Match Center » Odds på dagens håndbold-kampe

Vi har samlet de mest relevante informationer for danske tippere her i vores odds matchcenter. Find odds på dagens kampe, samt spilforslag, startopstillinger, debat og statistik.


 
       
Champions League Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
14:00 Besiktas Istanbul-Metalurg Skopje
Champions League (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
15:00 Gyori-Brest Bretagne
15:00 Rostov-Don-FC Midtjylland (TV)
Champions League Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
16:00 Vive Kielce-Aalborg Håndbold (TV)
17:00 HC Motor Zaporozhye-Sporting CP
17:30 Vardar Skopje-Rhein-Neckar-Löwen (TV)
17:30 Veszprem-Paris Handball
Champions League (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:00 RK Buducnost-Vipers Kristiansand
EHF-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
14:00 Ribe-Esbjerg HH-RK Nexe
15:30 SKA Minsk-Naturhouse La Rioja
EHF-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
16:00 HC Gomel-Byåsen
16:00 HC Zalau-Hypo Niederösterreich
EHF-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
17:30 Wacker Thun-HC Hard
18:00 Azoty-Pulawy-TTH Holstebro
EHF-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 Dunaujvarosi KKA-København Håndbold
18:00 Podravka Vegeta-Viborg HK
EHF-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:00 KS Gwardia Opole-Koper
19:30 Porto-Füchse Berlin
EHF-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:30 TuS Metzingen-H 65
20:00 Besancon-HC Lada
20:00 Issy Paris Hand-Erd HC
EHF-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
20:00 St. Raphael-Dubrava
Challenge-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
13:30 Gomel HC-Vestmannaeyjar
14:00 SKIF Krasnodar-Handball Käerjeng
15:00 Dinamo Viktor-RK Sloga
Challenge-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
15:00 Rotweiss Thun-Ardesen GSK
Challenge-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
17:00 London GD HC-AEK Athen
Challenge-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 Femina Vise-Kristianstad HK
Challenge-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 HC Dobrudja-Red Boys Differdange
18:00 Ramat Hashron HC-RK Konjuh Namjestaj Zivinice
18:00 Strovolos Nicosia-Madeira Andebol
Challenge-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 ZRK Naisa Nis-Maccabi Arazim Ramat-gan
18:30 HIFK-Boden Handboll IF
Challenge-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:00 HC Eurofarm Rabotnik-Granitas Kaunas
Challenge-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:00 London HC-ACME-Zalgiris Kaunas
Challenge-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:00 MRK Mostar-B.S.B Batumi
Challenge-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:00 ZORK Jagodina-ATV Trofaiach
19:15 Istogu-HV Quintus
20:00 HB Dudelange-Azeryol HK
Challenge-Cup Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
20:00 HC Vise-Tiraspol
Challenge-Cup (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
22:30 Alavarium-RK Bor
Danmark - 888ligaen Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
16:10 Århus Håndbold-GOG (TV)
Danmark - 1. Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
14:30 Frederikshavn fI-HEI
15:00 HØJ-Stoholm IF
15:30 Odder Håndbold-Ajax København
Danmark - 1. Division (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
14:00 Bjerringbro FH-Roskilde Håndbold
15:00 Gudme HK-Fredericia
15:30 SønderjyskE-Rødovre HK
17:00 Skanderborg Håndbold-AGF
Finland - SM-Sarja Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
13:00 ÅIFK-SIF
15:00 BK-46-HIFK
15:00 GrIFK-Atlas
Finland - SM-Sarja (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
12:30 GrIFK-BK-46
18:00 Atlas-SIF
Kroatien - 1. HRL Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
17:30 HRK Karlovac-Gorica
18:00 Metalac Zagreb-RK Porec
18:00 RK Varazdin-Sesvete
19:00 RK Spacva Vinkovci-Zamet Crotek Rijeka
Norge - 1. Division Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 Haslum IL-Sandefjord
Slovakiet - Extraliga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 SKP Bratislava-Tatran Presov B
18:00 TJ Strojar Malacky-Slovan Modra
Polen - Ekstraklasa Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 SPR Chrobry Glogow-MKS Zaglebie Lubin
Polen - Ekstraklasa (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
16:00 UKS PCM Koscierzyna-SPR Pogon Szczecin
17:30 KPR Jelenia Gora-Kielce
18:00 Ruch Chorzow-KPR Kobierzyce
18:00 SPR Lublin-Zaglebie Lubin
Rumænien - Liga Nacionala (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
10:00 H.C.M. Roman-CSM Bistrita
15:00 CSM Unirea Slobozia-Oltchim Valcea
15:30 HC Danubius Galati-KZN Slatina
Schweiz - Nationalliga A Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 HSC Suhr-GC Amicitia Zürich
Schweiz - Premium League (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
16:00 Kreuzlingen-HV Herzogenbuchsee
17:30 LC Brühl-Yellow Winterthur
18:00 LK Zug Håndbold-Spono Nottwil
Serbien - Superliga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
17:30 Pozarevac-Røde Stjerne Beograd
18:00 Rk Obilic Beograd-Partizan Beograd
19:00 Jugovic Kac-RK Metaloplastika Sabac
19:00 RK Spartak Vojput-Rk Rudar Kostolac
19:00 Samot 65-RK Zeleznicar
Slovenien - 1. A Liga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
20:00 Skofja Loka-Dobova
Slovenien - 1. A Liga (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 Krim-ZRK Celje
19:00 Hrpelje-Kozina-ZURD Koper
19:00 RK Celeia Zalec-RK Krka
19:00 ZRK Aklimat Ptuj-RK Ljubljana
Spanien - Liga Asobal Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
17:00 BM Benidorm-Fertiberia Puerto Sagunto
18:30 Frigorificos Morrazo-Guadalajara
18:30 Liberbank C. Encantada-BM Zamora
Spanien - Division Femenina (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
16:30 BM Base Villaverde-BM Granollers
18:00 Elche Mustang-BMC Mavi Nuevas Tecnologias
18:30 Balonmano Castellon-Atletico Guardes
18:30 Prosetecnisa Zuazo-Santa Eularia
19:30 Handbol Canyamelar Valencia-BM Porrino
Sverige - Allsvenskan Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
15:00 Kungalvs HK-LIF Lindesberg
16:15 Tyresö HF-Rimbo HK
16:30 HK Country-Torslanda HK
Sverige - Allsvenskan (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
14:00 Tyresö HF-IF Hellton
14:15 Bjurslätt/Torslanda-Drott
Tjekkiet - Extraliga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
16:30 HC Dukla Prag-Hazena Nove Veseli
17:00 KP Brno Handball-Cement Hranice
18:00 HC Gumarny Zubri-HCB OKD Karvina
18:00 RONAL Jicin-Mesto Lovosice
18:00 Strakonice-Talent MAT Plzen
Tyskland - 1. Bundesliga (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:00 HSG Bad Wildungen/Fr./Bergheim-Neckarsulmer Sportunion
Østrig - Handball Liga Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
18:00 Schwazz Handball Tirol-Bregenz HB
19:30 HSG Graz-HC Linz
Østrig - Handball Liga (K) Gå til Statistik-sektionen og se statistik for denne turnering
19:00 Dornbirn/Schoren-MGA Fivers
19:00 Wiener Neustadt-Tecton WAT Atzgersdorf

NAVIGATION

DAGENS KAMPE


NYHEDER

IKON-FORKLARINGER

Der er eksperttip til kampen
Der er eksperttip på vej
Der er brugertip til kampen
Der er forumdebat om kampen
Der er nyheder om hold/udøvere
17 Antal bookmakere med odds

STARTOPSTILLINGER

Senest opdaterede startopstillinger (forventede og bekræftede) fra vores Match Center:
Bursaspor-Göztepe
11:12
Bayer Leverkusen-RasenBallsport Leipzig
09:29
Roda-AZ Alkmaar
09:27
FC Utrecht-Excelsior
08:55
Roma-Lazio
08:21
Match Center, oversigt

SPORT I TV

Lørdag den 18. november 2017
13:00 Getafe-Alaves
13:30 Arsenal-Tottenham
14:00 Sportfreunde Lotte-Meppen
15:00 Rostov-Don-FC Midtjylland
15:15 Brynäs-Malmö
Se flere kampe i TV-guiden

close Vis ikke igen
LeoVegas

Velkomstbonus hos LeoVegas sport: 500 kr. freebet

Opret en konto hos LeoVegas, indbetal og spil for min. 100 kr. på odds 1.80 eller højere - så matcher vi værdien af din indbetaling som freebet, op til 500 DKK. Regler og vilkår gælder.
Hent din LeoVegas velkomstbonus her