18+ | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

Womens 4x6km Stafett

Winner Womens 4x6km Stafett
Odds fra Centrebet:

GERMANY 1.25

RUSSIA 5.00

FRANCE 11.00

CHINA 19.00

NORWAY 26.00


Kommentar:

Norge skal være fornøyd hvis de klarer medalje i kvinnestafetten.

Gullsjansen er ikke stor, men holder løperne i de tre første etappene noenlunde stand kan Grubben på siste rette opp mye.

Jeg gir Norge minst 6% sjanse til seier. Centrebet serverer 26 i odds!! på norsk seier - da satser jeg 1 units... (Bwin gir 19 i odds på samme veddemål.)

Mitt spill:

Norge vinner, odds 26, Centrebet, .... 1/10 units

Tyskland 1.20 på vinnerspill - latterlig.

Husk mye kan skje i denne sporten;- ladefeil, smøreproblemer, vind som varierer, værforhold etc etc
-------------------------------------------------------

Liv Grete Poiree - ex skiskytter - uttalte nå på norsk TV at Tyskland blir favoritt i morgen. Men mente at Norge hadde brukbar sjanse til gull. Utenom Tyskland nevnte hun Russland og Frankrike som de tøffeste konkurrenter. Kina nevnte hun IKKE!!
--------------------------------------------------------

Jeg mener vinneroddsen på Russland og Frankrike også er spillbar. Tyskland relativt klar favoritt, men ikke i nærheten av spillbar til 1.25.
--------------------------------------------------------

China;- glem det.....



Tilføj kommentar