18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Tyrkiet - Spor Toto Super Lig

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Trabzonspor Trabzonspor  9 6 3 0 19-9 +10 21 UVUUVV
2 Hatayspor Hatayspor  9 6 1 2 18-7 +11 19 VVVTVV
3 Fenerbahce Fenerbahce  9 6 1 2 13-9 +4 19 UTVVVT
4 Besiktas Besiktas  9 5 2 2 18-11 +7 17 VVUTVT
5 Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük  9 5 2 2 15-11 +4 17 VVUTVV
6 Galatasaray Galatasaray  9 5 2 2 14-12 +2 17 UTTVVV
7 Alanyaspor Alanyaspor  9 5 2 2 14-14 0 17 VVVUUV
8 Altay Altay  9 5 0 4 15-14 +1 15 TVVVTT
9 Konyaspor Konyaspor  9 3 5 1 12-9 +3 14 VUUUUT
10 Adana Demirspor Adana Demirspor  9 3 3 3 14-14 0 12 TVUVVT
11 Kayserispor Kayserispor  9 3 2 4 13-15 -2 11 VTVUTT
12 Gaziantep FK Gaziantep FK  9 3 2 4 11-13 -2 11 VUVTVT
13 Sivasspor Sivasspor  9 2 4 3 13-11 +2 10 UUVVTU
14 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir  9 3 0 6 11-12 -1 9 TVTVTV
15 Antalyaspor Antalyaspor  9 2 3 4 10-14 -4 9 TTUVTU
16 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor  9 3 0 6 9-16 -7 9 TTTTTV
17 Goztepe Goztepe  9 2 2 5 9-13 -4 8 VTTTTV
18 Giresunspor Giresunspor  9 2 2 5 5-9 -4 8 TUTUVV
19 Kasimpasa Kasimpasa  9 1 3 5 9-14 -5 6 TTTUTT
20 Rizespor Rizespor  9 0 1 8 6-21 -15 1 TTTTTT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Trabzonspor Trabzonspor 9 3,11 100% 78% 67% 44% 22% 0%
Hatayspor Hatayspor 9 2,78 100% 100% 56% 11% 44% 0%
Fenerbahce Fenerbahce 9 2,44 100% 89% 44% 11% 33% 11%
Besiktas Besiktas 9 3,22 89% 78% 78% 33% 44% 11%
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük 9 2,89 78% 56% 56% 56% 44% 44%
Galatasaray Galatasaray 9 2,89 100% 78% 67% 33% 22% 22%
Alanyaspor Alanyaspor 9 3,11 100% 67% 33% 33% 44% 11%
Altay Altay 9 3,22 100% 89% 78% 33% 11% 22%
Konyaspor Konyaspor 9 2,33 89% 67% 44% 33% 22% 22%
Adana Demirspor Adana Demirspor 9 3,11 100% 89% 56% 44% 11% 33%
Kayserispor Kayserispor 9 3,11 100% 89% 56% 11% 33% 11%
Gaziantep FK Gaziantep FK 9 2,67 89% 78% 44% 33% 33% 33%
Sivasspor Sivasspor 9 2,67 100% 78% 56% 33% 22% 11%
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 9 2,56 100% 67% 56% 22% 22% 33%
Antalyaspor Antalyaspor 9 2,67 89% 78% 44% 33% 22% 33%
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 9 2,78 100% 67% 33% 22% 33% 44%
Goztepe Goztepe 9 2,44 100% 78% 56% 11% 0% 33%
Giresunspor Giresunspor 9 1,56 89% 56% 11% 0% 33% 56%
Kasimpasa Kasimpasa 9 2,56 100% 89% 44% 22% 11% 33%
Rizespor Rizespor 9 3,00 89% 89% 67% 33% 11% 56%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Galatasaray Galatasaray 54,75%9,5011,750,751,750,005,754,25
Antalyaspor Antalyaspor 48,80%6,8014,002,002,000,004,003,40
Hatayspor Hatayspor 55,80%6,6011,802,603,200,006,604,80
Konyaspor Konyaspor 52,00%6,5011,002,752,250,009,756,25
Besiktas Besiktas 54,60%6,0015,402,602,000,404,806,40
Fenerbahce Fenerbahce 56,75%6,0013,251,502,500,005,255,25
Giresunspor Giresunspor 49,80%6,0011,002,201,800,206,803,40
Goztepe Goztepe 55,75%5,7512,752,252,500,255,754,00
Kasimpasa Kasimpasa 50,40%5,6012,201,802,800,005,804,20
Trabzonspor Trabzonspor 63,75%5,5013,002,002,500,256,256,50
Alanyaspor Alanyaspor 46,25%5,0011,501,252,250,506,004,75
Gaziantep FK Gaziantep FK 41,00%4,759,000,752,750,004,753,25
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 45,00%4,608,202,802,600,206,203,00
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 52,20%4,6013,602,001,000,005,405,00
Sivasspor Sivasspor 44,20%4,4013,601,801,000,204,204,00
Kayserispor Kayserispor 43,00%4,0014,002,252,500,003,503,75
Rizespor Rizespor 45,50%4,0014,001,251,500,005,752,50
Adana Demirspor Adana Demirspor 48,60%3,8010,402,001,200,007,005,40
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük 60,00%3,758,753,001,500,004,755,50
Altay Altay 46,80%3,6015,602,001,000,006,604,00

Vinder-odds for Spor Toto Super Lig

Feedback