18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Tjekkiet - 1. Division

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen  10 9 0 1 17-8 +9 27 VTVVVV
2 Sparta Prague Sparta Prague  10 7 2 1 25-9 +16 23 VVTUVV
3 Slavia Prague Slavia Prague  9 7 1 1 24-8 +16 22 VUVVVT
4 Banik Ostrava Banik Ostrava  10 7 1 2 21-11 +10 22 TVVUVV
5 FC Slovacko FC Slovacko  10 7 1 2 19-11 +8 22 UVTVVV
6 Sigma Olomouc Sigma Olomouc  9 3 4 2 20-15 +5 13 VVUUUT
7 SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice  10 4 1 5 13-13 0 13 VTTTVV
8 Hradec Kralove Hradec Kralove  10 3 4 3 10-14 -4 13 TVVVTU
9 Bohemians 1905 Bohemians 1905  10 3 3 4 16-21 -5 12 TVVTTV
10 Mlada Boleslav Mlada Boleslav  10 3 2 5 16-17 -1 11 VTUTTV
11 Jablonec Jablonec  10 2 4 4 8-15 -7 10 UTVUTU
12 Fastav Zlin Fastav Zlin  10 3 0 7 13-25 -12 9 TVTTTT
13 Slovan Liberec Slovan Liberec  10 2 2 6 6-15 -9 8 TTUVVT
14 Pardubice Pardubice  10 1 3 6 13-19 -6 6 VTUTTT
15 Teplice Teplice  10 1 2 7 9-20 -11 5 TTTUUT
16 Karvina Karvina  10 0 4 6 10-19 -9 4 TUTUTT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Viktoria Plzen Viktoria Plzen 10 2,50 100% 70% 60% 10% 30% 10%
Sparta Prague Sparta Prague 10 3,40 100% 80% 50% 50% 50% 0%
Slavia Prague Slavia Prague 9 3,56 100% 78% 67% 56% 33% 11%
Banik Ostrava Banik Ostrava 10 3,20 100% 80% 60% 50% 20% 20%
FC Slovacko FC Slovacko 10 3,00 100% 70% 60% 20% 40% 0%
Sigma Olomouc Sigma Olomouc 9 3,89 89% 89% 67% 67% 22% 22%
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 10 2,60 100% 50% 50% 40% 20% 30%
Hradec Kralove Hradec Kralove 10 2,40 100% 70% 30% 30% 30% 20%
Bohemians 1905 Bohemians 1905 10 3,70 100% 100% 70% 50% 10% 10%
Mlada Boleslav Mlada Boleslav 10 3,30 100% 80% 60% 30% 20% 20%
Jablonec Jablonec 10 2,30 100% 60% 40% 30% 20% 40%
Fastav Zlin Fastav Zlin 10 3,80 100% 80% 80% 50% 20% 20%
Slovan Liberec Slovan Liberec 10 2,10 100% 50% 30% 20% 10% 60%
Pardubice Pardubice 10 3,20 100% 90% 70% 50% 10% 20%
Teplice Teplice 10 2,90 90% 70% 60% 40% 20% 30%
Karvina Karvina 10 2,90 100% 80% 40% 40% 0% 40%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Jablonec Jablonec 63,50%9,5015,500,002,000,005,506,50
Mlada Boleslav Mlada Boleslav 57,00%9,0010,002,003,000,006,007,00
Sigma Olomouc Sigma Olomouc 50,00%8,0016,003,003,001,004,002,00
Pardubice Pardubice 56,50%8,0013,003,002,500,004,505,50
Viktoria Plzen Viktoria Plzen 51,67%7,6713,671,333,000,005,334,33
FC Slovacko FC Slovacko 58,00%7,5014,001,004,000,005,004,00
Hradec Kralove Hradec Kralove 43,50%6,5019,001,502,500,505,004,00
Sparta Prague Sparta Prague 52,00%6,0017,001,504,500,004,504,00
Bohemians 1905 Bohemians 1905 49,50%6,0017,002,503,000,003,006,00
Teplice Teplice 49,50%6,0011,501,002,500,005,001,50
Banik Ostrava Banik Ostrava 45,00%5,0011,002,001,001,003,009,00
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 51,67%4,0010,671,331,000,004,004,67
Slavia Prague Slavia Prague 62,50%4,005,502,000,000,004,005,50
Karvina Karvina 49,00%3,5017,002,503,500,003,504,00
Slovan Liberec Slovan Liberec 51,50%3,009,002,502,500,505,003,00
Fastav Zlin Fastav Zlin 46,50%2,5015,002,504,500,001,502,00

Vinder-odds for 1. Division

Feedback