Fredag 10. maj 2024 |
18:30 |
VfB Eichstaett - ASV Neumarkt |
19:00 |
Ingolstadt II - Donaustauf |
19:00 |
SC Eltersdorf - Feucht |
19:00 |
TSV Kornburg - ASV Cham |
19:00 |
TSV Neudrossenfeld - SV Fortuna Regensburg |
19:15 |
TSV Concordia - FC Türkiye Wilhelmsburg |
19:30 |
Alemannia Waldalgesheim - VfR Baumholder |
19:30 |
Bonner SC - Borussia Freialdenhoven |
19:30 |
FC Suederelbe - ETSV Hamburg |
19:30 |
Kirchheimer SC - VfR Garching |
20:00 |
Union Nettetal - VfB Hilden |
Lørdag 11. maj 2024 |
13:00 |
Düneberger SV - Niendorfer TSV |
13:00 |
Tennis Borussia - Lichtenberg 47 |
13:30 |
SC Weiche Flensburg II - Lübeck II |
13:30 |
TSV Bordesholm - SV Preußen 09 Reinfeld |
14:00 |
1860 München II - SV Kirchanschöring |
14:00 |
Bischofswerdaer FV - VfL Halle 96 |
14:00 |
DJK Gebenbach - TSV Abtswind |
14:00 |
Eintracht Trier - Pirmasens |
14:00 |
FC Deisenhofen - FC Sonthofen |
14:00 |
Germania Halberstadt - Magdeburg II |
14:00 |
Meppen II - Schöningen |
14:00 |
Plauen - VfB Krieschow |
14:00 |
Rostocker FC 1895 - RSV Eintracht |
14:00 |
SC Freital - Motor Marienberg |
14:00 |
SV 09 Arnstadt - Ludwigsfelder FC |
14:00 |
TSV Dachau - Gundelfingen |
14:00 |
TSV Landsberg - FC Pipinsried |
14:00 |
TSV Rain/Lech - TSV Kottern |
14:00 |
TSV Schwaben Augsburg - SV Erlbach |
14:00 |
Union Sandersdorf - VfB Auerbach |
14:00 |
Wormatia Worms - SV Auersmacher |
14:30 |
Jahn Regensburg II - FC Coburg |
14:30 |
Rot-Weiss Koblenz - Pfeddersheim |
15:00 |
Adler Weidenhausen - VfB Marburg |
15:00 |
Bayern Alzenau - FC Giessen |
15:00 |
Blumenthaler SV - TuS Komet Arsten |
15:00 |
BTS Neustadt - Werder Bremen II |
15:00 |
FC 1906 Erlensee - Turk Gucu Friedberg |
15:00 |
FC Dornbreite Lübeck - TSV Nordmark Satrup |
15:00 |
FSV Fernwald - KSV Baunatal |
15:00 |
Geestemuende - OSC Bremerhaven |
15:00 |
Leher - SC Vahr-Blockdiek |
15:00 |
MTSV Hohenwestedt - Heider SV |
15:00 |
Oberneuland - Brinkumer SV |
15:00 |
SC Waldgirmes - FC Hanau 93 |
15:00 |
SG Aumund-Vegesack - FC Union 60 |
15:00 |
SV Atlas Delmenhorst - Arminia Hannover |
15:00 |
SV Buchholz - Harksheide |
15:00 |
SV Hemelingen - TuRa Bremen |
15:00 |
SV Ramlingen-Ehlershausen - Lupo-Martini Wolfsburg |
15:00 |
TSV Sasel - SV Rugenbergen |
15:00 |
TUS Dietkirchen - SC Viktoria 06 Griesheim |
15:00 |
Vatan Sport Bremen - TS Woltmershausen |
15:00 |
Wuerzburger - SpVgg Bayern Hof |
15:30 |
FV Engers - SV Morlautern |
15:30 |
TSV 1861 Nördlingen - FC Ismaning |
15:30 |
TSV Korbach - FV Dudenhofen |
15:30 |
TuS Mechtersheim - SV Gonsenheim |
16:00 |
MTV Eintracht Celle - SW Rehden |
16:00 |
Oldenburger SV - SV Eichede |
17:00 |
Hanauer SC 1960 - SV Steinbach 1920 |
17:30 |
DJK Ammerthal - ATSV Erlangen |
Søndag 12. maj 2024 |
10:45 |
HEBC Hamburg - Victoria Hamburg |
10:45 |
Uhlenhorster SC Paloma - TuS Dassendorf |
12:00 |
TuS Makkabi Berlin - Tasmania Berlin |
13:30 |
TSG Neustrelitz - SG Dynamo Schwerin |
14:00 |
BSV Eintracht Mahlsdorf - FC Anker Wismar |
14:00 |
BSV Holzhausen - FC Denzlingen |
14:00 |
FC Cosmos Koblenz - FC Bitburg |
14:00 |
FC Einheit Wernigerode - Budissa Bautzen |
14:00 |
FC Grimma - Einheit Rudolstadt |
14:00 |
FC Normannia Gmünd - FSV 08 Bissingen |
14:00 |
Neumünster - Union Neumünster |
14:00 |
Staaken - Optik Rathenow |
14:00 |
SV Halstenbek-Rellingen - Altonaer FC 93 |
14:00 |
SV Sparta Lichtenberg - Hertha Zehlendorf |
14:00 |
SV Todesfelde - Inter Türkspor Kiel |
15:00 |
Adler Union Frintrop - TVD Velbert |
15:00 |
ASC Dortmund - FC Gievenbeck |
15:00 |
BW Bornreihe - Heeslinger SC |
15:00 |
DJK Wattenscheid - Eintracht Rheine |
15:00 |
Eckernförder SV - TSB Flensburg |
15:00 |
FC 1931 Eddersheim - Hünfelder SV |
15:00 |
FC Brünninghausen - Türkspor Dortmund |
15:00 |
FC Germania Egestorf-Langreder - Rotenburger SV |
15:00 |
FC Germania Teveren - Bergisch Gladbach |
15:00 |
FV Ravensburg - VfR Mannheim |
15:00 |
Göppinger SV - Reutlingen |
15:00 |
Nöttingen - Sonnenhof Großaspach |
15:00 |
Offenburger FV - 1. CfR Pforzheim |
15:00 |
Preussen Münster II - SV Schermbeck 2020 |
15:00 |
Ratingen 04/19 - KFC Uerdingen |
15:00 |
RW Walldorf - Eintracht Stadtallendorf |
15:00 |
Schwarz-Weiß Essen - DJK Teutonia St. Tönis |
15:00 |
Sportfreunde Lotte - TuS Boevinghausen |
15:00 |
Sportfreunde Siegen - Westfalia Rhynern |
15:00 |
SpVgg Quierschied - Arminia Ludwigshafen |
15:00 |
SpVgg Vreden - SG Finnentrop/Bamenohl |
15:00 |
SpVg Porz 1919 - VfL Vichttal |
15:00 |
SpVg Schonnebeck - VfB Homberg |
15:00 |
SSV Vorsfelde - STK Eilvese |
15:00 |
TSG Backnang - ATSV Mutschelbach |
15:00 |
TSG Sprockhövel - TuS Ennepetal |
15:00 |
TSV Meerbusch - FC Kleve |
15:00 |
Tuerkspor Augsburg - SV Heimstetten |
15:00 |
TuS Bersenbrück - Kickers Emden |
15:00 |
Union Tornesch - FC Alsterbrüder |
15:00 |
VfV Hildesheim - VfL Oldenburg |
15:15 |
FC Hürth - Siegburger SV 04 |
15:15 |
FC Union Schafhausen - Eintracht Hohkeppel |
15:15 |
SpVgg Erkenschwick - Victoria Clarholz |
15:30 |
FC 08 Villingen - FSV Hollenbach |
15:30 |
Fortuna Köln II - Bonn-Endenich 08 |
15:30 |
Muelheimer FC 97 - SF Hamborn 07 |
15:30 |
TSV Essingen - SV Oberachern |
16:00 |
Koenigsdorf - SpVg Frechen 20 |
Onsdag 15. maj 2024 |
19:00 |
Arminia Hannover - Kickers Emden |
19:15 |
FC Union Schafhausen - FC Hennef 05 |
19:30 |
MTV Eintracht Celle - Rotenburger SV |
Torsdag 16. maj 2024 |
19:30 |
FC 1931 Eddersheim - KSV Baunatal |
Fredag 17. maj 2024 |
18:30 |
FC Giessen - RW Walldorf |
19:00 |
Altonaer FC 93 - FC Suederelbe |
19:00 |
ETSV Hamburg - Düneberger SV |
19:00 |
FC Alsterbrüder - TSV Sasel |
19:00 |
FC Türkiye Wilhelmsburg - Union Tornesch |
19:00 |
Harksheide - TSV Concordia |
19:00 |
Hünfelder SV - VfB Marburg |
19:00 |
Lichtenberg 47 - BSV Eintracht Mahlsdorf |
19:00 |
Niendorfer TSV - Uhlenhorster SC Paloma |
19:00 |
SV Rugenbergen - HEBC Hamburg |
19:00 |
TuS Dassendorf - SV Buchholz |
19:00 |
Victoria Hamburg - SV Halstenbek-Rellingen |
19:15 |
FC Gievenbeck - FC Brünninghausen |
19:30 |
FC Germania Egestorf-Langreder - SV Atlas Delmenhorst |
19:30 |
FSV Union Fürstenwalde - Tennis Borussia |
19:30 |
FV Diefflen - Wormatia Worms |
19:30 |
SW Rehden - Meppen II |
19:30 |
Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf |
19:30 |
Turk Gucu Friedberg - FSV Fernwald |
Lørdag 18. maj 2024 |
13:00 |
FC Anker Wismar - Staaken |
13:00 |
FC Bitburg - SpVgg Quierschied |
13:15 |
Budissa Bautzen - Plauen |
13:15 |
VfB Auerbach - Bischofswerdaer FV |
14:00 |
ASV Cham - Ingolstadt II |
14:00 |
ASV Neumarkt - DJK Gebenbach |
14:00 |
ATSV Erlangen - TSV Kornburg |
14:00 |
Donaustauf - VfB Eichstaett |
14:00 |
Einheit Rudolstadt - FC Einheit Wernigerode |
14:00 |
Eintracht Stadtallendorf - SC Waldgirmes |
14:00 |
FC Coburg - SpVgg Hankofen-Hailing |
14:00 |
FC Ismaning - Kirchheimer SC |
14:00 |
FC Pipinsried - Tuerkspor Augsburg |
14:00 |
FC Sonthofen - 1860 München II |
14:00 |
Feucht - DJK Ammerthal |
14:00 |
Gundelfingen - TSV Landsberg |
14:00 |
Heider SV - Eckernförder SV |
14:00 |
Inter Türkspor Kiel - TSV Bordesholm |
14:00 |
Lübeck II - FC Dornbreite Lübeck |
14:00 |
Magdeburg II - FC Grimma |
14:00 |
Motor Marienberg - Germania Halberstadt |
14:00 |
Optik Rathenow - TSG Neustrelitz |
14:00 |
Pirmasens - TSV Korbach |
14:00 |
SG Dynamo Schwerin - TuS Makkabi Berlin |
14:00 |
SpVgg Bayern Hof - TSV Neudrossenfeld |
14:00 |
SV Auersmacher - Eintracht Trier |
14:00 |
SV Eichede - Neumünster |
14:00 |
SV Erlbach - TSV Rain/Lech |
14:00 |
SV Fortuna Regensburg - SC Eltersdorf |
14:00 |
SV Heimstetten - TSV 1861 Nördlingen |
14:00 |
SV Kirchanschöring - TSV Schwaben Augsburg |
14:00 |
SV Preußen 09 Reinfeld - Oldenburger SV |
14:00 |
TSB Flensburg - SC Weiche Flensburg II |
14:00 |
TSV Abtswind - Jahn Regensburg II |
14:00 |
TSV Kottern - TSV Dachau |
14:00 |
TSV Nordmark Satrup - SV Todesfelde |
14:00 |
TuS Mechtersheim - FV Engers |
14:00 |
Union Neumünster - MTSV Hohenwestedt |
14:00 |
Union Sandersdorf - SV 09 Arnstadt |
14:00 |
VfB Krieschow - Ludwigsfelder FC |
14:00 |
VfR Garching - FC Deisenhofen |
15:00 |
Hanauer SC 1960 - FC Hanau 93 |
15:00 |
SC Viktoria 06 Griesheim - Bayern Alzenau |
15:00 |
SV Steinbach 1920 - FC 1906 Erlensee |
15:00 |
TUS Dietkirchen - Adler Weidenhausen |
15:30 |
1. CfR Pforzheim - TSV Essingen |
15:30 |
ATSV Mutschelbach - Göppinger SV |
15:30 |
FC Denzlingen - FV Ravensburg |
15:30 |
FSV 08 Bissingen - BSV Holzhausen |
15:30 |
FSV Hollenbach - TSG Backnang |
15:30 |
Nöttingen - Reutlingen |
15:30 |
Pfeddersheim - FC Cosmos Koblenz |
15:30 |
Sonnenhof Großaspach - FC Normannia Gmünd |
15:30 |
SV Morlautern - Alemannia Waldalgesheim |
15:30 |
SV Oberachern - FC 08 Villingen |
15:30 |
VfR Baumholder - Rot-Weiss Koblenz |
15:30 |
VfR Mannheim - Offenburger FV |
16:00 |
BW Bornreihe - STK Eilvese |
16:00 |
FV Dudenhofen - SV Gonsenheim |
16:00 |
Heeslinger SC - SV Ramlingen-Ehlershausen |
16:00 |
Kickers Emden - SSV Vorsfelde |
16:00 |
Lupo-Martini Wolfsburg - MTV Eintracht Celle |
16:00 |
Rotenburger SV - VfV Hildesheim |
16:00 |
Schöningen - Arminia Hannover |
16:00 |
VfL Oldenburg - TuS Bersenbrück |
18:00 |
Arminia Ludwigshafen - Kaiserslautern II |
Søndag 19. maj 2024 |
14:00 |
Rostocker FC 1895 - SV Sparta Lichtenberg |
14:00 |
VfL Halle 96 - SC Freital |
Mandag 20. maj 2024 |
15:00 |
Bergisch Gladbach - FC Hürth |
15:00 |
Borussia Freialdenhoven - FC Hennef 05 |
15:00 |
Eintracht Rheine - SpVgg Erkenschwick |
15:00 |
Siegburger SV 04 - SpVg Porz 1919 |
15:00 |
SpVgg Vreden - TuS Boevinghausen |
15:00 |
Türkspor Dortmund - DJK Wattenscheid |
15:00 |
Victoria Clarholz - Sportfreunde Siegen |
15:00 |
Westfalia Rhynern - TSG Sprockhövel |
15:15 |
Bonn-Endenich 08 - Bonner SC |
15:15 |
FC Union Schafhausen - Koenigsdorf |
15:15 |
SpVg Frechen 20 - FC Germania Teveren |
15:30 |
SG Finnentrop/Bamenohl - ASC Dortmund |
15:30 |
SV Schermbeck 2020 - Sportfreunde Lotte |
15:30 |
TuS Ennepetal - Preussen Münster II |
15:30 |
VfL Vichttal - Fortuna Köln II |
16:00 |
BW Bornreihe - VfL Oldenburg |
16:00 |
Kickers Emden - SV Ramlingen-Ehlershausen |
16:00 |
Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover |
16:00 |
Rotenburger SV - SSV Vorsfelde |
16:00 |
STK Eilvese - MTV Eintracht Celle |
16:00 |
SW Rehden - Schöningen |
16:00 |
TuS Bersenbrück - FC Germania Egestorf-Langreder |
16:00 |
VfV Hildesheim - SV Atlas Delmenhorst |
Onsdag 22. maj 2024 |
19:30 |
Schwarz-Weiß Essen - FC Buederich |