18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

Fodbold Tjekkiet - Tjekkiet 1. liga

Se odds

Stillingen

#   Hold K V U T F - I +/- P Form
1 Viktoria Plzen Viktoria Plzen  9 7 2 0 18-7 +11 23 VVVVVU
2 Sl. Prag Sl. Prag  10 7 1 2 34-9 +25 22 VVUVTV
3 Sparta Prag Sparta Prag  10 4 5 1 15-9 +6 17 UUUUUV
4 Bohemians 1905 Bohemians 1905  10 4 3 3 14-12 +2 15 UTVTVU
5 Slovan Liberec Slovan Liberec  10 4 2 4 15-14 +1 14 VUTVTT
6 FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno  9 4 2 3 16-17 -1 14 TVTVUT
7 Hradec Kralove Hradec Kralove  10 4 2 4 8-10 -2 14 VVUTUT
8 Jablonec Jablonec  10 3 4 3 18-16 +2 13 UUTVVV
9 Mlada Boleslav Mlada Boleslav  10 3 4 3 15-13 +2 13 VTVUVU
10 FC Slovacko FC Slovacko  10 3 4 3 12-14 -2 13 TTUUTV
11 Teplice Teplice  10 3 4 3 17-22 -5 13 UTVUUV
12 Sigma Olomouc Sigma Olomouc  10 3 2 5 13-12 +1 11 TUVTVU
13 SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice  10 3 2 5 10-19 -9 11 TVTTTV
14 Banik Ostrava Banik Ostrava  10 2 4 4 14-15 -1 10 UTUVUT
15 Fastav Zlin Fastav Zlin  10 1 5 4 8-15 -7 8 UVUTUT
16 Pardubice Pardubice  10 1 0 9 5-28 -23 3 TTTTTT
Se flere kampe

Over/under statistik

  Total antal mål (hold + modstander) Scorer / Scorer ikke
  Hold K Gns. 0.5+ 1.5+ 2.5+ 3.5+ Clean sheets Scorer ikke
Viktoria Plzen Viktoria Plzen 9 2,78 100% 78% 67% 22% 44% 0%
Sl. Prag Sl. Prag 10 4,30 100% 90% 80% 60% 40% 20%
Sparta Prag Sparta Prag 10 2,40 90% 90% 40% 20% 30% 10%
Bohemians 1905 Bohemians 1905 10 2,60 100% 80% 50% 10% 30% 10%
Slovan Liberec Slovan Liberec 10 2,90 100% 90% 60% 20% 10% 20%
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 9 3,67 100% 100% 89% 67% 11% 11%
Hradec Kralove Hradec Kralove 10 1,80 80% 50% 50% 0% 40% 40%
Jablonec Jablonec 10 3,40 100% 100% 70% 50% 20% 10%
Mlada Boleslav Mlada Boleslav 10 2,80 90% 90% 60% 40% 30% 10%
FC Slovacko FC Slovacko 10 2,60 100% 90% 50% 20% 20% 20%
Teplice Teplice 10 3,90 90% 80% 80% 70% 10% 30%
Sigma Olomouc Sigma Olomouc 10 2,50 100% 90% 40% 10% 30% 30%
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 10 2,90 100% 90% 50% 20% 10% 40%
Banik Ostrava Banik Ostrava 10 2,90 90% 90% 70% 20% 20% 20%
Fastav Zlin Fastav Zlin 10 2,30 60% 60% 50% 40% 40% 50%
Pardubice Pardubice 10 3,30 100% 90% 70% 20% 0% 60%

Snit pr. kamp

  Hold BoldbesiddelseHjørnesparkFrisparkOffsideGule kortRøde kortSkud forbi målSkud på mål
Sl. Prag Sl. Prag 69,00%8,4012,401,201,200,005,609,60
Sparta Prag Sparta Prag 65,17%8,0010,171,002,000,336,505,33
Banik Ostrava Banik Ostrava 54,50%7,8313,831,002,830,175,004,67
Sigma Olomouc Sigma Olomouc 53,75%7,2512,001,252,000,005,754,50
Pardubice Pardubice 49,40%6,6011,202,201,800,204,005,60
Slovan Liberec Slovan Liberec 51,25%5,7510,501,251,250,004,256,50
Bohemians 1905 Bohemians 1905 50,20%5,4010,801,201,600,205,606,60
FC Zbrojovka Brno FC Zbrojovka Brno 49,80%5,2011,402,001,800,005,403,20
SK Dynamo Ceske Budejovice SK Dynamo Ceske Budejovice 48,60%5,008,201,002,000,403,002,00
Hradec Kralove Hradec Kralove 45,60%5,009,802,402,600,402,803,00
Mlada Boleslav Mlada Boleslav 48,80%5,0012,201,402,000,004,404,80
Viktoria Plzen Viktoria Plzen 51,00%5,0013,002,331,330,005,334,00
FC Slovacko FC Slovacko 49,50%4,7514,000,502,000,254,005,25
Fastav Zlin Fastav Zlin 49,80%4,6013,002,001,600,204,805,00
Jablonec Jablonec 42,50%4,5012,330,672,670,503,174,00
Teplice Teplice 47,17%3,3314,171,671,330,174,004,67

Vinder-odds for Tjekkiet 1. liga

Feedback