Match center
Vundet
Arantxa Sanchez Vicario
Spiltip af filihankatten
den
25 visninger
1
Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Kampen som Kostyuk nægter at tabe
WTA - Spanien - grus
- Chance (1-2)
- 50-50%
- Betvalue
- 1105%
- Spilbar ned til odds
- 2,00
- Rigtig/forkert
- 2-0
Betting tip
- Hver gang der er disse ukr vs rus opgør, så giver det altid en ekstra dimension. Kan kun forstille mig at Kostyuk smider et par ekstra procenter ind i sin indsats.
- Potapova er meget en alt eller intet type. Rammer hun den som hun skal kan det være hurtigt gg, og hvis ikke så ødelægger hun det for sig selv.
- Ukraineren har kørt godt i returfasen som også burde kunne fange russeren.
- Potapova kommer i god vind. Når hun får selvtillid vokser hun mere end andre spillere.
- En ting er følelser en anden ting er kvalitet. Kostyuk bevæger sig altid på den farlige grænse, hvor modstanderne får en chance for at påvirke resultatet.
- Potapova kan sende missiler afsted.
Oddsmarked
Vbet 2,10 - Nordicbet/Betsson 2,08 - DS 2,04 - flere lige under.
2 spillere der overhaler hinanden fra tid til anden. De ligger stort set også side om side på ranglisten, og ser også muligheder for en gyser, som føles at kunne gå ukrainsk vej.
God kamp.
Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.
Tilføj kommentar