Annonce - Indeholder reklamelinks | 18+ | Regler og vilkår gælder | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk
2 hardhitter støder sammen i Slovenien på indendørs hardcourt.
- Chance (1-2)
- 43-57%
- Betvalue
- 1102,6%
- Spilbar ned til odds
- 1,75
- Rigtig/forkert
2 som kunne forlade US Open med oprejst pande. Konjuh tog Fernandez ud i tiebreak første sæt, og Vekic tabte 2 tiebreak mod Muguruza.
Det er 2 som er meget afhængig af deres serv, og er meget hårdtslående i returspillet. Vekic har ikke frygtelig mange kampe under bæltet, men har nu fået spillet til OL er nogle kampe i Nordamerika, hvor hun har svinget i mellem at være god, og være skuffende dårlig.
Konjuh har egentlig været god på alle underlag henover sommeren, og kommer med fin moral. Den tidligere junior nr.1 har dog ikke stemplet igennem når det kommer til indendørs, og her ser jeg Vekic trække en del procenter til sig.
Jeg forventer kun at oddset falder til kampstart, og satser på at Vekic ser dette som en mulighed for at få en god streak i gang.
God kamp.
forslag annulleret, da procenter ikke er korrekte nu i forhold til underlag.
Interesseret i mere? Så sørg for at se vores daglige odds tips og betting tips.
Tilføj kommentar