Søndag 16. juni 2024 |
19:00 |
Thunder Bay Chill - St. Croix SC |
22:00 |
San Francisco Glens SC - San Francisco City FC |
23:00 |
Tobacco Road FC - Charlotte Eagles |
23:00 |
West Seattle Junction - Tacoma Stars |
Mandag 17. juni 2024 |
00:00 |
Tampa Bay United - Swan City |
00:00 |
Union FC Macomb - Kalamazoo |
01:00 |
Capital FC - Ballard FC |
01:30 |
Sarasota Paradise - Miami AC |
Tirsdag 18. juni 2024 |
03:00 |
Arizona Arsenal - Redlands FC |
Onsdag 19. juni 2024 |
00:00 |
A.C. Connecticut - Vermont Green FC |
00:00 |
Ironbound - Staten Island ASC |
00:00 |
Seacoast United Phantoms - Boston Bolts |
00:00 |
Union FC Macomb - AFC Ann Arbor |
01:00 |
Brevard - Florida Elite SA |
01:00 |
Lansing City Football - Michiana Lions |
01:00 |
Pathfinder - Western Mass Pioneers |
01:00 |
Toledo Villa - Kings Hammer |
02:00 |
Chicago City SC - River Light FC |
02:00 |
Patuxent Football Athletics - Charlottesville Blues |
03:00 |
Tennessee - Southern Soccer Academy |
19:00 |
CISA - Utah Avalanche |
22:30 |
Long Island Rough Riders - Westchester Flames |
23:00 |
Swan City - Miami AC |
Torsdag 20. juni 2024 |
00:00 |
Charlotte Independence 2 - West Virginia United |
00:00 |
North Carolina FC U23 - Salem City FC |
01:00 |
Boston City FC - Black Rock FC |
01:00 |
Cedar Stars Rush - Morris Elite SC |
01:00 |
FC Buffalo - Fort Wayne |
01:00 |
Inter Gainesville KF - Brave SC |
01:00 |
NONA FC - Brooke House FC |
01:00 |
Real Central New Jersey - West Chester United |
01:00 |
St. Petersburg FC - Sarasota Paradise |
01:00 |
Tobacco Road FC - Wake FC |
01:30 |
Midwest United - Flint City Bucks |
01:30 |
Northern Virginia FC - Virginia Beach United FC |
02:00 |
AHFC Royals - Corpus Christi |
02:00 |
Blue Goose SC - Little Rock Rangers |
02:00 |
Dothan United - East Atlanta |
02:00 |
Marin FC Legends - Davis Legacy SC |
04:00 |
Capo II - Southern California Seahorses |
04:00 |
FC Olympia - Capital FC |
04:00 |
Tacoma Stars - United PDX |
Fredag 21. juni 2024 |
03:30 |
Salt City SC - Albion SC Colorado |
04:00 |
Redlands FC - Ventura County Fusion |
Lørdag 22. juni 2024 |
00:00 |
Pathfinder - Seacoast United Phantoms |
01:00 |
Lansing City Football - Kalamazoo |
01:00 |
Ocean City Nor'easters - FC Lehigh Valley United Sonic |
01:00 |
Western Mass Pioneers - Boston City FC |
02:00 |
Bavarian SC - Minneapolis City |
02:30 |
Twin City Toucans - AC Houston Sur |
03:00 |
FC Tucson - Southern California Seahorses |
03:00 |
Utah United - Flatirons Rush |
04:00 |
Midlakes United - Lane United FC |
04:00 |
United PDX - Ballard FC |
04:30 |
Almaden FC - Davis Legacy SC |
22:00 |
Black Rock FC - A.C. Connecticut |
22:00 |
Blackwatch Rush - Boston Bolts |
23:00 |
Brevard - Inter Gainesville KF |
Søndag 23. juni 2024 |
00:00 |
Charlotte Independence 2 - Tobacco Road FC |
00:00 |
Cleveland Force SC - Fort Wayne |
00:00 |
Dayton Dutch Lions - Kings Hammer |
00:00 |
St. Petersburg FC - Tampa Bay United |
00:00 |
Union FC Macomb - Michiana Lions |
00:00 |
West Virginia United - South Carolina United FC |
01:00 |
Flint City Bucks - Oakland County |
01:00 |
Hudson Valley Hammers - Manhattan SC |
01:00 |
Lionsbridge FC - Patuxent Football Athletics |
01:00 |
Philadelphia Lone Star - Reading United A.C. |
01:00 |
Salem City FC - Wake FC |
01:00 |
Staten Island ASC - New Jersey Copa FC |
01:00 |
Thunder Bay Chill - RKC Soccer Club |
01:30 |
Asheville City SC - Dothan United |
01:30 |
East Atlanta - Tennessee |
01:30 |
Southern Soccer Academy - Athens United |
01:30 |
Virginia Marauders - Christos FC |
02:00 |
Blue Goose SC - Hattiesburg FC |
02:00 |
Corpus Christi - Hill Country Lobos |
02:00 |
Des Moines Menace - Sueno FC |
02:00 |
Louisiana Krewe - Mississippi Brilla |
02:00 |
Westchester Flames - Ironbound |
02:30 |
Peoria City - St. Charles |
03:00 |
Monterey Bay F.C. 2 - Project 51O |
03:00 |
Utah Avalanche - Albion SC Colorado |
03:30 |
CISA - Salt City SC |
04:00 |
AMSG FC - Coachella FC |
05:00 |
Academica SC - San Francisco City FC |
21:00 |
Capo II - Ventura County Fusion |
22:00 |
San Francisco Glens SC - Almaden FC |
23:00 |
Bavarian SC - Rochester |
23:00 |
Kalamazoo - AFC Ann Arbor |
23:00 |
Tacoma Stars - Lane United FC |
Mandag 24. juni 2024 |
00:30 |
Swan City - Miami AC |
01:00 |
Ocean City Nor'easters - Real Central New Jersey |
01:30 |
FC Lehigh Valley United Sonic - West Chester United |
01:30 |
Sarasota Paradise - Weston FC |
02:00 |
Arizona Arsenal - Southern California Seahorses |
02:00 |
Ballard FC - FC Olympia |
Tirsdag 25. juni 2024 |
02:00 |
AHFC Royals - Twin City Toucans |
03:00 |
Utah United - Albion SC Colorado |
Onsdag 26. juni 2024 |
00:00 |
North Carolina FC U23 - Charlotte Eagles |
01:00 |
Blackwatch Rush - Pathfinder |
01:00 |
Dayton Dutch Lions - FC Buffalo |
01:00 |
NONA FC - Inter Gainesville KF |
01:00 |
South Carolina United FC - Tobacco Road FC |
01:00 |
Toledo Villa - Cleveland Force SC |
01:30 |
FC Motown II - Ironbound |
04:00 |
Coachella FC - FC Tucson |
04:00 |
Midlakes United - Tacoma Stars |
22:00 |
Black Rock FC - Boston Bolts |
Torsdag 27. juni 2024 |
00:00 |
A.C. Connecticut - Seacoast United Phantoms |
00:00 |
Charlotte Independence 2 - Salem City FC |
00:30 |
Swan City - Tampa Bay United |
01:00 |
Brooke House FC - Brave SC |
01:00 |
Charlottesville Blues - Patuxent Football Athletics |
01:00 |
Chicago City SC - Peoria City |
01:00 |
FC Lehigh Valley United Sonic - Reading United A.C. |
01:00 |
Kalamazoo - Union FC Macomb |
01:00 |
Vermont Green FC - Boston City FC |
01:00 |
Virginia Beach United FC - Virginia Marauders |
01:30 |
Manhattan SC - Westchester Flames |
01:30 |
Midwest United - Lansing City Football |
01:30 |
Morris Elite SC - New Jersey Copa FC |
02:00 |
Hattiesburg FC - Louisiana Krewe |
02:00 |
Hill Country Lobos - Houston FC |
02:00 |
Long Island Rough Riders - Staten Island ASC |
02:00 |
Marin FC Legends - San Francisco Glens SC |
02:00 |
Miami AC - Weston FC |
02:00 |
St. Croix SC - Rochester |
02:30 |
Tennessee - Athens United |
03:00 |
Utah Avalanche - CISA |
04:00 |
AMSG FC - Capo II |
04:00 |
FC Olympia - West Seattle Junction |
04:00 |
Redlands FC - Arizona Arsenal |
04:00 |
United PDX - Capital FC |
04:30 |
Almaden FC - Project 51O |
05:00 |
Davis Legacy SC - San Francisco City FC |
Fredag 28. juni 2024 |
01:00 |
RKC Soccer Club - Thunder Bay Chill |
02:00 |
AC Houston Sur - AHFC Royals |
03:00 |
Utah United - New Mexico United U23 |
04:00 |
Southern California Seahorses - Arizona Arsenal |
Lørdag 29. juni 2024 |
01:00 |
Charlotte Eagles - Wake FC |
01:00 |
Fort Wayne - Dayton Dutch Lions |
01:00 |
Western Mass Pioneers - Blackwatch Rush |
01:30 |
Ocean City Nor'easters - West Chester United |
03:00 |
FC Tucson - Ventura County Fusion |
04:00 |
Capital FC - FC Olympia |
04:00 |
Midlakes United - Ballard FC |
04:30 |
Almaden FC - Monterey Bay F.C. 2 |
20:00 |
Tampa Bay United - Miami AC |
21:00 |
Brooke House FC - Inter Gainesville KF |
21:00 |
Capo II - Coachella FC |
21:00 |
Patuxent Football Athletics - Virginia Marauders |
21:30 |
FC Buffalo - Kings Hammer |
22:00 |
A.C. Connecticut - Boston Bolts |
Søndag 30. juni 2024 |
01:00 |
Athens United - Southern Soccer Academy |
01:00 |
Bavarian SC - Thunder Bay Chill |
01:00 |
Boston City FC - Seacoast United Phantoms |
01:00 |
Brave SC - Florida Elite SA |
01:00 |
Brevard - NONA FC |
01:00 |
Flint City Bucks - Kalamazoo |
01:00 |
Lansing City Football - AFC Ann Arbor |
01:00 |
Minneapolis City - Rochester |
01:00 |
Northern Virginia FC - Charlottesville Blues |
01:00 |
Oakland County - Michiana Lions |
01:00 |
Reading United A.C. - Real Central New Jersey |
01:00 |
South Carolina United FC - West Virginia United |
01:00 |
St. Charles - Peoria City |
01:00 |
Tobacco Road FC - Salem City FC |
01:00 |
Virginia Beach United FC - Christos FC |
01:30 |
East Atlanta - Asheville City SC |
01:30 |
Ironbound - Morris Elite SC |
01:30 |
Sarasota Paradise - St. Petersburg FC |
02:00 |
Blue Goose SC - Little Rock Rangers |
02:00 |
Chicago Dutch Lions - Chicago City SC |
02:00 |
Des Moines Menace - River Light FC |
02:00 |
Dothan United - Birmingham Legion FC 2 |
02:00 |
Houston FC - Corpus Christi |
02:00 |
Mississippi Brilla - Louisiana Krewe |
02:00 |
Westchester Flames - Hudson Valley Hammers |
03:00 |
Utah Avalanche - New Mexico United U23 |
04:00 |
AMSG FC - Redlands FC |
04:00 |
United PDX - West Seattle Junction |