18+ | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

ATT: Jens (fransk fodbold spørgsmål)

Hej Jens

Jeg sidder lige og tjekker de næste dages fodboldprogram ud og ser, at Monaco giver odds 3.23 (Pinnacle) og 3.10 (Bet365).

Jeg ved godt at Monaco ikke har fået den start mange havde troet før sæsonen, men det kommer dog ikke som den helt store overraskelse for mig. Jeg har været så 'heldig' at undgå deres kampe indtil videre. Jeg skal dog indrømme, at det her odds frister mig meget, da jeg synes det er for højt uanset hvem de møder.

MEDMINDRE: de naturligvis mangler flere nøglespillere.

Jeg kan se at Guingamp er et yderst solidt hjemmehold men hvis det skal være den eneste grund til at give over odds 3 på Monaco, så takker jeg altså tak til dette.

Kan du komme med noget info omkring trupperne?

På forhånd tak!
Denne tråd er relateret til Guingamp - Monaco

4 Kommentar

Tilføj kommentar