Onsdag 15. maj 2024 |
19:00 |
Arminia Hannover - Kickers Emden |
19:15 |
FC Union Schafhausen - FC Hennef 05 |
19:30 |
MTV Eintracht Celle - Rotenburger SV |
Torsdag 16. maj 2024 |
18:30 |
Feucht - DJK Ammerthal |
19:30 |
FC 1931 Eddersheim - KSV Baunatal |
20:00 |
MTSV Hohenwestedt - FC Dornbreite Lübeck |
Fredag 17. maj 2024 |
18:30 |
FC Giessen - RW Walldorf |
19:00 |
Altonaer FC 93 - FC Suederelbe |
19:00 |
ETSV Hamburg - Düneberger SV |
19:00 |
FC Alsterbrüder - TSV Sasel |
19:00 |
FC Türkiye Wilhelmsburg - Union Tornesch |
19:00 |
Hanauer SC 1960 - FC Hanau 93 |
19:00 |
Harksheide - TSV Concordia |
19:00 |
Hünfelder SV - VfB Marburg |
19:00 |
Lichtenberg 47 - BSV Eintracht Mahlsdorf |
19:00 |
Niendorfer TSV - Uhlenhorster SC Paloma |
19:00 |
SV Rugenbergen - HEBC Hamburg |
19:00 |
TuS Dassendorf - SV Buchholz |
19:00 |
Victoria Hamburg - SV Halstenbek-Rellingen |
19:15 |
FC Gievenbeck - FC Brünninghausen |
19:30 |
FC Germania Egestorf-Langreder - SV Atlas Delmenhorst |
19:30 |
FSV Union Fürstenwalde - Tennis Borussia |
19:30 |
FV Diefflen - Wormatia Worms |
19:30 |
SW Rehden - Meppen II |
19:30 |
Tasmania Berlin - Hertha Zehlendorf |
19:30 |
Turk Gucu Friedberg - FSV Fernwald |
Lørdag 18. maj 2024 |
13:00 |
FC Anker Wismar - Staaken |
13:00 |
FC Bitburg - SpVgg Quierschied |
13:15 |
Budissa Bautzen - Plauen |
13:15 |
VfB Auerbach - Bischofswerdaer FV |
14:00 |
ASV Cham - Ingolstadt II |
14:00 |
ASV Neumarkt - DJK Gebenbach |
14:00 |
ATSV Erlangen - TSV Kornburg |
14:00 |
Donaustauf - VfB Eichstaett |
14:00 |
Einheit Rudolstadt - FC Einheit Wernigerode |
14:00 |
Eintracht Stadtallendorf - SC Waldgirmes |
14:00 |
FC Coburg - SpVgg Hankofen-Hailing |
14:00 |
FC Ismaning - Kirchheimer SC |
14:00 |
FC Pipinsried - Tuerkspor Augsburg |
14:00 |
FC Sonthofen - 1860 München II |
14:00 |
Gundelfingen - TSV Landsberg |
14:00 |
Heider SV - Eckernförder SV |
14:00 |
Inter Türkspor Kiel - TSV Bordesholm |
14:00 |
Magdeburg II - FC Grimma |
14:00 |
Motor Marienberg - Germania Halberstadt |
14:00 |
Optik Rathenow - TSG Neustrelitz |
14:00 |
Pirmasens - TSV Korbach |
14:00 |
SG Dynamo Schwerin - TuS Makkabi Berlin |
14:00 |
SpVgg Bayern Hof - TSV Neudrossenfeld |
14:00 |
SV Auersmacher - Eintracht Trier |
14:00 |
SV Eichede - Neumünster |
14:00 |
SV Erlbach - TSV Rain/Lech |
14:00 |
SV Fortuna Regensburg - SC Eltersdorf |
14:00 |
SV Heimstetten - TSV 1861 Nördlingen |
14:00 |
SV Kirchanschöring - TSV Schwaben Augsburg |
14:00 |
SV Preußen 09 Reinfeld - Oldenburger SV |
14:00 |
TSB Flensburg - SC Weiche Flensburg II |
14:00 |
TSV Abtswind - Jahn Regensburg II |
14:00 |
TSV Kottern - TSV Dachau |
14:00 |
TSV Nordmark Satrup - SV Todesfelde |
14:00 |
TuS Mechtersheim - FV Engers |
14:00 |
Union Neumünster - MTSV Hohenwestedt |
14:00 |
Union Sandersdorf - SV 09 Arnstadt |
14:00 |
VfB Krieschow - Ludwigsfelder FC |
14:00 |
VfR Garching - FC Deisenhofen |
15:00 |
FC Dornbreite Lübeck - Lübeck II |
15:00 |
SC Viktoria 06 Griesheim - Bayern Alzenau |
15:00 |
SV Steinbach 1920 - FC 1906 Erlensee |
15:00 |
TUS Dietkirchen - Adler Weidenhausen |
15:30 |
1. CfR Pforzheim - TSV Essingen |
15:30 |
ATSV Mutschelbach - Göppinger SV |
15:30 |
FC Denzlingen - FV Ravensburg |
15:30 |
FSV 08 Bissingen - BSV Holzhausen |
15:30 |
FSV Hollenbach - TSG Backnang |
15:30 |
Nöttingen - Reutlingen |
15:30 |
Pfeddersheim - FC Cosmos Koblenz |
15:30 |
Sonnenhof Großaspach - FC Normannia Gmünd |
15:30 |
SV Morlautern - Alemannia Waldalgesheim |
15:30 |
SV Oberachern - FC 08 Villingen |
15:30 |
VfR Baumholder - Rot-Weiss Koblenz |
15:30 |
VfR Mannheim - Offenburger FV |
16:00 |
BW Bornreihe - STK Eilvese |
16:00 |
FV Dudenhofen - SV Gonsenheim |
16:00 |
Heeslinger SC - SV Ramlingen-Ehlershausen |
16:00 |
Kickers Emden - SSV Vorsfelde |
16:00 |
Lupo-Martini Wolfsburg - MTV Eintracht Celle |
16:00 |
Rotenburger SV - VfV Hildesheim |
16:00 |
Schöningen - Arminia Hannover |
16:00 |
VfL Oldenburg - TuS Bersenbrück |
18:00 |
Arminia Ludwigshafen - Kaiserslautern II |
Søndag 19. maj 2024 |
14:00 |
Rostocker FC 1895 - SV Sparta Lichtenberg |
14:00 |
VfL Halle 96 - SC Freital |
Mandag 20. maj 2024 |
15:00 |
Bergisch Gladbach - FC Hürth |
15:00 |
Borussia Freialdenhoven - FC Hennef 05 |
15:00 |
Eintracht Rheine - SpVgg Erkenschwick |
15:00 |
Siegburger SV 04 - SpVg Porz 1919 |
15:00 |
SpVgg Vreden - TuS Boevinghausen |
15:00 |
Türkspor Dortmund - DJK Wattenscheid |
15:00 |
Victoria Clarholz - Sportfreunde Siegen |
15:00 |
Westfalia Rhynern - TSG Sprockhövel |
15:15 |
Bonn-Endenich 08 - Bonner SC |
15:15 |
FC Union Schafhausen - Koenigsdorf |
15:15 |
SpVg Frechen 20 - FC Germania Teveren |
15:30 |
SG Finnentrop/Bamenohl - ASC Dortmund |
15:30 |
SV Schermbeck 2020 - Sportfreunde Lotte |
15:30 |
TuS Ennepetal - Preussen Münster II |
15:30 |
VfL Vichttal - Fortuna Köln II |
16:00 |
BW Bornreihe - VfL Oldenburg |
16:00 |
Kickers Emden - SV Ramlingen-Ehlershausen |
16:00 |
Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover |
16:00 |
Rotenburger SV - SSV Vorsfelde |
16:00 |
STK Eilvese - MTV Eintracht Celle |
16:00 |
SW Rehden - Schöningen |
16:00 |
TuS Bersenbrück - FC Germania Egestorf-Langreder |
16:00 |
VfV Hildesheim - SV Atlas Delmenhorst |
Onsdag 22. maj 2024 |
19:30 |
Schwarz-Weiß Essen - FC Buederich |
Fredag 24. maj 2024 |
19:30 |
Heeslinger SC - Meppen II |
19:30 |
KFC Uerdingen - SpVg Schonnebeck |
Lørdag 25. maj 2024 |
14:00 |
VfB Marburg - KSV Baunatal |
15:00 |
Bayern Alzenau - TUS Dietkirchen |
15:00 |
FC 1906 Erlensee - FC Hanau 93 |
15:00 |
FSV Fernwald - SV Steinbach 1920 |
15:00 |
Hünfelder SV - Adler Weidenhausen |
15:00 |
SC Waldgirmes - FC Giessen |
17:00 |
Hanauer SC 1960 - Eintracht Stadtallendorf |
Søndag 26. maj 2024 |
15:00 |
ASC Dortmund - SpVgg Vreden |
15:00 |
DJK Wattenscheid - FC Gievenbeck |
15:00 |
FC Brünninghausen - SG Finnentrop/Bamenohl |
15:00 |
FC Kleve - Adler Union Frintrop |
15:00 |
Preussen Münster II - Westfalia Rhynern |
15:00 |
RW Walldorf - SC Viktoria 06 Griesheim |
15:00 |
SF Hamborn 07 - Ratingen 04/19 |
15:00 |
Sportfreunde Lotte - TuS Ennepetal |
15:00 |
Sportfreunde Siegen - Eintracht Rheine |
15:00 |
SpVgg Erkenschwick - Türkspor Dortmund |
15:00 |
TSG Sprockhövel - Victoria Clarholz |
15:00 |
TuS Boevinghausen - SV Schermbeck 2020 |
15:00 |
TVD Velbert - Schwarz-Weiß Essen |
15:00 |
VfB Homberg - FC Buederich |
15:15 |
Union Nettetal - Sportfreunde Baumberg |
15:30 |
DJK Teutonia St. Tönis - Muelheimer FC 97 |
15:30 |
VfB Hilden - SV Sonsbeck |