Tabt
Spiltip af BankShot
den
7 kommentarer
231 visninger
0
Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Fenerbahce udviser ingen motivation
- Chance (1-X-2) inklusiv handicap
- 56-0-44%
- Betvalue
- 2105,3%
- Spilbar ned til odds
- 1,79
- Rigtig/forkert
Betting tip
- Efter Barcelona nederlaget onsdag aften udtaler Fenerbahce træner*
- Fenerbahce har store problemer og det føles som om at der skal en trænerfyring til før at der sker noget drastisk præstationsmæssigt
- Lyon spiller glimrende for tiden og vinder 9/10 af deres hjemmekampe i denne sæson**
- Fenerbahce vil desuden mangle deres bedste offensive kort, Nando De Colo
- Fenerbahce har kæmpe potentiale og kunne eksplodere lige pludselig
- Fenerbahce har et betydeligt bedre hold på papiret, selv uden Nando De colo
- Fenerbahce viste lidt karakter i den hjemmelige liga i weekenden, da vandt en svær udekamp i Tofas.
Oddsmarked
Bet365: 1,87
*Zeljko Obradovic: "At the moment it is a team totally without character. Totally. I don’t see that the players have any motivation. This is our main problem."
** Træner Zvezdan Mitrovic udtaler at de spillede deres bedste offensive kamp i sæsonen i tirsdags, men tabte blot til et af Europas bedste hold (Efes). Fenerbahce er ikke i den kategori i øjeblikket.
Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.
Tilføj kommentar