18+ | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
Tabt
Tips & Spilforslag

Final Placement: Spanien

Spiltip af Npersen den

Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

Chance
38%
Betvalue
2108.3%
Spilbar ned til odds
2.63
Rigtig/forkert
Læs -anmeldelse
Betting tip
Spanien står rigtig stærkt og har klasse spillere på hver plads og har rigtige gode spillere på bænke de kan sublere med og de står helt uden alvorlige skader og kan dermed stille stærkest op.
De har heller ikke tabt en eneste kamp i optakten de har vundet med stort set mindst 10 mål i hver kamp kun Frankrig leverede en go indsats men de kunne ikke hamle op med Spaniens styrke og Spanien vandt 32-30.
Højre fløjen Albert Rocas har virkelig spillet fremragende i optakten med 36 mål på de 6 kampe.
Venstre fløjen Juan Garcia og Højre fløjen Albert Rocas har spillet rigtig godt og det gør at de blir endnu sværre at dække op for da spaninerne har nogle rigtig gode skytter i bagkæden bla Raul Entrerrios og Iker Romero. Vi må heller ikke glemme de spanske målvogtere Jose Hombardos og David Barrufet som kan volde selv de bedste skytter i problemer.

Spanien er i Gruppe C med Tyskland, Ungarn og Hviderusland
Spanien er efter min mening vinderen af gruppe C med makimum point i.
Mellemrunde blir Spanien,Tyskland,Ungarn,Frankrig,Island og Sverige.
Spanien vil vinde denne mellemrunde og dermed skal de møde nr 2 Fra den anden mellemrunde som jeg tror ser sådan ud.
Danmark,Norge,Kroatien,Polen,Slovenien og Rusland.
Danmark, Norge og Polen er mit bud på hvem af de 3 hold der kæmper om hvem der skal blive nr 1 og 2.
Så kan vi kun håbe på at Danmark blir nummer 1 for ellers er jeg bange for at det igen må blive Bronze.

Flere tips

Ekspert Fenerbahce - Sturm Graz
5 aug 20:00
Betvalue
1105%
1.62Betano
Ekspert Debrecen - F.C. København
6 aug 19:00
Betvalue
1105%
1.82Campobet
Ekspert Ajax - Shelbourne
6 aug 20:00
Betvalue
2108%
2.05Betano
Ekspert Valur - FC Nordsjælland
6 aug 20:30
Betvalue
1103%
1.67Campobet
Ekspert AZ Alkmaar - ADO Den Haag
8 aug 21:00
Betvalue
1105%
1.70Betano
Ekspert Nedrykning Serie A
23 aug 18:30
Betvalue
3117%
1.95Betano
Ekspert Super Bowl LXI
10 sep 02:20 3 kommentarer
Betvalue
5140%
70.00Betsson
Ekspert Carolina Panthers sæson sejre
10 sep 02:20
Betvalue
1103%
1.75Unibet
Ekspert NFC South Division winner
10 sep 02:20
Betvalue
2106%
3.80Unibet
Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

Kommentarer

Tilføj kommentar

Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.