18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Tyrkiet - Spor Toto Super Lig

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Alanyaspor Alanyaspor  9 7 2 0 19-3 +16 23 VVVUVV
2 Galatasaray Galatasaray  10 6 2 2 16-7 +9 20 TVVVUV
3 Fenerbahce Fenerbahce  10 6 2 2 20-13 +7 20 VVVTVT
4 Besiktas Besiktas  10 6 1 3 20-17 +3 19 VVTVVV
5 Gaziantep FK Gaziantep FK  10 3 6 1 15-13 +2 15 UVUVVU
6 Kasimpasa Kasimpasa  11 4 3 4 13-13 0 15 UVUTVT
7 Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük  10 3 5 2 17-11 +6 14 UTVUUU
8 Goztepe Goztepe  9 3 5 1 15-9 +6 14 UTUUVV
9 Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir  10 4 2 4 16-15 +1 14 VVVVTU
10 Konyaspor Konyaspor  9 3 3 3 10-7 +3 12 UTTVVT
11 Rizespor Rizespor  9 3 3 3 12-14 -2 12 UVVVUT
12 Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor  9 3 3 3 10-12 -2 12 VUVTVU
13 Hatayspor Hatayspor  7 3 3 1 7-9 -2 12 UVTUVU
14 Trabzonspor Trabzonspor  10 3 3 4 12-15 -3 12 TTTUVV
15 Antalyaspor Antalyaspor  10 2 4 4 11-16 -5 10 UTTUTU
16 Sivasspor Sivasspor  9 2 3 4 8-11 -3 9 VTUTUT
17 Erzurum BB Erzurum BB  9 2 3 4 11-15 -4 9 UTTUTU
18 Kayserispor Kayserispor  9 2 2 5 5-11 -6 8 VTTTUU
19 Denizlispor Denizlispor  9 1 3 5 8-16 -8 6 UVTTTU
20 Genclerbirligi Genclerbirligi  9 1 2 6 6-16 -10 5 TTUTTT
21 Ankaragucu Ankaragucu  8 0 2 6 7-15 -8 2 TTTUTT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Alanyaspor Alanyaspor 9 2,44 100% 89% 22% 11% 67% 0%
Galatasaray Galatasaray 10 2,30 90% 70% 50% 20% 40% 20%
Fenerbahce Fenerbahce 10 3,30 80% 80% 70% 40% 20% 30%
Besiktas Besiktas 10 3,70 100% 80% 70% 60% 20% 10%
Gaziantep FK Gaziantep FK 10 2,80 100% 80% 50% 50% 20% 0%
Kasimpasa Kasimpasa 11 2,36 91% 64% 36% 18% 36% 36%
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük 10 2,80 90% 90% 50% 30% 30% 20%
Goztepe Goztepe 9 2,67 78% 67% 44% 44% 33% 22%
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 10 3,10 90% 90% 50% 30% 20% 40%
Konyaspor Konyaspor 9 1,89 78% 56% 33% 11% 33% 44%
Rizespor Rizespor 9 2,89 89% 78% 44% 33% 33% 33%
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 9 2,44 100% 78% 44% 22% 22% 22%
Hatayspor Hatayspor 7 2,29 86% 57% 29% 29% 57% 29%
Trabzonspor Trabzonspor 10 2,70 90% 70% 40% 40% 30% 20%
Antalyaspor Antalyaspor 10 2,70 100% 80% 40% 30% 20% 20%
Sivasspor Sivasspor 9 2,11 89% 78% 33% 11% 11% 44%
Erzurum BB Erzurum BB 9 2,89 89% 78% 67% 33% 11% 22%
Kayserispor Kayserispor 9 1,78 89% 44% 22% 22% 33% 44%
Denizlispor Denizlispor 9 2,67 78% 56% 44% 33% 22% 56%
Genclerbirligi Genclerbirligi 9 2,44 89% 78% 44% 11% 22% 33%
Ankaragucu Ankaragucu 8 2,75 88% 50% 50% 38% 13% 50%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Istanbul Basaksehir Istanbul Basaksehir 61,40%10,0010,201,601,200,009,606,20
Fenerbahce Fenerbahce 55,60%7,6013,400,802,400,206,003,80
Ankaragucu Ankaragucu 48,00%7,0012,252,502,750,006,004,50
Galatasaray Galatasaray 59,00%6,6013,802,003,000,205,407,40
Sivasspor Sivasspor 52,00%6,2015,401,402,600,003,804,00
Genclerbirligi Genclerbirligi 57,50%5,7514,001,751,750,004,503,25
Denizlispor Denizlispor 52,50%5,2513,251,751,750,254,503,25
Kasimpasa Kasimpasa 46,40%5,2015,402,202,000,206,406,40
Alanyaspor Alanyaspor 57,80%5,2013,001,601,800,007,608,60
Gaziantep FK Gaziantep FK 40,80%5,2017,400,803,200,202,405,20
Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük 46,00%5,2011,801,003,000,204,405,00
Erzurum BB Erzurum BB 49,40%5,0013,001,201,200,204,203,40
Besiktas Besiktas 61,00%5,0013,403,002,800,005,805,20
Yeni Malatyaspor Yeni Malatyaspor 39,75%4,7515,502,001,750,006,004,00
Goztepe Goztepe 49,25%4,2515,251,252,000,004,254,75
Kayserispor Kayserispor 48,40%3,8013,401,002,200,406,602,80
Trabzonspor Trabzonspor 49,00%3,809,001,001,800,204,004,20
Hatayspor Hatayspor 45,75%3,7513,752,001,750,256,004,75
Konyaspor Konyaspor 52,75%3,5013,502,503,500,004,756,25
Antalyaspor Antalyaspor 43,20%3,2016,003,002,000,803,203,60
Rizespor Rizespor 54,00%2,4011,602,602,200,205,004,60
Feedback