Fredag 10. maj 2024 |
11:00 |
Anastasia Pavlyuchenkova - Sara Sorribes Tormo |
11:00 |
Danielle Rose Collins - Anna Blinkova |
11:00 |
Elise Mertens - Katerina Siniaková |
11:00 |
Maria Sakkari - Varvara Gracheva |
12:30 |
Clara Tauson - Anna Kalinskaya |
12:30 |
Lucia Bronzetti/Linda Noskova-Anastasia Abbagnato/Aurora Zantedeschi |
13:00 |
Anastasia Potapova - Jelena Ostapenko |
13:00 |
Irina Camelia Begu - Elena Rybakina |
13:00 |
Ons Jabeur - Sofia Kenin |
14:00 |
Caroline Dolehide/Desirae Krawczyk-Sloane Stephens/Marketa Vondrousova |
14:00 |
Dayana Yastremska - Laura Siegemund |
14:00 |
Heather Watson/Yifan Xu-Xinyu Wang/Saisai Zheng |
14:00 |
Lesia Tsurenko - Anhelina Kalinina |
14:00 |
Victoria Azarenka - Magda Linette |
14:30 |
Elisabetta Cocciaretto - Caroline Garcia |
16:00 |
Coco Gauff/Erin Routliffe-Anna Blinkova/Liudmila Samsonova |
16:00 |
Elina Svitolina - Sara Errani |
17:00 |
Anna Danilina/Ingrid Neel-Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova |
17:00 |
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya-Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi |
17:00 |
Giuliana Olmos/Alexandra Panova-Demi Schuurs/Luisa Stefani |
17:00 |
Leylah Fernandez/Arantxa Rus-Monica Niculescu/Alycia Parks |
17:00 |
Rebecca Sramková - Katie Boulter |
17:30 |
Angelica Moratelli/Camilla Rosatello-Hanyu Guo/Xinyu Jiang |
18:00 |
Katie Volynets - Aryna Sabalenka |
20:30 |
Mayar Sherif - Jasmine Paolini |
Lørdag 11. maj 2024 |
12:00 |
Lyudmyla Kichenok/Jelena Ostapenko-Anna Bondar/Cristina Bucsa |
12:00 |
Mirra Andreeva/Vera Zvonareva-Magda Linette/Shuai Zhang |
12:00 |
Miyu Kato/Nadiia Kichenok-Sofia Kenin/Bethanie Mattek-Sands |
12:00 |
Sara Errani/Jasmine Paolini-Nicole Melichar/Ellen Perez |
12:00 |
Shuko Aoyama/Aleksandra Krunic-Katerina Siniakova/Taylor Townsend |
12:00 |
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens-Anna Kalinskaya/Elena Vesnina |
Søndag 12. maj 2024 |
12:00 |
Angelique Kerber - Aliaksandra Sasnovich |
12:00 |
Beatriz Haddad Maia - Madison Keys |
12:00 |
Coco Gauff - Jaqueline Cristian |
12:00 |
Darya Kasatkina - Naomi Osaka |
12:00 |
Iga Swiatek - Yulia Putintseva |
12:00 |
Linda Nosková - Qinwen Zheng |
12:00 |
Paula Badosa - Diana Shnaider |
12:00 |
Sorana Cirstea - Markéta Vondrousová |