Torsdag 16. maj 2024 |
LIVE |
Mattia Bellucci - Francesco Maestrelli |
LIVE |
Marc-Andrea Hüsler - Corentin Moutet |
LIVE |
Fabio Fognini - Giulio Zeppieri |
17:40 |
Anirudh Chandrasekar/Arjun Kadhe-Dmitry Popko/Beibit Zhukayev |
LIVE |
Daniel Evans - Harold Mayot |
17:45 |
Jonathan Eysseric/Bart Stevens-Julian Cash/Robert Galloway |
LIVE |
Arthur Fils - Botic Van De Zandschulp |
LIVE |
Roberto Bautista-Agut - Taro Daniel |
LIVE |
Valentin Vacherot - Timofey Skatov |
18:10 |
Sergio Martos Gornes/Petros Tsitsipas-Aleksandr Lobanov/Aziz Ouakaa |
18:15 |
Pedro Araujo/Joao Domingues-Filip Duda/Vit Kopriva |
18:20 |
Brandon Nakashima - Yoshihito Nishioka |
18:35 |
Luca Nardi - J.J. Wolf |
19:00 |
David Goffin - Juan Pablo Varillas Patino-Samudio |
19:10 |
Alexander Shevchenko - Giovanni Mpetshi Perricard |
19:15 |
Sander Arends/Matwe Middelkoop-Evan King/Orlando Luz |
19:15 |
Stan Wawrinka - Pedro Martinez |
20:00 |
Grégoire Barrère - Andy Murray |
20:45 |
Rinky Hijikata/Juncheng Shang-Sadio Doumbia/John Peers |
Fredag 17. maj 2024 |
07:00 |
Yuta Shimizu/James Kent Trotter-Ray Ho/Ji-Sung Nam |
08:30 |
Toshihide Matsui/Kaito Uesugi-Jake Delaney/Max Purcell |
10:00 |
Andreas Mies/Neal Skupski-Constantin Frantzen/Hendrik Jebens |
10:00 |
Diego Hidalgo/Denys Molchanov-Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn |
10:00 |
Fabio Fognini/Andrea Pellegrino-Alexander Erler/Lucas Miedler |
10:00 |
Federico Coria/Camilo Ugo Carabelli-Fernando Romboli/Marcelo Zormann |
10:00 |
Federico Coria - Lorenzo Sonego |
10:00 |
Francesco Maestrelli/Giulio Zeppieri-Nathaniel Lammons/Jackson Withrow |
10:00 |
Gonzalo Escobar/Aleksandr Nedovyesov-Sriram Balaji/Andre Begemann |
10:00 |
Illya Marchenko - Yu-Hsiou Hsu |
10:00 |
Lloyd Glasspool/Jean-Julien Rojer-Nicolas Barrientos/Francisco Cabral |
10:00 |
Luis David Martinez/Cristian Rodriguez-Mattia Bellucci/Matteo Gigante |
10:00 |
Marco Bortolotti/John-Patrick Smith-Harri Helioevaara/Henry Patten |
10:00 |
Mathias Bourgue/Hugo Grenier-Theo Arribage/Victor Vlad Cornea |
10:00 |
Quentin Halys/Nicolas Mahut-Gregoire Jacq/Petr Nouza |
10:00 |
Yuki Bhambri/Albano Olivetti-Robin Haase/Philipp Oswald |
11:00 |
Patrik Rikl/Michael Vrbensky-Damir Dzumhur/Matej Sabanov |
11:30 |
Adam Walton - James Duckworth |
12:00 |
Denis Yevseyev - Elias Ymer |
13:00 |
Filip Bergevi/Mick Veldheer-Simon Freund/Johannes Ingildsen |
13:30 |
Jaime Faria - Roman Andres Burruchaga |
Lørdag 18. maj 2024 |
10:00 |
Oriol Roca-Batalla - Damir Dzumhur |