18+ | Spil med omtanke | Stopspillet.dk | ROFUS.nu
Annonce

League of Legends kampprogram og kalender

Opdateret
Frank PilantraEkspert Frank Pilantra
Oddsnørd og tidligere arbejdet i spillebranchen. Følger industrinyheder og udviklingen på det danske spillemarked tæt.
Vis mere
Vis mindre

LPL Spring 2024 - Group Stage kampe

Dato/tid Resultater TV / By
22/01 10:00 Bilibili Gaming

2-1

Top Esports
22/01 12:00 Royal Never Give Up

2-1

Edward Gaming
23/01 10:00 OMG

2-0

Team World Elite
23/01 12:00 Anyone's Legend

2-0

FunPlus Phoenix
24/01 10:00 Fnatic Academy

2-0

LGD Gaming
24/01 12:00 Ultra Prime

0-2

Invictus Gaming
25/01 10:00 Weibo Gaming

2-0

Rare Atom
25/01 12:00 Snakes

1-2

ThunderTalk Gaming
26/01 08:00 Anyone's Legend

0-2

Team World Elite
26/01 10:00 OMG

0-2

FunPlus Phoenix
26/01 12:00 Bilibili Gaming

2-0

Royal Never Give Up
27/01 08:00 Invictus Gaming

0-2

Fnatic Academy
27/01 10:00 LGD Gaming

2-1

Ultra Prime
27/01 12:00 Top Esports

2-0

Edward Gaming
28/01 08:00 ThunderTalk Gaming

0-2

Weibo Gaming
28/01 10:00 Rare Atom

0-2

JD Gaming
28/01 12:00 OMG

0-2

Snakes
29/01 10:00 FunPlus Phoenix

1-2

Team World Elite
29/01 12:00 Bilibili Gaming

2-0

Anyone's Legend
30/01 10:00 Royal Never Give Up

2-0

Ultra Prime
30/01 12:00 LGD Gaming

2-0

Edward Gaming
31/01 10:00 Rare Atom

0-2

Invictus Gaming
31/01 12:00 Fnatic Academy

0-2

JD Gaming
01/02 10:00 ThunderTalk Gaming

0-2

OMG
01/02 12:00 Snakes

2-1

Weibo Gaming
02/02 08:00 Fnatic Academy

2-1

Team World Elite
02/02 10:00 Ultra Prime

2-1

FunPlus Phoenix
02/02 12:00 Anyone's Legend

2-1

LGD Gaming
03/02 08:00 Top Esports

2-0

Rare Atom
03/02 10:00 Invictus Gaming

2-1

ThunderTalk Gaming
03/02 12:00 Bilibili Gaming

2-0

Edward Gaming
03/02 12:00 Bilibili Gaming-Invictus Gaming
04/02 08:00 OMG

0-2

Fnatic Academy
04/02 10:00 JD Gaming

2-1

Snakes
04/02 12:00 Royal Never Give Up

0-2

Weibo Gaming
05/02 10:00 Team World Elite

2-1

LGD Gaming
05/02 12:00 Ultra Prime

1-2

Anyone's Legend
06/02 10:00 Edward Gaming

1-2

FunPlus Phoenix
06/02 12:00 Snakes

0-2

Bilibili Gaming
07/02 10:00 Invictus Gaming

2-1

Royal Never Give Up
07/02 12:00 Weibo Gaming

0-2

Top Esports
18/02 08:00 Fnatic Academy

2-1

Ultra Prime
18/02 10:00 Anyone's Legend

2-1

OMG
18/02 12:00 ThunderTalk Gaming

1-2

Rare Atom
19/02 10:00 JD Gaming

2-1

LGD Gaming
19/02 12:00 Edward Gaming

0-2

Team World Elite
20/02 10:00 FunPlus Phoenix

2-1

Snakes
20/02 12:00 Invictus Gaming

2-0

Bilibili Gaming
21/02 10:00 Ultra Prime

0-2

Weibo Gaming
21/02 12:00 Royal Never Give Up

0-2

Top Esports
22/02 08:00 ThunderTalk Gaming

0-2

Anyone's Legend
22/02 10:00 Rare Atom

0-2

OMG
22/02 12:00 Edward Gaming

0-2

Fnatic Academy
23/02 08:00 FunPlus Phoenix

2-1

LGD Gaming
23/02 10:00 Invictus Gaming

1-2

Team World Elite
23/02 12:00 Snakes

0-2

Top Esports
24/02 08:00 ThunderTalk Gaming

2-1

Ultra Prime
24/02 10:00 Royal Never Give Up

1-2

Rare Atom
24/02 12:00 JD Gaming

1-2

Bilibili Gaming
25/02 08:00 Edward Gaming

2-0

Anyone's Legend
25/02 10:00 Weibo Gaming

1-2

OMG
25/02 12:00 Fnatic Academy

2-1

Snakes
26/02 10:00 Top Esports

1-2

FunPlus Phoenix
26/02 12:00 Invictus Gaming

2-1

LGD Gaming
27/02 10:00 Bilibili Gaming

2-0

ThunderTalk Gaming
27/02 12:00 JD Gaming

2-1

Team World Elite
28/02 10:00 Ultra Prime

2-0

Rare Atom
28/02 12:00 Snakes

2-0

Royal Never Give Up
29/02 08:00 FunPlus Phoenix

2-0

Fnatic Academy
29/02 10:00 Edward Gaming

1-2

OMG
29/02 12:00 Weibo Gaming

1-2

Anyone's Legend
01/03 08:00 LGD Gaming

0-2

Bilibili Gaming
01/03 10:00 Top Esports

2-1

Invictus Gaming
01/03 12:00 JD Gaming

2-0

ThunderTalk Gaming
02/03 08:00 Team World Elite

2-0

Royal Never Give Up
02/03 10:00 Snakes

2-1

Ultra Prime
02/03 12:00 Edward Gaming

2-0

Rare Atom
03/03 08:00 Weibo Gaming

0-2

FunPlus Phoenix
03/03 10:00 Anyone's Legend

2-1

Fnatic Academy
03/03 12:00 OMG

1-2

JD Gaming
04/03 10:00 LGD Gaming

0-2

Top Esports
04/03 12:00 Team World Elite

0-2

Bilibili Gaming
05/03 10:00 Edward Gaming

1-2

Invictus Gaming
05/03 12:00 Royal Never Give Up

0-2

ThunderTalk Gaming
07/03 08:00 Anyone's Legend

1-2

Rare Atom
07/03 10:00 JD Gaming

2-0

Ultra Prime
07/03 12:00 Weibo Gaming

2-0

Fnatic Academy
08/03 08:00 LGD Gaming

2-1

Snakes
08/03 10:00 FunPlus Phoenix

0-2

Bilibili Gaming
08/03 12:00 Top Esports

2-0

OMG
09/03 08:00 Anyone's Legend

0-2

Invictus Gaming
09/03 10:00 ThunderTalk Gaming

2-0

Edward Gaming
09/03 12:00 JD Gaming

2-0

Royal Never Give Up
10/03 08:00 Bilibili Gaming

2-0

Rare Atom
10/03 10:00 Ultra Prime

0-2

Top Esports
10/03 12:00 Team World Elite

2-0

Weibo Gaming
11/03 10:00 OMG

2-0

LGD Gaming
11/03 12:00 FunPlus Phoenix

2-0

JD Gaming
12/03 10:00 Fnatic Academy

2-0

ThunderTalk Gaming
12/03 12:00 Invictus Gaming

1-2

Snakes
13/03 10:00 Royal Never Give Up

2-1

Anyone's Legend
13/03 12:00 Weibo Gaming

2-1

Edward Gaming
14/03 08:00 Bilibili Gaming

2-0

Ultra Prime
14/03 10:00 Rare Atom

2-1

Team World Elite
14/03 12:00 Top Esports

1-2

JD Gaming
15/03 08:00 LGD Gaming

0-2

ThunderTalk Gaming
15/03 10:00 Royal Never Give Up

2-0

OMG
15/03 12:00 FunPlus Phoenix

2-0

Invictus Gaming
16/03 08:00 Anyone's Legend

1-2

JD Gaming
16/03 10:00 Snakes

2-0

Edward Gaming
16/03 12:00 Bilibili Gaming

2-0

Weibo Gaming
17/03 08:00 Ultra Prime

0-2

OMG
17/03 10:00 Rare Atom

1-2

FunPlus Phoenix
17/03 12:00 Team World Elite

0-2

Top Esports
18/03 10:00 Invictus Gaming

0-2

JD Gaming
18/03 12:00 Fnatic Academy

2-0

Royal Never Give Up
19/03 10:00 LGD Gaming

2-1

Weibo Gaming
19/03 12:00 Team World Elite

0-2

ThunderTalk Gaming
20/03 10:00 Snakes

2-0

Anyone's Legend
20/03 12:00 OMG

1-2

Bilibili Gaming
21/03 10:00 Ultra Prime

1-2

Edward Gaming
21/03 12:00 Rare Atom

0-2

Fnatic Academy
22/03 08:00 FunPlus Phoenix

0-2

Royal Never Give Up
22/03 10:00 ThunderTalk Gaming

0-2

Top Esports
22/03 12:00 JD Gaming

0-2

Weibo Gaming
23/03 08:00 OMG

2-0

Invictus Gaming
23/03 10:00 Team World Elite

0-2

Snakes
23/03 12:00 Fnatic Academy

0-2

Bilibili Gaming
24/03 08:00 Rare Atom

0-2

LGD Gaming
24/03 10:00 Top Esports

2-1

Anyone's Legend
24/03 12:00 Edward Gaming

0-2

JD Gaming
25/03 10:00 Team World Elite

2-0

Ultra Prime
25/03 12:00 ThunderTalk Gaming

1-2

FunPlus Phoenix
26/03 10:00 Weibo Gaming

2-0

Invictus Gaming
26/03 12:00 LGD Gaming

2-0

Royal Never Give Up
27/03 10:00 Rare Atom

1-2

Snakes
27/03 12:00 Top Esports

2-0

Fnatic Academy

LEC Winter 2024 - Regular Season kampe

LCK Spring 2024 - Group Stage kampe

Dato/tid Resultater TV / By
17/01 09:00 DragonX

0-2

Team Dynamics
17/01 11:30 Gen.G

2-1

SK Telecom T1
18/01 09:00 Brion Blade

0-2

DAMWON Gaming
18/01 11:30 KT Rolster

2-0

FearX
19/01 09:00 Hanwha Life Esports

2-0

DragonX
19/01 11:30 SK Telecom T1

2-0

Freecs
20/01 07:00 Brion Blade

0-2

FearX
20/01 09:30 Team Dynamics

0-2

Gen.G
21/01 07:00 Freecs

0-2

Hanwha Life Esports
21/01 09:30 DAMWON Gaming

1-2

KT Rolster
24/01 09:00 FearX

0-2

Hanwha Life Esports
24/01 11:30 Freecs

2-1

KT Rolster
25/01 09:00 DAMWON Gaming

2-0

Team Dynamics
25/01 11:30 Brion Blade

0-2

Gen.G
26/01 09:00 KT Rolster

1-2

SK Telecom T1
26/01 11:30 DragonX

1-2

FearX
27/01 07:00 Gen.G

2-1

DAMWON Gaming
27/01 09:30 Team Dynamics

0-2

Freecs
28/01 07:00 DragonX

2-1

Brion Blade
28/01 09:30 Hanwha Life Esports

0-2

SK Telecom T1
31/01 09:00 Freecs

2-0

DAMWON Gaming
31/01 11:30 KT Rolster

2-0

Brion Blade
01/02 09:00 SK Telecom T1

2-0

DragonX
01/02 11:30 FearX

2-1

Team Dynamics
02/02 09:00 Gen.G

2-0

Freecs
02/02 11:30 DAMWON Gaming

0-2

Hanwha Life Esports
03/02 07:00 DragonX

1-2

KT Rolster
03/02 09:30 Brion Blade

0-2

SK Telecom T1
04/02 07:00 Team Dynamics

1-2

Hanwha Life Esports
04/02 09:30 FearX

0-2

Gen.G
14/02 09:00 KT Rolster

2-0

Gen.G
14/02 11:30 DragonX

0-2

Freecs
15/02 09:00 SK Telecom T1

2-0

DAMWON Gaming
15/02 11:30 Hanwha Life Esports

2-0

Brion Blade
16/02 09:00 Team Dynamics

0-2

KT Rolster
16/02 11:30 Freecs

2-1

FearX
17/02 07:00 Gen.G

2-0

Hanwha Life Esports
17/02 09:30 DAMWON Gaming

2-0

DragonX
18/02 07:00 FearX

0-2

SK Telecom T1
18/02 09:30 Team Dynamics

2-0

Brion Blade
21/02 09:00 SK Telecom T1

2-1

Team Dynamics
21/02 11:30 Hanwha Life Esports

2-0

KT Rolster
22/02 09:00 DAMWON Gaming

2-0

FearX
22/02 11:30 Gen.G

2-0

DragonX
23/02 09:00 Freecs

1-2

Brion Blade
23/02 11:30 Hanwha Life Esports

2-0

Team Dynamics
24/02 07:00 SK Telecom T1

2-0

KT Rolster
24/02 09:30 Gen.G

2-0

FearX
25/02 07:00 DragonX

1-2

DAMWON Gaming
26/02 11:30 Brion Blade

2-1

Freecs
28/02 09:00 Freecs

0-2

Gen.G
28/02 11:30 SK Telecom T1

2-0

FearX
29/02 09:00 DAMWON Gaming

2-0

Brion Blade
29/02 15:30 Team Dynamics

1-2

DragonX
01/03 13:00 Hanwha Life Esports

2-1

FearX
01/03 15:30 Gen.G

2-0

KT Rolster
02/03 11:00 Freecs

2-1

Team Dynamics
02/03 13:30 SK Telecom T1

2-0

Brion Blade
03/03 11:00 KT Rolster

1-2

DAMWON Gaming
03/03 13:30 DragonX

0-2

Hanwha Life Esports
06/03 09:00 Brion Blade

2-1

DragonX
06/03 11:30 Hanwha Life Esports

0-2

Gen.G
07/03 09:00 Freecs

0-2

SK Telecom T1
07/03 11:30 FearX

0-2

KT Rolster
08/03 09:00 Brion Blade

0-2

Hanwha Life Esports
08/03 11:30 Team Dynamics

0-2

DAMWON Gaming
09/03 09:00 SK Telecom T1

0-2

Gen.G
09/03 11:30 Freecs

0-2

DragonX
10/03 09:00 KT Rolster

2-1

Team Dynamics
10/03 11:30 FearX

1-2

DAMWON Gaming
13/03 09:00 Hanwha Life Esports

2-1

Freecs
13/03 11:30 DAMWON Gaming

0-2

SK Telecom T1
14/03 09:00 FearX

2-0

DragonX
14/03 11:30 Brion Blade

0-2

KT Rolster
15/03 09:00 Gen.G

2-0

Team Dynamics
15/03 11:30 SK Telecom T1

1-2

Hanwha Life Esports
16/03 07:00 FearX

2-1

Freecs
16/03 09:30 KT Rolster

2-1

DragonX
17/03 07:00 Brion Blade

1-2

Team Dynamics
17/03 09:30 DAMWON Gaming

1-2

Gen.G
20/03 09:00 DragonX

0-2

Gen.G
20/03 11:30 Team Dynamics

0-2

SK Telecom T1
21/03 09:00 KT Rolster

1-2

Hanwha Life Esports
21/03 11:30 DAMWON Gaming

0-2

Freecs
22/03 09:00 Gen.G

2-0

Brion Blade
22/03 11:30 Team Dynamics

2-1

FearX
23/03 07:00 Hanwha Life Esports

2-0

DAMWON Gaming
23/03 09:30 DragonX

0-2

SK Telecom T1
24/03 07:00 FearX

2-0

Brion Blade
24/03 09:30 KT Rolster

2-0

Freecs

LCS Spring 2024 - Group Stage kampe

Dato/tid Resultater TV / By
20/01 21:00 Team Liquid

0-1

100 Thieves
20/01 22:00 NRG Esports

0-1

Cloud9
20/01 23:00 FlyQuest eSports

1-0

Shopify Rebellion
21/01 00:00 Immortals

0-1

Team Dignitas
21/01 21:00 Team Liquid

1-0

Shopify Rebellion
21/01 22:00 Cloud9

1-0

100 Thieves
21/01 23:00 Immortals

0-1

FlyQuest eSports
22/01 00:00 NRG Esports

1-0

Team Dignitas
27/01 21:00 Team Dignitas

0-1

Cloud9
27/01 22:00 NRG Esports

1-0

100 Thieves
27/01 23:00 Team Liquid

0-1

FlyQuest eSports
28/01 00:00 Immortals

1-0

Shopify Rebellion
28/01 21:00 Team Dignitas

0-1

100 Thieves
28/01 22:00 Cloud9

0-1

Shopify Rebellion
28/01 23:00 NRG Esports

1-0

FlyQuest eSports
29/01 00:00 Team Liquid

1-0

Immortals
02/02 22:00 Immortals

1-0

Cloud9
02/02 23:00 Team Liquid

0-1

NRG Esports
03/02 00:00 Team Dignitas

1-0

Shopify Rebellion
03/02 01:00 FlyQuest eSports

1-0

100 Thieves
03/02 22:00 Team Liquid

1-0

Team Dignitas
03/02 23:00 FlyQuest eSports

1-0

Cloud9
04/02 00:00 Immortals

0-1

100 Thieves
04/02 01:00 NRG Esports

0-1

Shopify Rebellion
04/02 22:00 FlyQuest eSports

1-0

Team Dignitas
04/02 23:00 Team Liquid

1-0

Cloud9
05/02 00:00 100 Thieves

1-0

Shopify Rebellion
05/02 01:00 NRG Esports

0-1

Immortals
10/02 22:00 NRG Esports

0-1

Cloud9
10/02 23:00 Immortals

0-1

Team Dignitas
11/02 00:00 Team Liquid

0-1

100 Thieves
11/02 01:00 FlyQuest eSports

0-1

Shopify Rebellion
11/02 22:00 Cloud9

0-1

100 Thieves
11/02 23:00 NRG Esports

0-1

Team Dignitas
12/02 00:00 Team Liquid

1-0

Shopify Rebellion
12/02 01:00 Immortals

0-1

FlyQuest eSports
02/03 23:00 FlyQuest eSports

0-1

Cloud9
03/03 00:00 Team Liquid

0-1

NRG Esports
03/03 01:00 Immortals

0-1

Shopify Rebellion
03/03 01:00 Team Dignitas

0-1

100 Thieves
03/03 22:00 NRG Esports

1-0

Immortals
03/03 23:00 FlyQuest eSports

1-0

100 Thieves
04/03 00:00 Team Dignitas

1-0

Shopify Rebellion
04/03 01:00 Team Liquid

0-1

Cloud9
08/03 22:00 Team Dignitas

0-1

Cloud9
08/03 23:00 Team Liquid

1-0

FlyQuest eSports
09/03 00:00 Immortals

0-1

100 Thieves
09/03 01:00 NRG Esports

0-1

Shopify Rebellion
09/03 22:00 Immortals

1-0

Cloud9
09/03 23:00 NRG Esports

0-1

FlyQuest eSports
10/03 00:00 Team Liquid

0-1

Team Dignitas
10/03 01:00 100 Thieves

1-0

Shopify Rebellion
10/03 21:00 Team Liquid

1-0

Immortals
10/03 22:00 NRG Esports

0-1

100 Thieves
10/03 23:00 Cloud9

1-0

Shopify Rebellion
11/03 00:00 FlyQuest eSports

1-0

Team Dignitas
11/03 01:00 Team Dignitas

1-0

NRG Esports

Mid-Season Invitational 2024 - Play-In kampe

LEC Winter 2024 - Playoff kampe

LEC Spring 2024 - Group Stage kampe

LCS Spring 2024 - Playoff kampe

LCK Spring 2024 - Playoff kampe

LEC Spring 2024 - Playoff kampe

Dato/tid Resultater TV / By
30/03 17:00 Vitality

2-1

SK Gaming
30/03 20:00 Fnatic

2-0

GIANTX
31/03 17:00 Team Heretics

0-2

Team BDS
31/03 20:00 G2

2-0

MAD Lions
01/04 17:00 Vitality

1-2

Team BDS
01/04 20:00 Fnatic

0-2

G2
02/04 17:00 SK Gaming

1-2

Team Heretics
02/04 20:00 GIANTX

1-2

MAD Lions
06/04 17:00 Fnatic

2-1

Team Heretics
06/04 19:00 Vitality

2-0

MAD Lions
07/04 17:00 G2

3-1

Team BDS
08/04 17:00 Fnatic

3-1

Vitality
13/04 17:00 Team BDS

2-3

Fnatic
14/04 17:00 G2

3-1

Fnatic

LPL Spring 2024 - Playoff kampe

LPL Summer 2024 - Group Stage kampe

Dato/tid Resultater TV / By
01/06 11:15 Ultra Prime

2-1

Invictus Gaming
01/06 13:00 Weibo Gaming

1-2

Fnatic Academy
02/06 11:00 Team World Elite

2-0

Royal Never Give Up
02/06 13:10 Rare Atom

0-2

Top Esports
03/06 11:00 OMG

0-2

Snakes
03/06 13:00 Weibo Gaming

2-1

Invictus Gaming
04/06 11:00 Anyone's Legend

2-0

Ultra Prime
04/06 13:00 ThunderTalk Gaming

1-2

FunPlus Phoenix
05/06 11:00 LGD Gaming

0-2

Team World Elite
05/06 13:00 Edward Gaming

0-2

JD Gaming
06/06 11:00 Rare Atom

2-1

OMG
06/06 13:00 Royal Never Give Up

0-2

Bilibili Gaming
07/06 11:00 JD Gaming

2-0

ThunderTalk Gaming
07/06 13:00 Snakes

0-2

Top Esports
08/06 11:00 Fnatic Academy

0-2

Anyone's Legend
08/06 13:00 Ultra Prime

2-1

Weibo Gaming
10/06 11:00 FunPlus Phoenix

0-2

Edward Gaming
10/06 13:00 Bilibili Gaming

2-0

LGD Gaming
11/06 11:00 Invictus Gaming

0-2

Anyone's Legend
11/06 13:00 Fnatic Academy

2-0

Ultra Prime
12/06 11:00 Snakes

1-2

Rare Atom
12/06 13:00 Top Esports

2-0

OMG
13/06 11:00 Anyone's Legend

0-2

Weibo Gaming
13/06 13:00 Team World Elite

1-2

Bilibili Gaming
14/06 11:00 Royal Never Give Up

1-2

LGD Gaming
14/06 11:00 Royal Never Give Up-Snakes
14/06 13:00 Invictus Gaming

2-1

Fnatic Academy
15/06 11:00 Edward Gaming-ThunderTalk Gaming
15/06 13:00 FunPlus Phoenix-JD Gaming
16/06 11:00 Rare Atom-Snakes
16/06 13:00 OMG-Top Esports
17/06 11:00 Weibo Gaming-Ultra Prime
17/06 13:00 Anyone's Legend-Fnatic Academy
18/06 11:00 LGD Gaming-Royal Never Give Up
18/06 13:00 Bilibili Gaming-Team World Elite
19/06 11:00 Fnatic Academy-Invictus Gaming
19/06 13:00 ThunderTalk Gaming-JD Gaming
20/06 11:00 Edward Gaming-FunPlus Phoenix
20/06 13:00 OMG-Rare Atom
21/06 11:00 Ultra Prime-Anyone's Legend
21/06 13:00 Fnatic Academy-Weibo Gaming
22/06 11:00 Team World Elite-LGD Gaming
22/06 13:00 Bilibili Gaming-Royal Never Give Up
23/06 11:00 Anyone's Legend-Invictus Gaming
23/06 13:00 Top Esports-Snakes
24/06 11:00 ThunderTalk Gaming-Edward Gaming
24/06 13:00 JD Gaming-FunPlus Phoenix
25/06 11:00 Invictus Gaming-Ultra Prime
25/06 13:00 Weibo Gaming-Anyone's Legend
26/06 11:00 Top Esports-Rare Atom
26/06 13:00 Snakes-OMG
27/06 11:00 Royal Never Give Up-Team World Elite
27/06 13:00 LGD Gaming-Bilibili Gaming
28/06 11:00 FunPlus Phoenix-ThunderTalk Gaming
28/06 13:00 JD Gaming-Edward Gaming
29/06 11:00 Ultra Prime-Fnatic Academy
29/06 13:00 Invictus Gaming-Weibo Gaming

Mid-Season Invitational 2024 - Bracket Stage kampe

LEC Summer 2024 - Group Stage kampe

LCK Summer 2024 - Group Stage kampe

Dato/tid Resultater TV / By
12/06 10:00 Hanwha Life Esports

1-2

DAMWON Gaming
12/06 12:30 Team Dynamics

1-2

FearX
13/06 10:00 Freecs

2-0

KT Rolster
13/06 12:30 Brion Blade

1-2

DragonX
14/06 10:00 FearX

0-2

Gen.G
14/06 12:30 SK Telecom T1

2-0

Team Dynamics
15/06 08:00 Freecs-Brion Blade
15/06 10:30 KT Rolster-DAMWON Gaming
16/06 08:00 Hanwha Life Esports-DragonX
16/06 10:30 SK Telecom T1-Gen.G
19/06 10:00 Team Dynamics-Freecs
19/06 12:30 SK Telecom T1-DAMWON Gaming
20/06 10:00 KT Rolster-Gen.G
20/06 12:30 FearX-DragonX
21/06 10:00 Hanwha Life Esports-Brion Blade
21/06 12:30 SK Telecom T1-Freecs
22/06 08:00 Team Dynamics-DragonX
22/06 10:30 FearX-DAMWON Gaming
23/06 08:00 Gen.G-Brion Blade
23/06 10:30 KT Rolster-Hanwha Life Esports
26/06 10:00 SK Telecom T1-DragonX
26/06 12:30 Hanwha Life Esports-Gen.G
27/06 10:00 Team Dynamics-DAMWON Gaming
27/06 12:30 KT Rolster-Brion Blade
28/06 10:00 FearX-Freecs
28/06 12:30 Gen.G-DragonX
29/06 08:00 SK Telecom T1-KT Rolster
29/06 10:30 Team Dynamics-Hanwha Life Esports
30/06 08:00 FearX-Brion Blade
30/06 10:30 Freecs-DAMWON Gaming
10/07 10:00 SK Telecom T1-Brion Blade
10/07 12:30 Team Dynamics-KT Rolster
11/07 10:00 DAMWON Gaming-DragonX
11/07 12:30 Freecs-Gen.G
12/07 10:00 FearX-KT Rolster
12/07 12:30 SK Telecom T1-Hanwha Life Esports
13/07 08:00 Gen.G-DAMWON Gaming
13/07 10:30 Team Dynamics-Brion Blade
14/07 08:00 Freecs-DragonX
14/07 10:30 FearX-Hanwha Life Esports
17/07 10:00 Brion Blade-DAMWON Gaming
17/07 12:30 Freecs-Hanwha Life Esports
18/07 10:00 SK Telecom T1-FearX
18/07 12:30 Team Dynamics-Gen.G
19/07 10:00 KT Rolster-DragonX
19/07 12:30 Freecs-Brion Blade
20/07 08:00 SK Telecom T1-Hanwha Life Esports
20/07 10:30 Gen.G-DAMWON Gaming
21/07 08:00 FearX-KT Rolster
21/07 10:30 Team Dynamics-DragonX
24/07 10:00 Team Dynamics-FearX
24/07 12:30 Gen.G-Brion Blade
25/07 10:00 Freecs-Hanwha Life Esports
25/07 12:30 DAMWON Gaming-DragonX
26/07 10:00 FearX-Brion Blade
26/07 12:30 SK Telecom T1-KT Rolster
27/07 08:00 Hanwha Life Esports-DAMWON Gaming
27/07 10:30 Freecs-Gen.G
28/07 08:00 SK Telecom T1-DragonX
28/07 10:30 Team Dynamics-KT Rolster
31/07 10:00 SK Telecom T1-DAMWON Gaming
31/07 12:30 KT Rolster-Hanwha Life Esports
01/08 10:00 Brion Blade-DragonX
01/08 12:30 FearX-Gen.G
02/08 10:00 Team Dynamics-Hanwha Life Esports
02/08 12:30 Freecs-DAMWON Gaming
03/08 08:00 SK Telecom T1-Gen.G
03/08 10:30 FearX-DragonX
04/08 08:00 KT Rolster-Brion Blade
04/08 10:30 Team Dynamics-Freecs
07/08 10:00 Gen.G-DragonX
07/08 12:30 Freecs-KT Rolster
08/08 10:00 Hanwha Life Esports-Brion Blade
08/08 12:30 FearX-DAMWON Gaming
09/08 10:00 KT Rolster-Gen.G
09/08 12:30 SK Telecom T1-Team Dynamics
10/08 08:00 FearX-Freecs
10/08 10:30 Hanwha Life Esports-DragonX
11/08 08:00 Team Dynamics-DAMWON Gaming
11/08 10:30 SK Telecom T1-Brion Blade
14/08 10:00 KT Rolster-DragonX
14/08 12:30 SK Telecom T1-Freecs
15/08 10:00 FearX-Hanwha Life Esports
15/08 12:30 Brion Blade-DAMWON Gaming
16/08 10:00 Freecs-DragonX
16/08 12:30 Team Dynamics-Gen.G
17/08 08:00 KT Rolster-DAMWON Gaming
17/08 10:30 SK Telecom T1-FearX
18/08 08:00 Team Dynamics-Brion Blade
18/08 10:30 Hanwha Life Esports-Gen.G

LCS Summer 2024 - Group Stage kampe

Feedback