18+ | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Tabt
Tips & Spilforslag

Stemmes ud 13/3: City Bois

15,00Betsafe
Spiltip af The Darkhorse den

Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

Chance
8%
Betvalue
3120%
Spilbar ned til odds
12,50
Rigtig/forkert
Læs Betsafe-anmeldelse
Betting tip

Argumenter for spillet:

  • Havde ikke forventet, at Betsafe ville holde fast i dette odds så længe. Odds 15 er markant over resten af markedet som er i 7-10. Men når nu de holder fast kan jeg ikke lade være med at komme med en anbefaling her.
  • City Bois er den ringeste tilbageværende deltager rent musikalsk.
  • Dette er sidste chance for dommerne for at få indflydelse på udfaldet. De to sidste uger afgøres alene af seerstemmerne. Jeg tror dommerne vil smide City Bois ud hvis de får chancen idag. Det vil jo være så ufattelig flovt at sende dem over til en af de største producere i USA.
  • Skulle City Bois ryge i farezonen tror jeg de ryger uanset hvem de står overfor.

Argumenter imod spillet:

  • City Bois har endnu ikke været i farezonen.
  • Baraa har været i farezonen to gange og Jogvan var i farezonen i allerførste live show.
  • Blachmann er et geni til at få det bedste ud af sine grupper.
  • Selvom de er ringest rent musikalsk så er de under forbedring.
  • Dommerne har været fulde af ros overfor City Bois - men personligt tror jeg det er på en billig baggrund og set i forhold til, hvor lidt de havde forventet sig af dem.
  • City Bois klarer sig rigtig godt på Facebook og lader til at have en fast trofast fanskare - hvor langt kan det bære dem?
  • X Factor har i år gjort det gratis at stemme via deres X Factor-app. Noget som umiddelbart appellerer mere til unge end ældre - spørgsmålet er om det har været og stadig vil være City Bois redning.
  • Blachmann kan meget vel have foretaget de to bedste sangvalg til sine grupper. Forstår hverken Lina eller Remee's sangvalg til i aften.
Velkomstbonus
Omsætningskrav
0x
Min. Odds
0.00
Min. Bonus
0 kr
Anmeldelse
Ingen velkomstbonus
Regler og vilkår:  Vi henviser til Betsafe hjemmeside for samtlige gældende vilkår og betingelser for denne bonus.

Fremtidige tips

Ekspert Monza-FC Sudtirol
8 dec 15:00
Betvalue
1105%
1,57Betano
Ekspert Los Angeles Chargers - Philadelphia Eagles
9 dec 02:15 1 kommentar
Betvalue
1105%
1,85LeoVegas
Ekspert Ender sidst
2 may 16:00 18 kommentarer
Betvalue
3116%
1,94Danske Spil
Ekspert Statsminister
10 nov 20:00
Betvalue
5300%
10,00Unibet
Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

Kommentarer

Tilføj kommentar

Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.