Tirsdag 18. juni 2024 |
14:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - Biolog Novokubansk |
15:00 |
FC Alania Vladikavkaz II - Druzhba |
15:30 |
Astrakhan - Pobeda Khasavyurt |
16:00 |
FC Kuban-Holding - Dinamo Stavropol |
16:00 |
Forte Taganrog - Spartak Nalchik |
16:30 |
Rubin Yalta - Nart Cherkessk |
17:00 |
FC Stroitel - Legion Makhachkala |
18:00 |
FC Rostov II - Sevastopol |
Onsdag 19. juni 2024 |
09:00 |
Sakhalin - Khimki 2 |
10:00 |
FK Yenisey Krasnoyarsk - Dinamo Vologda |
11:00 |
Dinamo Vladivostok - Kolomna |
12:00 |
Strogino Moscow - FC Kosmos Dolgoprudny |
13:00 |
SKA-Khabarovsk II - FK Salyut-Belgorod |
14:00 |
Rodina-M - Spartak Moskva II |
15:00 |
Baltika-BFU Kaliningrad - Leon Saturn Ramenskoye |
16:30 |
Zvezda Sankt Petersborg - Zenit Sankt Petersborg 2 |
17:00 |
Kvant Obninsk - FC Ryazan |
17:00 |
Spartak Tambov - Zenit Penza |
17:00 |
Torpedo Vladimir - Chertanovo Moscow |
17:00 |
Tver FC - Dynamo Saint Petersburg |
17:00 |
Znamya Truda - Dinamo Moscow II |
17:30 |
Luki-Energiya - Irkutsk |
Torsdag 20. juni 2024 |
17:00 |
Kompozit - Arsenal Tula II |
Lørdag 22. juni 2024 |
12:00 |
Dinamo Barnaul - Lada Togliatti |
14:00 |
NoSta - Volna Nizhny Novgorod |
15:00 |
Amkar-Perm - Akron Togliatti 2 |
17:00 |
FK Nizhny Novgorod II - FC Orenburg II |
17:00 |
Rubin Kazan 2 - Dinamo Kirov |
Søndag 23. juni 2024 |
12:00 |
Krylya Sovetov Samara II - Ural II |
14:30 |
Sokol Kazan - Uralets TS Nizhny Tagil |
Mandag 24. juni 2024 |
16:00 |
Biolog Novokubansk - FC Rostov II |
16:00 |
Druzhba - Rubin Yalta |
16:00 |
Legion Makhachkala - Forte Taganrog |
16:00 |
Nart Cherkessk - FC Stroitel |
16:00 |
Pobeda Khasavyurt - FC Kuban-Holding |
16:00 |
Spartak Nalchik - Dynamo Makhachkala 2 |
16:30 |
Angusht Nazran - FC Alania Vladikavkaz II |
18:00 |
Sevastopol - Astrakhan |
Tirsdag 25. juni 2024 |
03:00 |
Sakhalin - Kompozit |
16:00 |
Arsenal Tula II - Spartak Tambov |
16:00 |
Chertanovo Moscow - FK Yenisey Krasnoyarsk |
16:00 |
Dinamo Moscow II - Baltika-BFU Kaliningrad |
16:00 |
Dynamo Saint Petersburg - Torpedo Vladimir |
16:00 |
FC Kosmos Dolgoprudny - Dinamo Vladivostok |
16:00 |
FK Salyut-Belgorod - Kvant Obninsk |
16:00 |
Irkutsk - Rodina-M |
16:00 |
Spartak Moskva II - Zvezda Sankt Petersborg |
16:30 |
Kolomna - Khimki 2 |
17:00 |
Dinamo Vologda - Znamya Truda |
17:00 |
FC Ryazan - Strogino Moscow |
17:00 |
Zenit Sankt Petersborg 2 - Tver FC |
17:30 |
FC Orel - SKA-Khabarovsk II |
18:00 |
Leon Saturn Ramenskoye - Luki-Energiya |
Lørdag 29. juni 2024 |
16:00 |
Akron Togliatti 2 - Krylya Sovetov Samara II |
16:00 |
FC Orenburg II - Amkar-Perm |
16:00 |
Lada Togliatti - FK Nizhny Novgorod II |
16:00 |
Sokol Kazan - NoSta |
16:00 |
Uralets TS Nizhny Tagil - Dinamo Kirov |
16:00 |
Ural II - Rubin Kazan 2 |
16:00 |
Volna Nizhny Novgorod - Dinamo Barnaul |
Søndag 30. juni 2024 |
16:00 |
Astrakhan - Biolog Novokubansk |
16:00 |
Dinamo Stavropol - Pobeda Khasavyurt |
16:00 |
Dynamo Makhachkala 2 - Legion Makhachkala |
16:00 |
FC Kuban-Holding - Sevastopol |
16:00 |
FC Rostov II - Spartak Nalchik |
16:00 |
FC Stroitel - Druzhba |
16:00 |
Forte Taganrog - Nart Cherkessk |
16:00 |
Rubin Yalta - Angusht Nazran |