18+ | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Tips & Spilforslag

Manchester United - Cardiff: BTTS & Man Utd win

3,40Ladbrokes
Spiltip af RinusMichels den

Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

Chance
31%
Betvalue
2105,4%
Spilbar ned til odds
3,23
Rigtig/forkert
Læs Ladbrokes-anmeldelse
Betting tip

Oddsen har blitt senket en lille smule, men jeg har fortsatt verdi her.

Har ventet med å legge dette spill ut, da jeg bommet på start 11´rne i WH-MC og så må jeg erkende at sist jeg forsøkte dette bet(Utd-Sunderland) så var det ikke et godt tips.

Man Utd har i dag hatt spillere som Mata, Fellaini, Rooney og Persie til trening. Med to sistnevnte har Utd til gode å tape fotballkamper. Moyes vil ikke fortelle i dag om alle fire er med i morgen, men det virker som flere av disse er med. I kan jo følge med på markedet og sjekke start 11´rn ca. 20.00 i morgen, tirsdag. Jeg tror uansett dette spillet er langt bedre enn det spillet jeg foreslo sist.

Det skal Ole Gunnar Solskjær ha kred for. Han står for offensiv positiv fotball, om enn noe naivt i blant. Det var i hvert fall tilfellet i Molde.

De har scoret i tre av fire kamper under OGS og var svært uheldig som ikke fikk scoret et par hjemme mot WH. Cardiff har scoret i ca. halvparten av deres udekamper i PL.

Utd er ikke den maskinen lengere på OT og har sluppet inn mål i syv av 11 hjemmekamper denne sesongen og det er ikke kun toppklubber som har scoret der..

Forrige sesong var Utd suverene, men de slapp likevel inn mange mål og i ca. 2/3 deler av deres hjemmekamper.

Man Utd må klare sig uden deres kaptein Vidic og Carrick. Begge to er viktige spillere, spesielt defensive. Med Rafael og Evra er det heller ikke defensiven de får mest skryt for - mens Moyes neppe kler den sentrale midt på med, to defensive typer som Jones/Fletcher. Det ligger vel litt i kortene at Cleverley igjen får starte, men det er kun min fornemmelse.

Motsatt oppgjør endte 2-2 i Wales.

Sjansen for at begge scorer er utifra stats over 50%. 

Utd er mega favroitt her med odds rundt de 1.25, men jeg kan ikke komme opp på de nærmere 80% på Utd seier i morgen.

Et offensivt innstilt Cardiff som gjester et, fortsatt presset Utd, men nå med større optimisme og med bedringer på skadefronten er spiller for spiller langt bedre enn gjestene - men skulle det vise seg at Rooney, Mata og co ikke er med, så vil jeg ikke stole på at Welbeck og Hernandez dundrer inn mange mål i morgen.

Udeholdet har stort sett alle mann tilgjengelige.

Utd har i tillegg til Vidic og Carrick ude, også Nani skadet - og vi skal nok ikke forvente at Moyes kaster inn Persie fra start, men får han varme benken så er det selvsagt et pluss.

Cardiff har f.eks. scoret ude mot Chelsea, Liverpool og City sist.

Utds form er ikke god alle kamper inkl, men 5-0-2 siste syv i PL er helt OK, men sluppet inn mål i fire av de fem siste hjemme i PL.

Måske lidt kedelig med nøyaktig samme bet som tidl. men jeg har troen og det ville være ergelig hvis jeg ikke gav lyd fra meg fordi jeg ikke ville legge ut samme spill - og så se den gå inn:-)

Fingers X,

RM

Fremtidige tips

Ekspert Monza-FC Sudtirol
8 dec 15:00
Betvalue
1105%
1,57Betano
Ekspert Los Angeles Chargers - Philadelphia Eagles
9 dec 02:15 1 kommentar
Betvalue
1105%
1,85LeoVegas
Ekspert Ender sidst
2 may 16:00 18 kommentarer
Betvalue
3116%
1,94Danske Spil
Ekspert Statsminister
10 nov 20:00
Betvalue
5300%
10,00Unibet
Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

Kommentarer

Tilføj kommentar

Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.