Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Manificat hurtigst igen?
- Chance (1-X-2)
- 60-0-40%
- Betvalue
- 2109,8%
- Spilbar ned til odds
- 1,67
- Rigtig/forkert
Manificat har kommet stærkt tilbage efter skade og vundet et fri stil løb. Ingen af disse får hjælp rundt sig, men Manificat har været 1. Og 2. på de afsluttende etappe i tds de sidste to årene.
Krueger kan måske rykke en plads, men kan vel ikke klare medalje. Manificat har mange lige foran sig i totalen som han kan rykke forbi, men han ender ikke højt oppe.
Krueger har ikke som franskmanden været bedst på sidste etappe. Manificat har faktisk været enten hurtigst eller best hurtigst på sidste etappe de sidste to årene(odds 7 UB/bet365) og har vel et ønske om at afslutte Touren med stil.
Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.
Tilføj kommentar