Søndag 19. maj 2024 |
15:00 |
Türkspor Dortmund - DJK Wattenscheid |
Mandag 20. maj 2024 |
12:00 |
STK Eilvese - MTV Eintracht Celle |
15:00 |
Bergisch Gladbach - FC Hürth |
15:00 |
Borussia Freialdenhoven - FC Hennef 05 |
15:00 |
Eintracht Rheine - SpVgg Erkenschwick |
15:00 |
Siegburger SV 04 - SpVg Porz 1919 |
15:00 |
SpVgg Vreden - TuS Boevinghausen |
15:00 |
Victoria Clarholz - Sportfreunde Siegen |
15:00 |
Westfalia Rhynern - TSG Sprockhövel |
15:15 |
FC Union Schafhausen - Koenigsdorf |
15:15 |
SpVg Frechen 20 - FC Germania Teveren |
15:30 |
SG Finnentrop/Bamenohl - ASC Dortmund |
15:30 |
SV Schermbeck 2020 - Sportfreunde Lotte |
15:30 |
TuS Ennepetal - Preussen Münster II |
15:30 |
VfL Vichttal - Fortuna Köln II |
16:00 |
BW Bornreihe - VfL Oldenburg |
16:00 |
Kickers Emden - SV Ramlingen-Ehlershausen |
16:00 |
Lupo-Martini Wolfsburg - Arminia Hannover |
16:00 |
Rotenburger SV - SSV Vorsfelde |
16:00 |
TuS Bersenbrück - FC Germania Egestorf-Langreder |
16:00 |
VfV Hildesheim - SV Atlas Delmenhorst |
Onsdag 22. maj 2024 |
19:00 |
TSV Korbach - SV Auersmacher |
19:30 |
Schwarz-Weiß Essen - FC Buederich |
Torsdag 23. maj 2024 |
19:00 |
Kaiserslautern II - FC Bitburg |
19:30 |
Preussen Münster II - Westfalia Rhynern |
Fredag 24. maj 2024 |
19:30 |
Heeslinger SC - Meppen II |
19:30 |
KFC Uerdingen - SpVg Schonnebeck |
19:30 |
SW Rehden - Schöningen |
Lørdag 25. maj 2024 |
14:00 |
VfB Marburg - KSV Baunatal |
15:00 |
Bayern Alzenau - TUS Dietkirchen |
15:00 |
FC 1906 Erlensee - FC Hanau 93 |
15:00 |
FSV Fernwald - SV Steinbach 1920 |
15:00 |
Hünfelder SV - Adler Weidenhausen |
15:00 |
SC Waldgirmes - FC Giessen |
17:00 |
Hanauer SC 1960 - Eintracht Stadtallendorf |
Søndag 26. maj 2024 |
15:00 |
ASC Dortmund - SpVgg Vreden |
15:00 |
DJK Wattenscheid - FC Gievenbeck |
15:00 |
FC Brünninghausen - SG Finnentrop/Bamenohl |
15:00 |
FC Kleve - Adler Union Frintrop |
15:00 |
RW Walldorf - SC Viktoria 06 Griesheim |
15:00 |
SF Hamborn 07 - Ratingen 04/19 |
15:00 |
Sportfreunde Lotte - TuS Ennepetal |
15:00 |
Sportfreunde Siegen - Eintracht Rheine |
15:00 |
SpVgg Erkenschwick - Türkspor Dortmund |
15:00 |
TSG Sprockhövel - Victoria Clarholz |
15:00 |
TuS Boevinghausen - SV Schermbeck 2020 |
15:00 |
TVD Velbert - Schwarz-Weiß Essen |
15:00 |
VfB Homberg - FC Buederich |
15:30 |
DJK Teutonia St. Tönis - Muelheimer FC 97 |
15:30 |
VfB Hilden - SV Sonsbeck |
16:00 |
Union Nettetal - Sportfreunde Baumberg |
Tirsdag 28. maj 2024 |
19:30 |
SpVgg Quierschied - Pfeddersheim |
Onsdag 29. maj 2024 |
18:30 |
Rot-Weiss Koblenz - SV Morlautern |
Fredag 31. maj 2024 |
19:30 |
TSG Neustrelitz - FC Anker Wismar |
Lørdag 1. juni 2024 |
13:00 |
SV Sonsbeck - Union Nettetal |
13:00 |
Tasmania Berlin - SV Sparta Lichtenberg |
14:00 |
Tennis Borussia - RSV Eintracht |
15:00 |
Adler Weidenhausen - Bayern Alzenau |
15:00 |
Eintracht Stadtallendorf - FC 1906 Erlensee |
15:00 |
FC Giessen - Hanauer SC 1960 |
15:00 |
FC Hanau 93 - FSV Fernwald |
15:00 |
KSV Baunatal - Hünfelder SV |
15:00 |
SC Viktoria 06 Griesheim - SC Waldgirmes |
15:00 |
SV Steinbach 1920 - FC 1931 Eddersheim |
15:00 |
Turk Gucu Friedberg - VfB Marburg |
15:00 |
TUS Dietkirchen - RW Walldorf |
15:30 |
BSV Holzhausen - Sonnenhof Großaspach |
15:30 |
FC 08 Villingen - 1. CfR Pforzheim |
15:30 |
FC Normannia Gmünd - Nöttingen |
15:30 |
FV Ravensburg - FSV 08 Bissingen |
15:30 |
Göppinger SV - FSV Hollenbach |
15:30 |
Offenburger FV - FC Denzlingen |
15:30 |
Reutlingen - ATSV Mutschelbach |
15:30 |
TSG Backnang - SV Oberachern |
15:30 |
TSV Essingen - VfR Mannheim |
16:00 |
Sportfreunde Baumberg - VfB Homberg |
Søndag 2. juni 2024 |
12:00 |
TuS Makkabi Berlin - Optik Rathenow |
14:00 |
Alemannia Waldalgesheim - TuS Mechtersheim |
14:00 |
Bischofswerdaer FV - Union Sandersdorf |
14:00 |
BSV Eintracht Mahlsdorf - FSV Union Fürstenwalde |
14:00 |
Eintracht Trier - FV Diefflen |
14:00 |
FC Cosmos Koblenz - VfR Baumholder |
14:00 |
FC Einheit Wernigerode - Magdeburg II |
14:00 |
FC Grimma - Motor Marienberg |
14:00 |
FV Dudenhofen - Pirmasens |
14:00 |
FV Engers - SV Gonsenheim |
14:00 |
Germania Halberstadt - VfL Halle 96 |
14:00 |
Hertha Zehlendorf - SG Dynamo Schwerin |
14:00 |
Ludwigsfelder FC - Budissa Bautzen |
14:00 |
Plauen - Einheit Rudolstadt |
14:00 |
SC Freital - VfB Auerbach |
14:00 |
Staaken - Lichtenberg 47 |
14:00 |
VfB Krieschow - SV 09 Arnstadt |
14:00 |
Wormatia Worms - Arminia Ludwigshafen |
15:00 |
FC Buederich - KFC Uerdingen |
15:00 |
Muelheimer FC 97 - TVD Velbert |
15:00 |
Ratingen 04/19 - DJK Teutonia St. Tönis |
15:00 |
Schwarz-Weiß Essen - FC Kleve |
15:00 |
SpVg Schonnebeck - SF Hamborn 07 |
15:00 |
TSV Meerbusch - VfB Hilden |