Søndag 16. juni 2024 |
16:00 |
Bergdalens IK - Laholms FK |
16:00 |
Kristianstad FC - Räppe GOIF |
16:00 |
Österåker United FK - Skiljebo SK |
Mandag 17. juni 2024 |
19:15 |
Nyköpings BIS - Åtvidaberg |
Onsdag 19. juni 2024 |
19:00 |
IFK Hässleholm - IFK Trelleborg FK |
19:00 |
IF Lödde - Österlen FF |
19:00 |
Lucksta - Älgarna-Härnösand IF |
19:00 |
Öckerö IF - Landvetter IS |
19:30 |
BK Ljungsbro - IFK Haninge BRB |
19:30 |
Bodens BK - IFK Luleå |
19:30 |
Enskede IK - IFK Eskilstuna |
19:30 |
Vänersborgs FK - Herrestads AIF |
Torsdag 20. juni 2024 |
15:45 |
FC Gute - FC Arlanda |
19:00 |
Gottne IF - Umeå FC Akademi |
19:00 |
IFK Östersund - Kiruna FF |
19:00 |
IK Tord - Qviding FIF |
19:00 |
Lindome GIF - Varbergs GIF FK |
19:00 |
Räppe GOIF - IFK Berga |
19:00 |
Skellefteå - Ytterhogdals IK |
19:00 |
Skiljebo SK - FC Järfälla |
19:00 |
Västra Frölunda - BK Astrio |
19:00 |
Åtvidaberg - IF Sylvia |
19:30 |
FK Karlskrona - Hässleholms IF |
19:30 |
Grebbestads IF - Vänersborgs FK |
19:30 |
Husqvarna FF - Jonsereds IF |
19:30 |
IFK Kumla - Lidköpings FK |
19:30 |
IFK Simrishamn - IFK Karlshamn |
19:30 |
IFK Skövde FK - Säffle SK |
19:30 |
IK Sleipner - Mjölby AI/FF |
19:30 |
Motala AIF FK - IK Gauthiod |
19:30 |
Sävedalens IF - Bergdalens IK |
Fredag 21. juni 2024 |
12:00 |
Frösö IF - Bergnäsets AIK |
Søndag 23. juni 2024 |
13:00 |
IK Franke - Österåker United FK |
13:00 |
Viggbyholms IK FF - Sandvikens AIK FK |
14:00 |
Hudiksvalls FF - Dalkurd FF |
15:00 |
Arameiska-Syrianska IF - Nacka FF |
15:00 |
Falu - Kungsängens IF |
15:00 |
Hittarps IK - Laholms FK |
15:00 |
Huddinge IF - Nyköpings BIS |
16:00 |
Ahlafors IF - BK Forward |
16:00 |
Stenungsunds IF - IK Kongahälla |
16:30 |
Team TG FF - Täfteå IK |
19:00 |
Nosaby IF - Högaborgs BK |
Mandag 24. juni 2024 |
19:00 |
FBK Balkan - Kristianstad FC |
19:30 |
IFK Haninge BRB - Syrianska |
Tirsdag 25. juni 2024 |
19:30 |
Smedby AIS - BK Ljungsbro |
20:15 |
Enköping - FOC Farsta |
Onsdag 26. juni 2024 |
19:00 |
IFK Karlshamn - IFK Trelleborg FK |
19:00 |
IFK Luleå - Bodens BK |
19:00 |
Täfteå IK - Team TG FF |
19:00 |
Älgarna-Härnösand IF - Lucksta |
19:30 |
BK Forward - IFK Skövde FK |
19:30 |
IFK Eskilstuna - Arameiska-Syrianska IF |
Torsdag 27. juni 2024 |
19:15 |
Nyköpings BIS - Enskede IK |
19:30 |
FK Karlskrona - IF Lödde |
19:30 |
Qviding FIF - Lindome GIF |
Fredag 28. juni 2024 |
19:00 |
Hässleholms IF - Nosaby IF |
19:00 |
Sandvikens AIK FK - Falu |
19:00 |
Umeå FC Akademi - Gottne IF |
19:30 |
Ahlafors IF - Grebbestads IF |
19:30 |
IK Gauthiod - IFK Kumla |
19:30 |
IK Kongahälla - Vänersborgs FK |
19:30 |
Landvetter IS - IK Tord |
19:30 |
Säffle SK - Motala AIF FK |
Lørdag 29. juni 2024 |
13:00 |
FC Järfälla - Hudiksvalls FF |
13:00 |
Ytterhogdals IK - Skellefteå |
14:00 |
Bergnäsets AIK - Frösö IF |
14:00 |
BK Astrio - Husqvarna FF |
14:00 |
Hittarps IK - Öckerö IF |
14:00 |
Österåker United FK - Viggbyholms IK FF |
16:00 |
FC Arlanda - IK Franke |
16:00 |
Herrestads AIF - Lidköpings FK |
16:00 |
IFK Berga - IFK Simrishamn |
16:00 |
Kristianstad FC - IFK Hässleholm |
16:00 |
Laholms FK - Västra Frölunda |
16:00 |
Vänersborgs FK - Stenungsunds IF |
16:00 |
Österlen FF - Räppe GOIF |
17:00 |
FC Gute - Enköping |
Søndag 30. juni 2024 |
13:00 |
Högaborgs BK - FBK Balkan |
13:00 |
IF Sylvia - Smedby AIS |
14:00 |
Varbergs GIF FK - Bergdalens IK |
15:00 |
FOC Farsta - Skiljebo SK |
15:00 |
Huddinge IF - Åtvidaberg |
15:00 |
Kiruna FF - IFK Östersund |
15:00 |
Mjölby AI/FF - Syrianska |
16:00 |
Jonsereds IF - Sävedalens IF |
16:00 |
Kungsängens IF - Dalkurd FF |