% 32% 24% 27%
Sivasspor Sivasspor 36 2,67 97% 75% 50% 31% 22% 17%
Galatasaray Galatasaray 36 2,69 94% 81% 47% 28% 25% 25%
Kayserispor Kayserispor 37 3,03 97% 86% 57% 27% 24% 16%
Giresunspor Giresunspor 37 2,24 92% 68% 41% 22% 27% 30%
Gaziantep FK Gaziantep FK 37 2,76 86% 78% 54% 32% 24% 35%
Rizespor Rizespor 36 3,06 92% 83% 64% 36% 17% 36%
Altay Altay 37 2,43 92% 70% 51% 22% 19% 32%
Goztepe Goztepe 37 2,97 100% 89% 59% 27% 3% 30%
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 37 2,51 92% 62% 41% 22% 19% 51%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Galatasaray Galatasaray 56,11%7,2212,281,331,750,006,285,67
Alanyaspor Alanyaspor 55,11%6,4212,531,682,250,506,745,74
Kasimpasa Kasimpasa 51,32%6,0012,952,162,800,006,795,58
Besiktas Besiktas 55,33%6,0014,392,562,170,335,395,44
Konyaspor Konyaspor 52,47%5,7912,322,792,200,007,375,37
Trabzonspor Trabzonspor 58,53%5,5810,211,682,500,255,685,95
Gaziantep FK Gaziantep FK 43,56%5,5611,891,722,800,005,064,78
Fenerbahce Fenerbahce 56,68%5,5314,421,532,400,005,955,37
Hatayspor Hatayspor 51,56%5,3911,392,723,200,005,174,22
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 59,50%5,3312,331,891,000,006,565,83
Giresunspor Giresunspor 48,74%5,3211,002,111,800,205,634,37
Rizespor Rizespor 48,78%5,2813,781,331,800,004,613,83
Adana Demirspor Adana Demirspor 50,50%5,1712,222,001,200,006,395,28
Goztepe Goztepe 51,21%4,9514,892,372,800,206,534,05
Altay Altay 46,78%4,9415,331,721,000,005,394,22
Sivasspor Sivasspor 46,39%4,8313,062,671,670,335,614,39
Antalyaspor Antalyaspor 48,94%4,7213,611,671,670,004,504,72
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 43,22%4,509,831,892,500,176,003,39
Kayserispor Kayserispor 44,16%4,4213,892,472,500,004,213,79
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük 53,33%3,7810,331,832,000,204,064,28
Feedback