Onsdag 8. maj 2024 |
LIVE |
Alibek Kachmazov - Seong Chan Hong |
05:10 |
Jake Delaney/Max Purcell-Evgeny Donskoy/Egor Gerasimov |
06:30 |
Adam Walton - Alex Bolt |
06:30 |
Brandon Holt - Philip Sekulic |
06:45 |
Rémy Bertola - Rigele Te |
08:00 |
Blake Bayldon/Blake Ellis-Ray Ho/Ramkumar Ramanathan |
08:00 |
Mikalai Haliak/Linang Xiao-Piotr Matuszewski/Matthew Romios |
08:15 |
Aoran Wang/Yi Zhou-Toshihide Matsui/Kaito Uesugi |
09:30 |
Antoine Escoffier/Joshua Paris-Francis Casey Alcantara/Fajing Sun |
09:45 |
Jie Cui/Rigele Te-Omar Jasika/James McCabe |
10:00 |
Dimitar Kuzmanov - Lukas Neumayer |
10:00 |
Gerald Melzer - Roman Andres Burruchaga |
10:00 |
Javier Barranco Cosano - Hugo Grenier |
10:00 |
Leandro Riedi - Henri Squire |
10:00 |
Martin Krumich - Henrique Rocha |
10:00 |
Martin Landaluce - Joel Schwärzler |
10:00 |
Mathias Bourgue - Felix Gill |
10:30 |
Dustin Brown/Evan King-Ivan Liutarevich/David Vega Hernandez |
10:30 |
Neil Oberleitner/Joel Schwaerzler-Philipp Oswald/Tristan-Samuel Weissborn |
11:00 |
Marco Cecchinato - Franco Agamenone |
11:00 |
Sander Arends/Matwe Middelkoop-Alessandro Giannessi/Filippo Romano |
11:30 |
Clement Chidekh - Martin Damm |
11:30 |
Jakub Paul - Enzo Couacaud |
11:30 |
Marco Trungelliti - Nikoloz Basilashvili |
11:30 |
Maxime Janvier - Toby Alex Kodat |
12:00 |
Francisco Comesana - Juan Manuel Cerundolo |
12:00 |
Jozef Kovalik/Igor Zelenay-Constantin Frantzen/Hendrik Jebens |
12:30 |
Adrian Andreev - Andrea Pellegrino |
12:30 |
Maks Kasnikowski - Nick Hardt |
13:00 |
Alex Molcan - Mathys Erhard |
13:00 |
Filip Misolic - Ugo Blanchet |
13:00 |
Giovanni Fonio - Geoffrey Blancaneaux |
13:00 |
Jonas Forejtek - Benjamin Bonzi |
13:00 |
Nikolás Sánchez - Rudolf Mölleker |
13:30 |
Filip Bergevi/Mick Veldheer-Orlando Luz/Fernando Romboli |
13:30 |
Otto Virtanen - Max Hans Rehberg |
14:00 |
Dan Added/Luca Sanchez-Sriram Balaji/Andre Begemann |
14:00 |
Gabriel Debru/Ethan Quinn-Ivan Sabanov/Matej Sabanov |
14:00 |
Ryan Nijboer - Federico Arnaboldi |
14:30 |
Anirudh Chandrasekar/Niki Kaliyanda Poonacha-Mathias Bourgue/Hugo Grenier |
14:30 |
Ben Jones/Jakub Paul-Toby Alex Kodat/Matej Vocel |
14:30 |
Federico Agustin Gomez/Marcus Willis-Martin Damm/Roman Jebavy |
14:30 |
Jaime Faria/Henrique Rocha-Alejandro Moro Canas/Oriol Roca Batalla |
14:30 |
Lucas Pouille - Jan Choinski |
15:00 |
Diego Hidalgo/Denys Molchanov-Roman Andres Burruchaga/Juan Manuel Cerundolo |
15:30 |
Franco Agamenone/Andrea Pellegrino-Billy Harris/Shintaro Mochizuki |
15:30 |
Lorenzo Carboni/Lorenzo Rottoli-Jonathan Eysseric/Bart Stevens |
15:30 |
Nick Hardt/Adam Taylor-Alexis Galarneau/Mac Kiger |
16:00 |
Alexander Erler/Lucas Miedler-Ugo Blanchet/Matteo Martineau |
16:00 |
Alexandru Jecan/Markos Kalovelonis-Petr Nouza/Patrik Rikl |
16:00 |
Andre Goransson/Sem Verbeek-Constantin Bittoun Kouzmine/Kelsey Stevenson |
16:00 |
Dmitry Popko - Hernan Casanova |
16:00 |
Enrique Bogo/Rafael Tosetto-Bruno Kuzuhara/Nicolas Zanellato |
16:00 |
Jakob Schnaitter/Mark Wallner-Sergio Martos Gornes/Petros Tsitsipas |
16:00 |
Jiri Barnat/Jan Hrazdil-Karol Drzewiecki/Szymon Walkow |
17:00 |
Ignacio Carou/Alejo Lingua-Luciano Emanuel Ambrogi/Franco Roncadelli |
17:30 |
Leonardo Aboian - Santiago Rodriguez Taverna |
17:30 |
Roy Stepanov/Andres Urrea-Luis Miguel/Joao Pedro Prudencio |
19:00 |
Juan Bautista Torres - Alvaro Guillen Meza |
19:00 |
Pedro Boscardin Dias/Dmitry Popko-Rai de Araujo/Lucas Ranciaro |
20:30 |
Hady Habib/Trey Hilderbrand-Hernan Casanova/Santiago Rodriguez Taverna |
22:00 |
Pedro Sakamoto - Gonzalo Villanueva |
23:30 |
Wilson Leite/Jose Pereira-Franco Ribero/Juan Bautista Torres |
Torsdag 9. maj 2024 |
04:00 |
Linang Xiao - Bu Yunchaokete |
04:00 |
Max Purcell - Egor Gerasimov |
04:00 |
Tristan Schoolkate - Jie Cui |
04:00 |
Tung-lin Wu - Moez Echargui |
10:00 |
Gabriele Piraino - Tristan Boyer |
10:00 |
Gastao Elias - Elmer Møller |
10:00 |
Jacopo Berrettini - Alexis Galarneau |
10:00 |
Jozef Kovalik - Gustavo Heide |
10:00 |
Titouan Droguet - Andrea Guerrieri |
10:30 |
Oriol Roca-Batalla - Gauthier Onclin |
15:00 |
Alejo Lingua - Renzo Olivo |
15:00 |
Bruno Kuzuhara - Ergi Kirkin |
15:00 |
Hady Habib - Franco Roncadelli |