Lørdag 25. maj 2024 |
01:00 |
Serra - Ipatinga |
20:30 |
Audax Rio EC - AA Portuguesa |
21:00 |
Altos - Fluminense PI |
21:00 |
Anapolis FC - Ipora |
21:00 |
Atletico Cearense - Treze |
21:00 |
CA Patrocinense - Costa Rica EC |
21:00 |
Inter de Limeira - Santo Andre |
21:00 |
Itabuna - Nova Iguacu |
21:00 |
Juazeirense - Agremiacao Sportiva Arapiraquense |
21:00 |
Petrolina SFC - Retro FC |
22:00 |
Clube Sociedade Esportiva - EC Jacuipense |
22:00 |
Humaita SC - Sao Raimundo RR |
22:00 |
Princesa do Solimoes - Porto Velho EC |
23:00 |
Agua Santa - Sao Jose dos Campos |
23:00 |
Mixto - Real Brasilia |
Søndag 26. maj 2024 |
20:30 |
Brasiliense - Uniao Rondonopolis |
20:30 |
Maracana EC - Iguatu |
21:00 |
AO Itabaiana - Sergipe |
21:00 |
Barra FC - Hercilio Luz |
21:00 |
Cameta - Maranhao |
21:00 |
Capital TO - CRAC |
21:00 |
River EC - Tocantinopolis |
21:00 |
Sousa - America RN |
21:30 |
Manaus FC - Manauara |
22:00 |
ACD Potiguar - Santa Cruz de Natal |
22:00 |
Concordia Atletico - FC Cascavel |
23:00 |
Moto Club MA - Aguia de Maraba |
Mandag 27. maj 2024 |
00:30 |
Maringa FC - Pouso Alegre |
Tirsdag 28. maj 2024 |
01:15 |
Trem DC - Rio Branco |
Onsdag 29. maj 2024 |
00:30 |
Democrata SL - Real Noroeste |
Lørdag 1. juni 2024 |
20:00 |
EC Jacuipense - AO Itabaiana |
20:00 |
Ipora - Mixto |
20:00 |
Santa Cruz de Natal - Maracana EC |
20:30 |
Avenida - Barra FC |
21:00 |
Capital TO - Brasiliense |
21:00 |
Iguatu - ACD Potiguar |
21:00 |
Inter de Limeira - CA Patrocinense |
21:00 |
Manauara - Humaita SC |
21:00 |
Petrolina SFC - Juazeirense |
21:00 |
River EC - Cameta |
21:00 |
Treze - America RN |
22:00 |
Agremiacao Sportiva Arapiraquense - Retro FC |
22:00 |
Aguia de Maraba - Altos |
22:00 |
Ipatinga - Nova Iguacu |
22:00 |
Princesa do Solimoes - Trem DC |
22:30 |
Hercilio Luz - Brasil de Pelotas |
22:30 |
Sao Raimundo RR - Manaus FC |
23:00 |
Cianorte - Concordia Atletico |
23:00 |
Sao Jose dos Campos - Maringa FC |
Søndag 2. juni 2024 |
00:00 |
Rio Branco - Porto Velho EC |
00:00 |
Uniao Rondonopolis - CRAC |
20:00 |
Real Brasilia - Anapolis FC |
20:30 |
Real Noroeste - Audax Rio EC |
21:00 |
FC Cascavel - Novo Hamburgo |
21:00 |
Fluminense PI - Moto Club MA |
21:00 |
Itabuna - Serra |
21:00 |
Maranhao - Tocantinopolis |
21:00 |
Pouso Alegre - Agua Santa |
21:00 |
Sergipe - Clube Sociedade Esportiva |
21:00 |
Sousa - Atletico Cearense |
22:00 |
Costa Rica EC - Santo Andre |
Onsdag 5. juni 2024 |
01:00 |
AA Portuguesa - Democrata SL |