Søndag 16. juni 2024 |
11:00 |
Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe-Ashlyn Krueger/Shuai Zhang |
11:00 |
Karolina Plisková - Diane Parry |
11:00 |
Sara Bejlek - Rebeka Masárová |
11:00 |
Veronika Kudermetova - Kayla Day |
11:00 |
Zeynep Sönmez - Emina Bektas |
12:00 |
Amelia Rajecki - Katie Volynets |
12:00 |
Cristina Bucsa - Daria Gavrilova |
12:30 |
Arantxa Rus - Nao Hibino |
12:30 |
Katerina Siniaková - Yulia Starodubtseva |
12:30 |
Xinyu Wang - Aliaksandra Sasnovich |
13:30 |
Caroline Dolehide - Elina Avanesyan |
13:30 |
Linda Fruhvirtová - Viktorija Golubic |
15:00 |
Anastasia Zakharova - Camila Osorio |
15:00 |
Tereza Martincová - Moyuka Uchijima |
Mandag 17. juni 2024 |
10:00 |
Beatriz Haddad Maia - Ekaterina Alexandrova |
10:00 |
Donna Vekic - Jule Niemeier |
10:00 |
Linda Nosková - Angelique Kerber |
10:00 |
Maria Sakkari - Victoria Azarenka |
10:00 |
Marta Kostyuk - Darya Kasatkina |
10:00 |
Naomi Osaka - Qinwen Zheng |
11:00 |
Ajla Tomljanovic - Anna Blinkova |
11:00 |
Caroline Wozniacki - Elise Mertens |
11:00 |
Heather Watson - Marie Bouzková |
11:00 |
Jelena Ostapenko - Elisabetta Cocciaretto |
11:00 |
Katie Boulter - Anhelina Kalinina |
11:00 |
Leylah Fernandez - Sara Sorribes Tormo |
11:00 |
Lin Zhu - Sorana Cirstea |
11:00 |
Lucia Bronzetti - Magdalena Frech |
11:00 |
Yue Yuan - Sloane Stephens |
11:00 |
Yulia Putintseva - Clara Burel |
Tirsdag 18. juni 2024 |
10:00 |
Coco Gauff/Jessica Pegula-Linda Noskova/Katerina Siniakova |
10:00 |
Desirae Krawczyk/Marketa Vondrousova-Demi Schuurs/Luisa Stefani |
10:00 |
Eri Hozumi/Makoto Ninomiya-Jule Niemeier/Noma Noha Akugue |
10:00 |
Giuliana Olmos/Alexandra Panova-Hao-Ching Chan/Veronika Kudermetova |
10:00 |
Nicole Melichar/Ellen Perez-Shuko Aoyama/Fang-Hsien Wu |
10:00 |
Ulrikke Eikeri/Ingrid Neel-Lyudmyla Kichenok/Nadiia Kichenok |
10:00 |
Victoria Azarenka/Paula Badosa-Ekaterina Alexandrova/Irina Khromacheva |
10:00 |
Xinyu Wang/Saisai Zheng-Beatriz Haddad Maia/Ingrid Gamarra Martins |
12:00 |
Asia Muhammad/Aldila Sutjiadi-Hanyu Guo/Xinyu Jiang |
12:00 |
Barbora Krejcikova/Diana Shnaider-Anastasia Potapova/Yulia Putintseva |
12:00 |
Greet Minnen/Heather Watson-Gabriela Dabrowski/Erin Routliffe |
12:00 |
Harriet Dart/Maia Lumsden-Marie Bouzkova/Sara Sorribes Tormo |
12:00 |
Miyu Kato/Shuai Zhang-Sarah Beth Grey/Tara Moore |
12:00 |
Sorana Cirstea/Ajla Tomljanovic-Samantha Murray/Eden Silva |
12:00 |
Su-Wei Hsieh/Elise Mertens-Alicia Barnett/Freya Christie |
12:00 |
Tereza Mihalikova/Olivia Nicholls-Oksana Kalashnikova/Yana Sizikova |