18+ | Spil ansvarligt | Selvudelukkelse via ROFUS.nu | Kontakt Spillemyndighedens hjælpelinje på StopSpillet.dk

The Strongest-Universitario (steneren): kommentar

Nu har jeg siddet og læst alle dine "analyser" i gennem og jeg er virkelig skuffet.

Det er ren statistik og ikke et ord om trupnyt og andre brugbar info.
Du har opbygget et meget stort underskud, og jeg syntes det ser utroligt mystisk ud. Jo mere du taber, jo flere tip ligger du ud. For mig ser det ud til, at du prøver og redde underskuddet på hurtigst mulig vis.

Jeg kiggede din fodbold del i gennem og fandt ud af, at du havde spillet på kampe fra hele 33 ligaer. Du kan da umuligt vide noget om alle de ligaer?

Flere af dine tips ser også mystisk ud - syntes jeg. Flere steder ser det ud til, at du har rettet chancevurderingen til, så den går over de 100 %.?

Den 22-03-08 havde du hele 28 spil online. Det er helt ude i hampen og dybt latterligt. Det holder bare ikke.

Jeg vil gerne, at du tager det her som en konstruktiv kritik, for det er sådan den er ment. Jeg vil forslå dig, at undgå brugertipsektionen i et stykke tid. Når du så kan komme med noget med noget knald på, så vend tilbage. Ellers syntes jeg du skal ligge dem i forummet under diverse.

Der er nogle meget flotte analyser online fra andre brugere, som er langt mere brugbar end dine. Deres analyser drukner i det store billede når du smider så mange op.

Mvh
Denne tråd er relateret til The Strongest - Universitario

29 Kommentar

Tilføj kommentar