Mandag 17. juni 2024 |
12:00 |
Arthur Fery - Duje Ajdukovic |
12:00 |
Beibit Zhukayev - Radu Albot |
12:00 |
David Goffin - Jurij Rodionov |
12:00 |
Felix Gill - Dominic Stephan Stricker |
13:00 |
Gerard Campana Lee - Egor Gerasimov |
13:30 |
Benjamin Bonzi - Denis Kudla |
13:30 |
Dalibor Svrcina - Timofey Skatov |
13:30 |
Felipe Meligeni Alves - Lloyd George Harris |
13:30 |
Maxime Cressy - Zachary Svajda |
13:30 |
Rudolf Mölleker - Filip Jianu |
13:30 |
Samuel Vincent Ruggeri - Rio Noguchi |
13:30 |
Terence Atmane - Christian Garin |
15:00 |
Giovanni Fonio - Toby Alex Kodat |
15:00 |
Juan Pablo Ficovich - Borna Coric |
15:00 |
Orlando Luz - Gianluca Mager |
15:00 |
Ryan Peniston - Lukas Klein |
15:00 |
Stefano Napolitano - Coleman Wong |
16:30 |
Gabriel Diallo - Titouan Droguet |
17:00 |
Albert Ramos - Maks Kasnikowski |
17:00 |
Andrea Pellegrino - Tristan Boyer |
17:00 |
Arthur Gea - Thomas Faurel |
17:00 |
Martin Landaluce - Clement Tabur |
17:30 |
Federico Coria - Francesco Maestrelli |
18:00 |
Evan King/Reese Stalder-Tomas Barrios/Cristian Garin |
18:00 |
Nicolas Barrientos/Francisco Cabral-Rithvik Bollipalli/Niki Kaliyanda Poonacha |
20:00 |
Maxime Janvier - Fabio Fognini |
23:00 |
Alvaro Guillen Meza - Adria Soriano Barrera |
23:00 |
Gonzalo Villanueva - Alejo Lingua |
Tirsdag 18. juni 2024 |
00:00 |
Nicolás Álvarez - Murkel Dellien |
00:30 |
Emilio Gomez - Andrea Collarini |
00:30 |
Facundo Mena - Nicolás Zanellato |
01:30 |
Raul Garcia - Garett Johns |
10:00 |
Aleksander Blus/Martyn Pawelski-Oriol Roca Batalla/Nikolas Sanchez Izquierdo |
10:00 |
Benjamin Lock/Courtney John Lock-Anthony Genov/Bruno Pujol Navarro |
10:00 |
Benjamin Lock - Jules Marie |
10:00 |
Bernabe Zapata Miralles - Federico Arnaboldi |
10:00 |
Blake Bayldon/Mats Hermans-Gabriel Debru/Paul Inchauspe |
10:00 |
Boris Arias/Federico Zeballos-Ryan Seggerman/Patrik Trhac |
10:00 |
Carlos Sánchez - Rémy Bertola |
10:00 |
Daniel Altmaier - Elias Ymer |
10:00 |
Darwin Blanch - Gabriel Debru |
10:00 |
Denys Molchanov/Philipp Oswald-Toshihide Matsui/Kaito Uesugi |
10:00 |
Enrico Dalla Valle - Oriol Roca-Batalla |
10:00 |
Ergi Kirkin - Carlos Taberner |
10:00 |
Evgeny Karlovskiy/Alexey Zakharov-Corentin Denolly/Arthur Gea |
10:00 |
Federico Bondioli/Marco Cecchinato-Daniel Altmaier/Luis David Martinez |
10:00 |
Hazem Naw - Ricardas Berankis |
10:00 |
Inigo Cervantes/David Vega Hernandez-Ji-Sung Nam/Patrik Niklas-Salminen |
10:00 |
Ivan Liutarevich/Sergio Martos Gornes-Marcelo Demoliner/Guillermo Duran |
10:00 |
James Davis/James Mackinlay-Siddhant Banthia/Divij Sharan |
10:00 |
Jesper de Jong - Alexandre Müller |
10:00 |
Jiri Barnat/Filip Duda-Moez Echargui/Federico Iannaccone |
10:00 |
Jiri Vesely - Ignacio Buse |
10:00 |
Karol Drzewiecki/Piotr Matuszewski-George Goldhoff/Szymon Walkow |
10:00 |
Luca Potenza/Tennyson Whiting-Kelsey Stevenson/Adam Taylor |
10:00 |
Luca Van Assche - Roman Andres Burruchaga |
10:00 |
Marco Bortolotti/Matthew Romios-Blake Ellis/Jonathan Eysseric |
10:00 |
Markos Kalovelonis/Petros Tsitsipas-Maks Kasnikowski/Kamil Majchrzak |
10:00 |
Mateus Cardoso Alves/Daniel Dutra da Silva-Genaro Alberto Olivieri/Camilo Ugo Carabelli |
10:00 |
Mathias Bourgue - Alibek Kachmazov |
10:00 |
Michael Geerts - Vilius Gaubas |
10:00 |
Moez Echargui - Vadym Ursu |
10:00 |
Nick Hardt - Ivan Gakhov |
10:00 |
Nikolás Sánchez - Camilo Ugo Carabelli |
10:00 |
Orlando Luz/Marcelo Zormann-Alexandru Jecan/David Pichler |
10:00 |
Pablo Carreno - Dmitry Popko |
10:00 |
Petr Nouza/Patrik Rikl-Guido Andreozzi/Miguel Angel Reyes |
10:00 |
Remy Bertola/Michael Geerts-Alexander Merino/Christoph Negritu |
10:00 |
Romain Arneodo/Tristan-Samuel Weissborn-Federico Cina/Federico Gaio |
10:00 |
Roman Andres Burruchaga/Federico Coria-Andre Begemann/Victor Vlad Cornea |
10:00 |
Scott Duncan/Hunter Reese-Jakob Schnaitter/Mark Wallner |
10:00 |
Thiago Agustin Tirante - Federico Cina |
10:00 |
Thomas Fancutt/Rubin Statham-Zvonimir Babic/Gabriel Sidney |
10:00 |
Viacheslav Bielinskyi - Kamil Majchrzak |
10:00 |
Vladyslav Manafov/Luca Sanchez-Oleksii Krutykh/Fryderyk Lechno-Wasiutynski |
11:00 |
Anirudh Chandrasekar/Arjun Kadhe-Andre Goransson/Sem Verbeek |
11:00 |
Christian Harrison/Fabrice Martin-Gregoire Jacq/Skander Mansouri |
11:00 |
Jeevan Nedunchezhiyan/Vijay Sundar Prashanth-Sriram Balaji/Luke Johnson |
11:00 |
Marcus Daniell/Matwe Middelkoop-Charles Broom/Ben Jones |
11:00 |
Sander Arends/David Pel-Theo Arribage/Matteo Martineau |
11:00 |
Tristan Schoolkate/John-Patrick Smith-Jay Clarke/Marcus Willis |
12:00 |
Charles Broom - Mikhail Kukushkin |
12:00 |
Harold Mayot - Emilio Nava |
12:00 |
Henrique Rocha - Grégoire Barrère |
12:00 |
Hugo Gaston - Tomas Barrios |
12:00 |
Richard Gasquet - Mattia Bellucci |
16:00 |
Agustin Eduardo Cuellar - Renzo Olivo |
16:00 |
Franco Ribero/Juan Bautista Torres-Finn Reynolds/Matias Soto |
16:00 |
Garrett Johns/Noah Schachter-Alvaro Guillen Meza/Alejo Lingua |
16:00 |
Hady Habib - Matheus Pucinelli de Almeida |
16:00 |
Hernan Casanova - Joao Lucas Da Silva |
16:00 |
Juan Manuel Cerundolo - Lautaro Midon |
16:00 |
Juan Sebastian Gomez/Andres Urrea-Emile Hudd/David Stevenson |
16:00 |
Leonardo Aboian/Valerio Aboian-Esteban Davila/Raul Garcia |
16:00 |
Luis Britto/Gonzalo Villanueva-Hady Habib/Trey Hilderbrand |
16:00 |
Matheus Pucinelli de Almeida/Nicolas Zanellato-Murkel Dellien/Iker Mateo Dellien |
16:00 |
Seita Watanabe/Takeru Yuzuki-Ignacio Carou/Juan Carlos Prado |
16:00 |
Tomas Farjat/Renzo Olivo-Aleksandr Lobanov/Alexey Nesterov |
16:00 |
Valerio Aboian - Pedro Sakamoto |