Spiltip af filihankatten
den
17 visninger
1
Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Radivojevic
itf kvinder - Italien - grus
- Chance (1-2)
- 57-43%
- Betvalue
- 2109,7%
- Spilbar ned til odds
- 2,33
- Rigtig/forkert
- 2-0
Betting tip
- Gode kampe fra serberen i FO kval og god 1 runde her, gør hende yderst aktuel igen.
- Sharma har snart vundet mange kampe i år. Mange af dem har også været tætte opgør mod dårligere spillere end Lola.
- De kan lidt det samme hvor australieren er lidt mere udviklet. Er der en der kommer op med break, er det ikke sikkert den anden ser skyggen af dem igen.
- Sharma har strikket et fint år sammen, og er kendt fra en højere hylde.
- Synes ikke rigtig Lola’s form var til noget spændende før nu.
- Sharma kan være et monster.
Oddsmarked
Betfair 2,55 - Vbet 2,33 - Nordicbet og Kambi 2,30 - Bet365 2,25. Kan se at mit nuværende CV kun sender 2 i værdi, men kan ikke rigtig give flere procenter til Lola.
I denne dyst kan jeg godt lide at det er 2 så servstærke spillere der skal op imod hinanden. Kan egentlig også bedst lide Lola på grus, men med den sætning mener jeg ikke Sharma er dårlig. Det kan blive tæt og det kan knække den rigtige vej.
God kamp.
Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.
Tilføj kommentar